دریافت آخرین اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونیکی خود و یا دوستان خود همیشه از آخرین اطلاعات سایت آگاه شوید.

دریافت آخرین اطلاعات رازنامه

نظر شما چیست
سیستم های یکپارچه مالی کدام شرکت را می پسندید.[ مشاهده نتایج | نظرسنجی ها ]

آراء: 1406 | نظرات: 0

پرسش ها و پاسخ ها
  با سلام در اظهار نامه سال 94 که امسال رسیدگی شده است به اشتباه پیش پرداخت اجاره دفتر در قسمت هزینه های اجاره وارد شده است با توجه به اینکه اظهارنامه سال 95 نیز بر همین مبنا ارسال شده است ممیز مالیات ب
  محمدرضا (فرزاد) جهانشاهلو
  محمدرضا (فرزاد) جهانشاهلو
  با عرض سلام و خسته نباشید من از خرداد ۹۴ در مدرسه ای مشغول به کار بوده ام که از دی تا خرداد همان سال را از مرخصی زایمان استفاده کردم و از تیر ۹۵ دوباره مشغول به کار شده ام . اکنون مدیر مدرسه میخواهد ر
  تقی بیات
  تقی بیات
  سلام، برخی از مشاوران ارشد مالیاتی اظهار می دارند قانونی وجود دارد که شرکتها می توانند در ابندای هر سال شماره فاکتورهای خود را از یک شروع کنند(با توجه به قانون ارزش افزوده که صدور فاکتور و شماره رایا
  علیرضا سربی
  علیرضا سربی
  سلام گاهی در زندگی نامزدی مشکلی بین دختر و پسر پیش امده و دختر از پسر زده میشود. به هر دلیلی که پسر به دختر اهمیتی نمیدهد این دوران نامزدی به زندگی زیر یک سفف ختم‌نمیشود . شما از طلاق و پیامد هایش
  فریبا داداشلو
  فریبا داداشلو
  سلام بازاری راکد ‌در جامعه حکفرماست. من‌تاجر نیستم. منتها با سرمایه ای که کمتر از یک‌میلیارد دارم. چ کاری دست بزنم؟ شاید از حرفه و جربزه حرف بزنید. ولی شما از کار و حرفه ای بگید بالاخره من میتون
  سید علیرضا هاشمی نکو
  سید علیرضا هاشمی نکو
  سلام خسته نباشید بنده ترم اخرکارشناسی ارشدحسابداری هستم دررابطه باانتخاب موضوع جدید پایان نامه مشکل دارم اگرامکان داره شمامرا راهنمایی کنیدکه موضوع جدید برای پایان نامه ازکجامیتونم پیداکنم.باتشکر
  سید مهدی حجازی
  سید مهدی حجازی
  ba salam.man dar sherkati kar mikardam ke bime nashodam .tanha madrakam mohro emzae modire sherkat ke taeid karde man karmande sherkatamro daram.mitonam bara bazneshastegi eghdam konam,chon 20sal mish
  علیرضا سربی
  علیرضا سربی
  سلام روزتون بخیر دختری 26 ساله هستم که یک سال از ازدواجم میگذره.و فعلا در دوران عقد هستم.از شوهرم و خانوادش راضیم و شوهرم رو خیلی دوست دارم.ما زندگی عاشقانه ای رو شروع کردیم و شوهرم منو خیلی دوستم دا
  فریبا داداشلو
  فریبا داداشلو
  سلام در حال حاضر وام و تسهیلات به بخش های تولیدی و همچنین راه اندازی کارخونه های کوچیک چه جوره؟ و مبلغی که میدن با جزییاتو بگید . و بگید که کدوم بانکها بیشتر اهمیت میدن . دولتی یا خصوصی؟
  سید مهدی حجازی
  سید مهدی حجازی
  سلام. اینده بازار رو چگونه میبینید؟ من اندک پولی به مبلغ چهارصد میلیون دارم‌. بزارم بانک و سود بگیرم. هرچند از بانک خسته شدم. یا دست بکار دیگه ای بزنم. راهکار بدید لطفا
  حمید رضا تاج نسائی
  حمید رضا تاج نسائی

فهرست اطلاعات

 • مقالات
بررسی تجربه اصلاحات در چین و روسیه
در یکی از شب‌های تاریک نوامبر 1978، هیجده دهقان چینی روستای ژیائوجانگ در استان آنهویی مخفیانه اقدام به تقسیم زمین‌هایی کردند که می‌بایست توسط هر یک از خانواده‌ها به صورت اشتراکی کشت می‌شدند.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهبررسی تجربه اصلاحات در چین و روسیه
در یکی از شب‌های تاریک نوامبر 1978، هیجده دهقان چینی روستای ژیائوجانگ در استان آنهویی مخفیانه اقدام به تقسیم زمین‌هایی کردند که می‌بایست توسط هر یک از خانواده‌ها به صورت اشتراکی کشت می‌شدند.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهوقتی که اقتصاد چین حقیقتا اقتصاد آمریکا را پشت سر خواهد گذاشت
در بهار سال 2011، مرکز پژوهش‌ درباره گرایش‌های جهانی از هزاران نفر در سرتاسر جهان پرسید که تصور می‌کنند کدام کشور اکنون قدرت اقتصادی پیش روی جهان است.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهدر بازار تهران: «یوان» از «دلار» پیشی گرفت
«دلار ایالات متحده» یا «ارز» دقیقا جایی است که میتواند محل بحث باشد، بحثی که مدت هاست طرح نشده است. بازار ارز در ایران و برای خریدار آماتور معادل همان «دلار ایالات متحده» است. خریدار آماتور؛ همان کسانی که احتمالا با انگیزه‌های سوداگرانه و در پی کسب سود وارد بازار ارز میشوند.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهجنگ تجاری چین و اروپا در راه است!
آیا مضحک نیست؟ رهبران اروپا سال‌ها بر این گمان بودند که می‌توانند از اهرم قدرت اقتصاد اروپا برای ترغیب چین به انجام اصلاحات اقتصادی عمیق‌تر استفاده کنند و اکنون این چین است که به علت بحران بدهی‌ها در اروپا قدرت مالی‌اش را به اهرمی برای گشودن بازار وسیع فناوری‌های نوین اروپا بدل کرده است.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهچین، منجی اروپا خواهد شد؟
انگار تنها باید اندکی زمان سپری می‌شد تا چین منادی راه نجات اروپا از بحران بدهی‌ها معرفی شود. خبرها گزارش می‌دهند که نیکلا سارکوزی، رییس‌جمهور فرانسه، همتای چینی خود هوجینتائو را پس از رسیدن بحران به نقطه‌ اوج خویش در 27 اکتبر خطاب قرار داده است.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهنقطه بحرانی برای اقتصادهای نوظهور آسیایی
تشکیلات دموکراتیک هند به نظر فرانسیس فوکویاما، همان کسی که دو دهه پیش پایان تاریخ را پیش‌بینی کرده بود، تا کنون نتوانسته است نقشی در سرعت بخشیدن به رشد اقتصادی این کشور داشته باشد.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهطبقه متوسط هند قدرتمندتر می‌شود
هند جزو کدام دسته کشورها قرار می‌گیرد، کشوری که در آن واحد به طرز شگفت‌انگیزی ثروتمند و به طرز ناامیدکننده‌ای فقیر و بیچاره است؟
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهنگاهی به زندگی و کار سوئی چیرو هوندا
تاریخچه کارخانجات موتور‌سازی هوندا به تولد مردی باز می‌گردد که از کودکی رویای موتور را در سر می‌پروراند. عشق موتوری که در 17 نوامبر 1906 در یاما هیگاشی ژاپن متولد شد.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهبرزیل، نقطه مقابل چین
با وجود موفقیت قابل توجه برزیل در جذب سرمایه‌گذاری خارجی، تا زمانی که دولت این کشور بخش اندکی از مخارج خود را به طرح‌های زیربنایی و توسعه آموزش همگانی اختصاص داده و سیاست‌های اقتصادی غلطی به ویژه در زمینه ارزش‌گذاری بالای واحد پول خود دارد، نمی‌تواند به رونق اقتصادی با ثبات دست یابد.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهسرمایه‌گذاری چینی‌ها در اروپا
سرمایه‌ها و شرکت‌های چینی دارند به درون اروپا می‌خزندوقتی در لندن سوار تاکسی می‌شوید و از منطقه تجاری کاناری‌وارف به بانک مرکزی انگلستان می‌روید، تجربه انگلیسی تقلید‌نا‌پذیری را از سر گذرانده‌اید. این یک تجربه تقلید‌نشدنی چینی هم هست.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهعصر نظام مالی چینی
انقلاب نظام مالی چین در سال‌های اخیر خارق‌العاده بوده است. به عنوان عضوی از شورای مشاوران بین‌المللی کمیسیون قانونگذاری بانکی چین (CBRC) من از نزدیک شاهد روند تغییر و تحول این نظام بوده‌ام.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهپایان ارزانی کالاهای چینی؟
دنیای اقتصاد- برخی افراد پایان «قیمت‌های ارزان چینی» را پیش‌بینی می‌کنند؛ دستمزد‌ها در چین به تندی در حال افزایش هستند و موجی از تقاضای جدید به ویژه از سوی خود چین به افزایش قیمت کالا‌ها می‌انجامد.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهفرهنگ کسب‌وکارجمهوری خلق چین
جمهوری خلق چین، معروف به چین، پرجمعیت‌ترین کشور دنیا با بیش از 3/1 میلیارد نفر سکنه است
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهمهم ترین نکات پیرامون فرهنگ کسب و کاردر استرالیا
مهم ترین نکات پیرامون فرهنگ کسب و کاردر استرالیا
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامه10 دلیل تفاوت چین
کسانی که به روند پیشرفت چین با تردید می‌نگرند دوباره مطرح شده‌اند. این گروه افراد هر چند سال یک بار ظاهر می‌شوند. با این حال چین هر بار در مقابل این مخالفان ایستاده و به ادامه بزرگ‌ترین معجزه عصر مدرن ادامه می‌دهد.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهآیا وارد قرن آسیا شده‌ایم؟
دو پرسش جالب در تاریخ اقتصادی این است که چرا غرب طی پانصد سال گذشته نه فقط بر چین بلکه بر سایر جهانیان برتری پیدا کرد؟
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهچین و اقتصاد دنیا
سرعت پیشروی اقتصاد دنیا در حال کاهش است. این برای یکی از بزرگ‌ترین اعضایش خبری خوب به شمار می‌رود.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهفرهنگ کسب و کاراسترالیا
استرالیاکشوری توسعه یافته در نیمکره جنوبی است.‌این کشور با وسعتی حدود 5 برابر‌ایران، ششمین کشور پهناور دنیا است. استرالیا کشوری وسیع با جمعیتی نسبتا اندک است. مساحت استرالیا برابر با مجموع مساحت چهل و هشت ایالت اصلی و سازنده بدنه اصلی ایالات متحده و جمعیت آن فقط معادل نیمی‌از جمعیت کالیفرنیا است.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامهچرا اقتصاد چین در حال غلبه بر اقتصاد آمریکا است؟
زمان آن فرا رسیده که با واقعیت‌ها روبرو شویم. اقتصاد چین در حال غلبه بر اقتصاد آمریکا است. حقیقت این است که اقتصاد چین مشکلات آمریکا را در عرصه اقتصادی دوچندان کرده است. باید بپذیریم که چین در یک شطرنج اقتصادی با آمریکا در حال شکست دادن واشنگتن است.
مدیریت رازنامه
مدیریت رازنامه49 ردیف در 3 صفحه
   << بعدی  3  2  1

رازنامه در شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق طراحی ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره رازنامه می باشد.
شرایط و مقررات استفاده از رازنامه . .