به چه صورت در رازنامه می توانید کسب درآمد کنید


با عضویت در رازنامه می توانید در هر زمان و هر مکان نسبت به ارائه خدمات مشاوره اقدام کنید، بر اساس مدرک و تخصص مشاور برای هر دقیقه مشاوره مبلغی مشخص، توافق می گردد. کاربر با مراجعه به رازنامه ابتدا حساب کاربری خود را در رازنامه شارژ نموده و سپس می تواند پرسش خود را با مشاور مطرح نماید. بر اساس میزان زمان محاسبه شده برای هر پیام هزینه و مبلغ تعیین شده برای هر دقیقه مشاوره محاسبه شده و از حساب کاربر کسر می گردد. در خاتمه فرآیند مشاوره بر اساس درصد توافق شده، هزینه مشاوره انجام شده بین رازنامه و مشاور تقسیم خواهد شد.سرویسهای زیر در رازنامه ارائه می گردد.

مشاوره رایگان

در این سرویس کلیه پرسش های مطرح شده و پاسخ های مرتبط با آن برای مشاهده عموم با نام مشاور، منتشر می گردد. مشاورین در اوقات فراغت خود به پرسش های مطرح شده رسیدگی نموده و به آنها پاسخ می دهند. هر کاربر بطور محدود قادر به طرح دو پرسش تا زمان پاسخ به آن می باشد و بعد از دریافت پاسخ پرسش خود و ثبت امتیاز می تواند پرسش دیگر خود را مطرح نماید. فرایند انتشار پرسش ها در سایت بر افزایش اعتبار مشاور و افزایش مشاهده مشخصات مشاور تاثیر گزار خواهد بود.

مشاوره دارای هزینه

پرسش های مطرح شده در این بخش کاملا محرمانه در نظر گرفته شده و محتوای پرسش و پاسخ منتشر نمی شود. با توجه به سیستم دریافت هزینه، پرسش های مطرح شده بدین روش در اولویت زمان بندی پاسخ قرار می گیرند و مشاور می بایست در زمان متعهد شده در قرارداد به سوالات پاسخ دهد. قبل از پرسش سوال از کاربر هزینه دریافت شده و در حساب رازنامه واریز می گردد. این هزینه در حساب رازنامه باقی مانده و در صورت ارائه مشاوره صحیح و کامل در پایان مشاوره، سهم مشاور برای او واریز می گردد.

چرا کاربران از خدمات مشاوره رازنامه استفاده می کنند؟

 1. برای تمامی ما بسیاری اتفاق افتاده است که در زندگی روزمره با مشکلاتی مواجه می شویم که نیاز می باشد در اسرع وقت با فرد متخصص مشورت نموده و تصمیم صحیح اتخاذ نماییم. توسط این نرم افزار در هر مکان و هر زمانی مشورت با افراد متخصص امکان پذیر می باشد.
 2. دسترسی به مشاوران دارای تجربه و متخصص در بسیاری از شهرستان ها سخت و گاهی غیر ممکن می باشد با این نرم افزار در هر نقطه از کشور می توان به بهترین مشاوران در سطح کشور دسترسی پیدا نمود.
 3. بطور معمول ارائه خدمات مشاوره در ساعات کاری انجام می پذیرد، این نرم افزار ارائه خدمات مشاوره 24 ساعته، بدون محدودیت زمانی را امکان پذیر می سازد.
 4. دسترسی به مشاوران در کشورهای خارج از ایران سخت و گاهی غیر ممکن می باشد با این نرم افزار این ارتباط ساده و در دسترس کاربران قرار می گیرد.
 5. در حال حاضر ارائه خدمات مشاوره در بسیاری از مشاغل رواج ندارد در رازنامه سعی بر آن شده تا طیف های وسیعی از متخصصین جذب و به کاربران خدمات مشاوره ارائه نمایند.
 6. گاهی اوقات به دلیل حساس و یا محرمانه بودن موضوع مشاوره، مراجعه حضوری برای مردم سخت می باشد و گاهی ابراز احساسات نیز در مشاوره های حضوری دشوار است با این ابزار افرادی که از مشاوره حضوری واهمه داشته و یا نمی خواهند هویت خود را افشا نمایند، می توانند به راحتی با مشاورین ارتباط برقرار کنند. همچنین به دلیل غیر حضوری بودن مشاوره بیان احساسات برای کاربران راحت تر می باشد.
 7. این نوع از مشاوره می‌تواند برای افراد پرمشغله که زمان کافی برای استفاده از مشاوره حضوری ندارند بسیار مفید و در هر زمانی قابل دسترس باشد.
 8. در این سیستم تعداد بسیاری از مشاورین گرد هم آمده و اقدام به ارائه خدمات مشاوره می نمایند. لذا کاربران می توانند نسبت به مقایسه مشاورین اقدام نموده و مشاور دلخواه را انتخاب کنند.
 9. در این سرویس کاربران به میزان زمان مورد نیاز خود از خدمات مشاوره استفاده نموده و هزینه مازاد پرداخت نمی کنند.
 10. مشاوره های انجام شده تضمین شده می باشند و هزینه مشاوره در صورت رضایت کاربر به مشاور پرداخت می شود در غیر اینصورت مشاوره مورد بازبینی قرار گرفته و در صورت عدم کیفیت در مشاوره انجام شده هزینه به کاربر بازگردانده می شود.
کسب درآمد در این روش چه مزایایی برای شما دارد
 1. در این روش شما نیازی به اجاره مکان ندارید و در هر مکان امکان ارائه خدمات مشاوره را خواهید داشت.
 2. در این روش شما می توانید بین کارهای روزانه خود نسبت به ارائه خدمات مشاوره اقدام نمایید لذا منبع درآمد جانبی کنار فعالیت های روزانه برای شما ایجاد می گردد.
 3. در این روش شما نیازی به انجام هزینه تبلیغات و بازاریابی ندارید و رازنامه آن را برای شما انجام می دهد.
 4. با فعالیت در رازنامه می توانید خود را بعنوان متخصص و مشاور حرفه ای به جامعه و بازار تجاری معرفی کنید.
 5. نام شما همراه با لینک به پروفایل شما (شامل تصویر،رزومه کاری وتحصیلی و...) زیر تمامی مطالب (مقالات واخبار و...) درج شده توسط شما در پورتال و اپلیکیشن رازنامه نمایش داده می شود.
 6. نام شما همراه با لینک به پروفایل شما (شامل تصویر،رزومه کاری وتحصیلی و...) ذیل تمامی پرسش های پاسخ داده شده توسط شما نمایش داده می شود.
 7. نام شما در فهرست مشاوران حرفه ای رازنامه به جامعه حرفه ای و تجاری معرفی می گردد.
فرایند درخواست عضویت در جامعه مشاورین رازنامه
ابتدا متقاضی می بایست مدارک زیر را جهت بررسی سوابق تحصیلی، شغلی و علمی به آدرس [email protected] ارسال نماید.
 1. رزومه کامل از سوابق تحصیلی، علمی و شغلی
 2. تصویر کارت ملی
 3. تصویر شناسنامه
 4. تصویر مدارک تحصیلی
 5. تصویر پروانه/ مجوز شغلی
لطفا در ارسال مدارک شرایط زیر رعایت گردد:
 • رزومه ارسال شده کامل باشد. سوابق تحصیلی، شغلی و علمی حتما با ذکر تاریخ درج شوند.
 • تصاویر مدارک شناسایی و مجوز شغلی اسکن شده، شفاف و رنگی باشند.
 • پس از بررسی مدارک و در صورت تایید همکاری ایمیلی جهت شروع همکاری برای شما ارسال می شود.
ارتباط با رازنامه
مدارک اعلام شده در بالا را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید:
ایمیل :WEBMASTER @ RAZNAMEH.COM

در صورت داشتن هر گونه سوال با روشهای زیر با ما در تماس باشید:
تلفن : 09338880819
تلگرام رازنامه : raznamehcom
کانال تلگرام پیوستن به رازنامه : joinraznameh

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید