معرفی رازنامه


رازنامه در 15 اردیبهشت سال 1389 توسط گروهی از متخصصین با هدف ارائه خدمات مشاوره و انتشار اطلاعات تخصصی مشاغل تاسیس شده است.با همراهی این سرویس کاربران می توانند در هر نقطه از دنیا به خدمات مشاوره برخط رازنامه دسترسی داشته باشند و مشکلات خود را با مشاورین رازنامه در میان بگذارند. رازنامه دو سرویس مشاوره رایگان و مشاوره دارای هزینه را به کاربران خود ارائه می نماید.

مشاوره رایگان

در این سرویس کلیه پرسش های مطرح شده و پاسخ های مرتبط با آن برای مشاهده عموم با نام مشاور، منتشر می گردد. مشاورین در اوقات فراغت خود به پرسش های مطرح شده رسیدگی نموده و به آنها پاسخ می دهند. هر کاربر بطور محدود قادر به طرح دو پرسش تا زمان پاسخ به آن می باشد و بعد از دریافت پاسخ پرسش خود و ثبت امتیاز می تواند پرسش دیگر خود را مطرح نماید. بدیهی است با توجه به حجم سوالات در این بخش تعداد محدودی سوال قابل پاسخ خواهد بود و سوالات با تاخیر پاسخ داده خواهد شد.

مشاوره دارای هزینه

پرسش های مطرح شده در این بخش کاملا محرمانه در نظر گرفته شده و محتوای پرسش و پاسخ منتشر نمی شود. با توجه به سیستم دریافت هزینه، پرسش های مطرح شده بدین روش در اولویت زمان بندی پاسخ قرار می گیرند و مشاورین می بایست در کمترین زمان به سوالات پاسخ دهند. قبل از پرسش سوال از کاربر هزینه دریافت شده و در حساب رازنامه واریز می گردد. این هزینه در حساب رازنامه باقی مانده و در صورت ارائه مشاوره صحیح و کامل در پایان مشاوره، برای مشاور واریز می گردد.

چرا کاربران از خدمات مشاوره رازنامه استفاده می کنند؟

  1. برای تمامی ما بسیاری اتفاق افتاده است که در زندگی روزمره با مشکلاتی مواجه می شویم که نیاز می باشد در اسرع وقت با فرد متخصص مشورت نموده و تصمیم صحیح اتخاذ نماییم. توسط این نرم افزار در هر مکان و هر زمانی مشورت با افراد متخصص امکان پذیر می باشد.
  2. دسترسی به مشاوران دارای تجربه و متخصص در بسیاری از شهرستان ها سخت و گاهی غیر ممکن می باشد با این نرم افزار در هر نقطه از کشور می توان به بهترین مشاوران در سطح کشور دسترسی پیدا نمود.
  3. بطور معمول ارائه خدمات مشاوره در ساعات کاری انجام می پذیرد، این نرم افزار ارائه خدمات مشاوره 24 ساعته، بدون محدودیت زمانی را امکان پذیر می سازد.
  4. دسترسی به مشاوران در کشورهای خارج از ایران سخت و گاهی غیر ممکن می باشد با این نرم افزار این ارتباط ساده و در دسترس کاربران قرار می گیرد.
  5. در حال حاضر ارائه خدمات مشاوره در بسیاری از مشاغل رواج ندارد در رازنامه سعی بر آن شده تا طیف های وسیعی از متخصصین جذب و به کاربران خدمات مشاوره ارائه نمایند.
  6. گاهی اوقات به دلیل حساس و یا محرمانه بودن موضوع مشاوره، مراجعه حضوری برای مردم سخت می باشد و گاهی ابراز احساسات نیز در مشاوره های حضوری دشوار است با این ابزار افرادی که از مشاوره حضوری واهمه داشته و یا نمی خواهند هویت خود را افشا نمایند، می توانند به راحتی با مشاورین ارتباط برقرار کنند. همچنین به دلیل غیر حضوری بودن مشاوره بیان احساسات برای کاربران راحت تر می باشد.
  7. این نوع از مشاوره می‌تواند برای افراد پرمشغله که زمان کافی برای استفاده از مشاوره حضوری ندارند بسیار مفید و در هر زمانی قابل دسترس باشد.
  8. در این سیستم تعداد بسیاری از مشاورین گرد هم آمده و اقدام به ارائه خدمات مشاوره می نمایند. لذا کاربران می توانند نسبت به مقایسه مشاورین اقدام نموده و مشاور دلخواه را انتخاب کنند.
  9. در این سرویس کاربران به میزان زمان مورد نیاز خود از خدمات مشاوره استفاده نموده و هزینه مازاد پرداخت نمی کنند.
  10. مشاوره های انجام شده تضمین شده می باشند و هزینه مشاوره در صورت رضایت کاربر به مشاور پرداخت می شود در غیر اینصورت مشاوره مورد بازبینی قرار گرفته و در صورت عدم کیفیت در مشاوره انجام شده هزینه به کاربر بازگردانده می شود.
تماس با رازنامه
لطفا جهت دریافت مشاوره از مشاورین صرفا از طریق نرم افزار رازنامه نسخه تلفنهای همراه اقدام نمایید، به سوالات ارسال شده از طریق ایمیل، اس ام اس و تماس تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.
برای تماس با مدیران سایت به صورت آنلاین و لحظه ای می توانید پیشنهادات و نظرات و انتقادات و شکایات خود را به یکی از روشهای زیر ارسال کنید .
ایمیل :WEBMASTER @ RAZNAMEH.COM
فکس :0214385981
اس ام اس : 09338880819
تلفن: 09338880819

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید