جستجو در پورتال

حداکثر بیمه تامین اجتماعی درسال

مشاوره/ با عرض سلام وتشکرازسایت به روز ومفیدتان میخواستم سوال کنم افزایش حقوق 18%درسال 91به کسانی که بیمه بیکاری باسقف حداقل دستمزدسال 90دریافت میکرده اند تعلق میگیردیاخیر؟


  • پرسش و پاسخ با عرض سلام وتشکرازسایت به روز ومفیدتان میخواستم سوال کنم افزایش حقوق 18%درسال 91به کسانی که بیمه بیکاری باسقف حداقل دستمزدسال 90دریافت میکرده اند تعلق میگیردیاخیر؟  ؟ با سلام ، بیمه بیکاری یه نوع سبد حمایتی است ک
  • ری باسقف حداقل دستمزدسال 90دریافت میکرده اند تعلق میگیردیاخیر؟  ؟ با سلام ، بیمه بیکاری یه نوع سبد حمایتی است که از طرف تامین اجتماعی در نظر گرفته شده است و صندوق های تامین اجتماعی مکلف هستند بر اساس دریافت حق بیمه مقرر، به بیمه شدگانی که طبق مقررات این قانون موقتاً بیکار می‌شوند، مقرری بیمه بیکاری پرداخت کند که این مقرری بطور ثابت تا مدت معینی پرداخت می شود و ار
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


به نظر بنده درب تامین اجتماعی باید تخته شه ویک پول زور می گیرند ضمن اینکه خدمتی در ش
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر به نظر بنده درب تامین اجتماعی باید تخته شه ویک پول زور می گیرند ضمن اینکه خدمتی در شان سپرده گذار نیز ارائه نمی کنندشما اگر به کارگزاری ها ونمایندگی های ارائه بیمه عمر وسرمایه مراجعه کنید می بینید اگر همین پول تامین اجتماعی را به این موسسات بیمه سپرده بودید حداقل 4 برابر رقمی که تامین اجتماعی بعد از 30 سال قرار است پرداخت کند به شما برمی گرداند وتمامی مزایای تامین اجتماعی را غیر از یک دفترچه کزایی ارائه می

مشاوره/ با سلام سوال من در زمینه ماده 67 و 68 قانون تامین اجتماعی میباشد در ماده مذکور به صراحت اعلام گردیده است بیمه شده زن یا همسر بیمه شده مرد در صورتی که بیمه شده ظرف یکسال قبل از زایمان، سابقه پرداخت حق بیمه 60 روز را داشته باشد به شرط عدم اشتغال به کار، از کمک بارداری که میزان آن دو سوم آخرین مزد یا حقوق بیمه شده اصلی طبق ماده 63 ق‌ت‌ا‌ج، حداکثر برای دوازده هفته جمعاً قبل و بعد از زایمان بدون کسر 3 روز اول خواهد بود، بهره‌مند خواهد گردید.اما با توجه به اینکه اینجانب بیمه شده سازمان تامین اجتماعی می باشم برای ایام بارداری همسرم هزینه ای پرداخت نمی گردد . خواهشمندم در زمینه مشمولان این ماده اینجانب راهنمایی فرمایید. با تشکر


  • لام گردیده است بیمه شده زن یا همسر بیمه شده مرد در صورتی که بیمه شده ظرف یکسال قبل از زایمان، سابقه پرداخت حق بیمه 60 روز را داشته باشد به شرط عدم اشتغال به کار، از کمک بارداری که میزان آن دو سوم آخرین مزد یا حقوق بیمه شده اصلی طبق ماده 63 ق‌ت‌ا‌ج، حداکثر برای دوازده هفته جمعاً قبل و بعد از زایمان بدون کسر 3 روز اول خواهد بود، بهره‌مند خواهد گردید.اما با توجه به اینکه اینجانب بیمه شده سازمان تامین اجتماعی می باشم برای ایام بارداری همسرم هزینه ای پرداخت نمی گردد . خواهشمندم در زمینه مشمولان این
  • باسلام موردی که ذکرکردید شرط عدم اشتغال بکار راذکرنموده که باتوجه به اینکه شمامشغول بکارهستیداین امرپرداخت نمیگرددالبته باتوجه به اینکه همسرشما ازطرف شما دارای دفترچه تامین اجتماعی میباشد میتواند ازمعالجات وسایردرمانها ازدرمانگاهها وبیمارستانهای تامین اجتماعی به صورت رایگان استفاده کنید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام دختر من که ماما است و در مرکز بهداشتی کار میکند میخواهد بیمه شود الف - آیا بیمه تامین اجتماعی شود یا بیمه خدمات درمانی مزایا و معایب هرکدام را بفرمائید ب - ایشان اگر بخواهد بیمه تامین اجتماعی شود آیا میتواند شوهرش را که شغل آزاد دارد بیمه نماید؟ باتشکر


  • پرسش و پاسخ سلام دختر من که ماما است و در مرکز بهداشتی کار میکند میخواهد بیمه شود الف - آیا بیمه تامین اجتماعی شود یا بیمه خدمات درمانی مزایا و معایب هرکدام را بفرمائید ب - ایشان اگر بخواهد بیمه تامین اجتماعی شود آیا میتواند شوهرش را که شغل آزاد دارد بیمه نماید؟ باتشکر  ؟ ضمن  سلام متقابل بعرض برساند که پاسخ شماقبلا داده شده است ومعمولا تحت پوشش تامین اجتماعی قرار میگیرند . درخصوص همسرشان نیز د
  • نماید؟ باتشکر  ؟ ضمن  سلام متقابل بعرض برساند که پاسخ شماقبلا داده شده است ومعمولا تحت پوشش تامین اجتماعی قرار میگیرند . درخصوص همسرشان نیز درصورتیکه فاقد شغل باشند میتوانند از مزایای بیمه ایشان البته فقط درخصوص درمان استفاده نمایند . ممنون
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام و خسته نباشید. اینجانب از سال 85 تا 87 بیمه یک شرکتی بودم (تامین اجتماعی). از ان سال به بعد تاکنون بیمه مشاغل ازاد تامین اجتماعی هستم که حق بیمه ام را خودم پرداخت می کنم. حال سوال این است که قبل از سال 85 ایا راهی برای خرید بیمه تامین اجتماعی که جزء بازنشستگی محسوب شود وجود دارد؟ ایا می توانم قراردادی را که با یک شرکت قبل از سال 85 داشتم را ارایه دهم که مرا بیمه نکرده است؟


با سلام و خسته نباشید. اینجانب از سال 85 تا 87 بیمه یک شرکتی بودم (تامین اجتماعی). از ان سال به بعد تاکنون بیمه مشاغل ازاد تامین اجتماعی هستم که حق بیمه ام را خودم پرداخت می کنم. حال سوال این است که قبل از سال 85 ایا راهی برای خرید بیمه تامین اجتماعی که جزء بازنشستگی محسوب شود وجود دارد؟ ایا می توانم قراردادی را که با یک شرکت قبل از سال 85 داشتم را ارایه دهم که مرا بیمه نکرده است؟
  • پرسش و پاسخ با سلام و خسته نباشید. اینجانب از سال 85 تا 87 بیمه یک شرکتی بودم (تامین اجتماعی). از ان سال به بعد تاکنون بیمه مشاغل ازاد تامین اجتماعی هستم که حق بیمه ام را خودم پرداخت می کنم. حال سوال این است که قبل از سال 85 ایا راهی برای خرید بیمه تامین اجتماعی که جزء بازنشستگی محسوب شود وجود دارد؟ ایا می توانم قراردادی را که با یک شرکت قبل از سال 85 داشتم را ارایه دهم که مرا بیمه نکرده است؟  ؟ ب
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام خسته نباشی من یک سالی در کارگاهی کارگری کردم و بیمه تامین اجتماعی داشتم والان از اون شرکت استعفا دادم به بیمه تامین اجتماعی مراجعه کردم که خودمو بیمه اجباری کنم اما قبول نمی کنن من دفترچه دارم ولی خودم نمی تونم استفاده کنم میشه راهنماییم کنید الان 3 ماهه ثبت نام کردم هنوز جوابی بهم ندادن من خیلی احتیاج دارم به بیمه


  • پرسش و پاسخ سلام خسته نباشی من یک سالی در کارگاهی کارگری کردم و بیمه تامین اجتماعی داشتم والان از اون شرکت استعفا دادم به بیمه تامین اجتماعی مراجعه کردم که خودمو بیمه اجباری کنم اما قبول نمی کنن من دفترچه دارم ولی خودم نمی تونم استفاده کنم میشه راهنماییم کنید الان 3 ماهه ثبت نام کردم هنوز جوابی بهم ندادن من خیل
  • کنم میشه راهنماییم کنید الان 3 ماهه ثبت نام کردم هنوز جوابی بهم ندادن من خیلی احتیاج دارم به بیمه   ؟ با سلام بیمه تامین اجتماعی  حتما" باید  سیستم کارگر و کارفرما باشد . شما باید حتما" دارای  شغل باشید تا به عنوان بیمه خویش فرما  از بیمه تامین اجتماعی استفاده نمایید   یا اینکه در جایی مشغول کار شوید . موفق باشید .
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام من تا بحال بیمه تامین اجتماعی نداشته ام حالا می خواهم برای بیمه بازنشستگی اقدام کنم 1. آیا برای سالهای قبل که بیمه نبودم و کار آزاد انجام می دادم می توانم بیمه بریزم تا سابقه ام بیشتر شود؟ مثلا برای 2 سال قبل 2 . آیا می شود بیمه صرفا بازنشستگی داشته باشم و بیمه درمانی را نریزم؟


  • پرسش و پاسخ با سلام من تا بحال بیمه تامین اجتماعی نداشته ام حالا می خواهم برای بیمه بازنشستگی اقدام کنم 1. آیا برای سالهای قبل که بیمه نبودم و کار آزاد انجام می دادم می توانم بیمه بریزم تا سابقه ام بیشتر شود؟ مثلا برای 2 سال قبل 2 . آیا می شود بیمه صرفا بازنشستگی داشته باشم و بیمه درمانی را نریزم؟  
  • بیمه درمانی را نریزم؟   ؟ با درود : در بیمه های خویش فرمای که شما میخواهید از آلان شروع نماید به نظر نمیرسد. که سازمان تامین اجتماعی قبول نماید سنوات قبل را از شما بپذیرد . ولی یاز به سازمان تامین اجتماعی مراجعه و خواسته اتان را بیان دارید . جوابی را که میدهند خوشحال میشوم برای من هم بنویسید . قربان شما . علیرضا سربی
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام دفترچه تامین اجتماعی واس بیمارستان به چه کسانی میدن؟ از کجا اقدام کنم؟


توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


توضیحات کاربر
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر البته اگر کارمند مورد نظر مشمول بیمه تامین اجتماعی باشد یعنی بیمه نامبرده تامین اجتماعی میباشد اصلا در مدت مرخصی زایمان نباید هیچ حقوق دریافت کند

مشاوره/ با سلام خدمت استاد گرامی بنده کارمند دانشگاه آزاد هستم و بیمه تامین اجتماعی هستم و بیمه تکمیلی خود دانشگاه شده ام. جهت بیمه تکمیلی پدر و مادر خود می گویند لازم است آنها هم تحت پوشش تامین اجتماعی بنده باشند در صورتی که آنها خود بیمه تامین اجتماعی هستند و چند سالی مانده تا باز نشسته شوند و نمی توان بیمه آنها را خراب کرد. چگونه می توانم آنها را تحت پوشش تامین اجتماعی خود درآورم به طوری که حق و حقوق بازنشستگی آنها محفوظ بماند. خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید


با سلام خدمت استاد گرامی بنده کارمند دانشگاه آزاد هستم و بیمه تامین اجتماعی هستم و بیمه تکمیلی خود دانشگاه شده ام. جهت بیمه تکمیلی پدر و مادر خود می گویند لازم است آنها هم تحت پوشش تامین اجتماعی بنده باشند در صورتی که آنها خود بیمه تامین اجتماعی هستند و چند سالی مانده تا باز نشسته شوند و نمی توان بیمه آنها را خراب کرد. چگونه می توانم آنها را تحت پوشش تامین اجتماعی خود درآورم به طوری که حق و حقوق بازنشستگی آنها محفوظ بماند. خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید
  • پرسش و پاسخ با سلام خدمت استاد گرامی بنده کارمند دانشگاه آزاد هستم و بیمه تامین اجتماعی هستم و بیمه تکمیلی خود دانشگاه شده ام. جهت بیمه تکمیلی پدر و مادر خود می گویند لازم است آنها هم تحت پوشش تامین اجتماعی بنده باشند در صورتی که آنها خود بیمه تامین اجتماعی هستند و چند سالی مانده تا باز نشسته شوند و نمی توان بیمه آنها را خراب کرد. چگونه می توانم آنها را تحت پوشش تامین اجتماعی خود درآورم به طوری که حق و حقوق بازنشستگی آنها محفوظ بماند. خواهش می کنم مرا راهن
  • گونه می توانم آنها را تحت پوشش تامین اجتماعی خود درآورم به طوری که حق و حقوق بازنشستگی آنها محفوظ بماند. خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید  ؟ باسلام تاانجایی که اطلاع دارم میتوانند از طریق بیمه های کارافرین و دانا و البرز اقدام فرمایند و درصورتیکه بشود انها راتحت پوشش شما اورد مشکل حل می گردد و بعضی ازبیمه ها با نرخ ازاد اینکار را انجام میدهند
  • طبقه بندی اطلاعات
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1