جستجو در پورتال

سازمانهای دولتیمالیات

مشاوره/ باسلام خدمت استاد محترم استاد من در یک شرکت کانکس سازی کار میکنم این شرکت همیشه با سازمانهای دولتی شامل شهرداری ها،بنیاد مسکن و .....،کلا با سازمانهای دولتی کار میکندو از سازمانهای دولتی سفارش میگیردو شروع به تولید کانکس میکندآیا شرکتهای دولتی از درآمد شرکت مالیات را در لحظه تحویل پول،از پول شرکت کسر مینمایند؟با تشکر


باسلام خدمت استاد محترم استاد من در یک شرکت کانکس سازی کار میکنم این شرکت همیشه با سازمانهای دولتی شامل شهرداری ها،بنیاد مسکن و .....،کلا با سازمانهای دولتی کار میکندو از سازمانهای دولتی سفارش میگیردو شروع به تولید کانکس میکندآیا شرکتهای دولتی از درآمد شرکت مالیات را در لحظه تحویل پول،از پول شرکت کسر مینمایند؟با تشکر
  • پرسش و پاسخ باسلام خدمت استاد محترم استاد من در یک شرکت کانکس سازی کار میکنم این شرکت همیشه با سازمانهای دولتی شامل شهرداری ها،بنیاد مسکن و .....،کلا با سازمانهای دولتی کار میکندو از سازمانهای دولتی سفارش میگیردو شروع به تولید کانکس میکندآیا شرکتهای دولتی از درآمد شرکت مالیات را در لحظه تحویل پول،از پول شرکت کسر مینمایند؟با تشکر  ؟ سلام دوست عزیز اگرمالیات تکلیفی ٥برصد صحیح است وبعنوان پیش پرداخت
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام.نحوه کسر مالیات ازقراردادهای پژوهشی و آموزشی که دانشگاه دولتی با سازمانهای دولتی و خصوصی منعقد میکند چگونه است؟با ذکر ماده قانونی.با تشکر


  • پرسش و پاسخ سلام.نحوه کسر مالیات ازقراردادهای پژوهشی و آموزشی که دانشگاه دولتی با سازمانهای دولتی و خصوصی منعقد میکند چگونه است؟با ذکر ماده قانونی.با تشکر ؟ با سلام ماده 2 قانون مالیاتهای مستقیم: اشخاص زیر مشمول پرداخت مالیات‌های موضوع این قانون نیستند: وزارت‌خانه‌ها و مؤسسات دولتی دستگاه‌هایی که بودجه آنها به وسیله دولت تأمین می‌شود شهرداری‌ها لذا قرارداد های مذکور بین طرفهای دولتی درگیر مشمول مالی
  • هایی که بودجه آنها به وسیله دولت تأمین می‌شود شهرداری‌ها لذا قرارداد های مذکور بین طرفهای دولتی درگیر مشمول مالیات نمی باشند.اما طبق ماده 104 هر گونه پرداخت حق الزحمه ای (مثلا واگذاری کار به اعضاء هیات علمی دانشگاه)مستلزم کسر 5% مالیات توسط سازمانهای مذکور در فوف است.در این خصوص بخشنامه 11304/15/11/82 می تواند راه گشا باشد. 30/2/88

مشاوره/ با سلام و خسته نباشید میخاستم تفاوت باز خریدی با استعفا رو در ناثیری که برای استخدام در یک ارگان دولتی میذاره رو بدونم یعنی کسی که بازخرید بشه میتونه در همه ارگانهای دولتی استخدام شه؟ اموزش و پروش اعلام کرده نمیشه منم اموزش و پروش میخام برم ولی اداره ی ما به اجبار بنده رو بازخرید کرده در صورتی که صدها بار اعلام استعفا کرده ام(نیروی انتظامی اداره بنده است) لطفا راهنماییم کنید ایا بازخرید بشم یا برم شکایت کنم به دیوان عدالت؟ با تشکر فراوان


توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر اونطور که من دیدم ظاهرا گروه شغلی وحقوق ومزایا در سازمانهای مختلف یکسان نیست.اگر دوستان کمکی می تونند بکنند دریغ نکنند پاسخ مارو بی جواب نذارن

مشاوره/ نحوه محاسبه نرخ هر ساعت اضافه کاری


توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


علاقه کجا بود مثل سربازها و بالاجبار برای گذراندن رزق و روزی سرکار حاضر می شویم . عل
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر علاقه کجا بود مثل سربازها و بالاجبار برای گذراندن رزق و روزی سرکار حاضر می شویم . علت این بی انگیزگی تبیعض و دریافتی های مختلف در سطح خود اداره و یا سازمان و با سازمانهای دیگر می باشد. دلمان را صابون زده بودیم که قانون خدمات کشوری اجرا می شودو حقوق ها یکسان می گردد زهی خیال باطل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخبار/ چگونهگی محاسبه مالیات حقوق افراد باز نشته


- وجوه پرداختی به افراد بازنشسته که از سازمانهای مختلف حقوق بازنشستگی دریافت می نمایند و مجدداً بطور تمام وقت یا نیمه وقت به عنوان حقوق بگیر با مراکز دیگر همکاری می نمایند، با عنایت به ماده 82 قانون مالیاتهای مستقیم مصوب اسفند ماه 66 و اصلاحیه های بعدی آن همـانند سایر حـقوق بگیران بدون توجه به وضعیت بازنشستگی آنان پس از کسر معافیت مقرر در ماده 84 اصلاحی قانون مزبور(مشروط به عدم استـفاده از معافیت موضوع ماده 84 قانون فوق به دلیل داشتن درآمد حـقوق از محل دیگر) مـشمول مـالیات بـر درآمد حقوق بوده و مالیات آن می بایست وفق مقررات ماده 85 قانون یاد شده محاسبه،کسر و به حساب سازمان امور مالیاتی کشور واریزگردد. 2-وجوه پرداختی به اشخاصی که با حفظ رابطه استخدامی با سازمان متبوع خود در سازمانهای دیگر شاغل می باشند بدون کسر معافیت موضوع ماده 84 اصلاحی قانون موصوف، مشمول مالیات حسب مقررات تبصره ماده 86 قانون صدرالذکرخواهد بود.

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


سلام خدمت شما دوست عزیز به نظر بهتر نیست با همون کسی که قرارداد بستید موضوع را مطرح
  • سلام خدمت شما دوست عزیز به نظر بهتر نیست با همون کسی که قرارداد بستید موضوع را مطرح کنید چون هر سازمان شرایط خاص خودش رو داره ونسخه پیچ هر سازمان معمولا مدیران آن سازمان هستند.ضمن اینکه شرایط شما را بسیاری از نیروهای شرکتی در سازمانهای دیگر هم دارند اما صداشون به جایی نمی رسه.

مشاوره/ آیا ماموریت یاانتقال کارکنان شهرداریها وسازمانهای وابسته (غیرازشهرداری تهران) مستقیما به سازمانهای وابسته به شهرداریها بلامانع می باشد.


  • پرسش و پاسخ آیا ماموریت یاانتقال کارکنان شهرداریها وسازمانهای وابسته (غیرازشهرداری تهران) مستقیما به سازمانهای وابسته به شهرداریها بلامانع می باشد.  ؟ با سلام طبق قانون خدمات کشوری مشکلی ندارد وباید با هماهنگی مدیریت منابع انسانی و مدیریت های مبداء ومقصد صورت گیرد.

اخبار/ المپیک حرفه­ای حسابداران در مالزی


گروه تبلیغاتی کنگره جهانی حسابداران (WCOA) سال 2010، درصدد جذب بیش از 5/2 میلیون حسابدار از بین 157 کشور عضو و با همکاری فدراسیون بین­المللی حسابداران (IFAC) در 123 کشور دنیا است.
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1