جستجو در پورتال

باسلام وعرض ادب آیا با سال سابقه خدمت درسازمان بهزیستی کشور میتوانم بازنشسته قبل ازموعد شوم

مشاوره/ باسلام وعرض ادب .آیا با22سال سابقه خدمت درسازمان بهزیستی کشور میتوانم بازنشسته قبل ازموعد شوم


باسلام وعرض ادب .آیا با22سال سابقه خدمت درسازمان بهزیستی کشور میتوانم بازنشسته قبل ازموعد شوم

مشاوره/ باسلام خواستم لطف کنید وبفرمائید که آیا قانون بازنشستگی پیش ازموعد معلولان با20 سال سابقه بدون شرط سنی قابلیت اجرائی وبازنشسگی دارد یانه؟ پیشاپیش ازپاسخ شما سپاسگزارم


باسلام خواستم لطف کنید وبفرمائید که آیا قانون بازنشستگی پیش ازموعد معلولان با20 سال سابقه بدون شرط سنی قابلیت اجرائی وبازنشسگی دارد یانه؟ پیشاپیش ازپاسخ شما سپاسگزارم
  • پرسش و پاسخ باسلام خواستم لطف کنید وبفرمائید که آیا قانون بازنشستگی پیش ازموعد معلولان با20 سال سابقه بدون شرط سنی قابلیت اجرائی وبازنشسگی دارد یانه؟ پیشاپیش ازپاسخ شما سپاسگزارم  ؟ بله  دارد باتشکر فراوان ازامعان نظر سریع ومسئولانه شما اگه معلولان با20 سال سابقه بیمه وبدون شرط سنی امکان بازنشستگی دارند چرا کارگزینی آموزش وپرورش به کلی چنین قانونی را انکارمی نماید ومی گوید که تابحال ب
  • بله  دارد باتشکر فراوان ازامعان نظر سریع ومسئولانه شما اگه معلولان با20 سال سابقه بیمه وبدون شرط سنی امکان بازنشستگی دارند چرا کارگزینی آموزش وپرورش به کلی چنین قانونی را انکارمی نماید ومی گوید که تابحال بابیست سال معلولی را بازنشسته نکرده اند؟ البته معذرت میخام که این سوال راعلیرغم انکه مشکل اموزش وپرورش است باشما مطرح کردم ولی خواستم مراراهنمائی فرمائید که ازکجا شروع کنم تانتیجه بگیرم ،چراکه آموزش وپرورش چنین قانونی را انکار می نماید. باسلام شما م
  • اند؟ البته معذرت میخام که این سوال راعلیرغم انکه مشکل اموزش وپرورش است باشما مطرح کردم ولی خواستم مراراهنمائی فرمائید که ازکجا شروع کنم تانتیجه بگیرم ،چراکه آموزش وپرورش چنین قانونی را انکار می نماید. باسلام شما میتوانید ضمن مراجعه به سازمان بهزیستی نسبت به اخذ رونوشتی از این قانون ونیز بخشنامه هاواستفساریه مجلس و.... اقدام نموده سپس از کارگزینی تقاضای اقدام دراین خصوص را نموده البته شرایطی نیز در مورد درصد 20 الی 40 نیز پیش بینی شده و صراحت دارد که متقاضی را میتوانند به کمیسیون سازمان ب
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با 17سال سابقه از اموزش وپرورش بدلایلی باز خرید شده ام ایا میتوانم بقیه سنوات را به همان صندوق بیمه اموزش وپرورش بطور ازاد بپردازم تا بازنشست شوم متشکرم


با 17سال سابقه از اموزش وپرورش بدلایلی باز خرید شده ام ایا میتوانم بقیه سنوات را به همان صندوق بیمه اموزش وپرورش بطور ازاد بپردازم تا بازنشست شوم متشکرم
  • و پاسخ با 17سال سابقه از اموزش وپرورش بدلایلی باز خرید شده ام ایا میتوانم بقیه سنوات را به همان صندوق بیمه اموزش وپرورش بطور ازاد بپردازم تا بازنشست شوم متشکرم  ؟ باسلام متاسفانه اینکارعملی نیست ولی میتوانید درسازمان تامین اجتماعی بیمه اختیاری شده و سوابقتان را از اموزش وپرورش به انجا منتقل فرمایید تابه شرایط بازنشستگی برسید . مستوفی
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


توضیحات کاربر
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر اینجانب جانباز 45درصد با 21سال سابقه آیا میتوانم بازنشسته شوم/

مشاوره/ ایا با بیست سال سابقه بیمه کارگری می توان باز نشسته شد


  • پرسش و پاسخ ایا با بیست سال سابقه بیمه کارگری می توان باز نشسته شد  ؟ با سلام زنان کارگر با داشتن 20سال سابقه کار و 42سال سن به شرط پرداخت حق بیمه در طول مدت اشتغال با 20روز حقوق می‌توانند بازنشسته شوند. همچنین بیمه‌شده مرد یا زن که حداقل 30سال سابقه پرداخت حق‌بیمه داشته باشند، در صورتی که سن مردان 50 و سن زنان 45سال باشد، می‌توانند تقاضای بازنشستگی کنند البته طبق قانون، بیمه‌شدگانی که دارای 35 سال تمام سابقه
  • بقه پرداخت حق‌بیمه باشند، می‌توانند بدون در نظر گرفتن شرط سنی مقرر در قانون درخواست بازنشستگی کنند. طبق فصل سیزدهم ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری دستگاه اجرایی با داشتن یکی از شرایط زیر می‌تواند کارمند خود را بازنشسته نماید: الف) حداقل سی‌سال سابقه خدمت برای مشاغل غیر تخصصی و سی‌و‌پنج سال برای مشاغل تخصصی با تحصیلات دانشگاهی کارشناسی ارشد و بالاتر با درخواست کارمند برای سنوات بالاتر از 30 سال. ب) حداقل شصت سال سن و حداقل بیست و پنج سال سابقه خدمت با بیست و پنج‌روز حقوق. تبصره 1- سابقه م
  • صره 1- سابقه مذکور در بند (الف) و همچنین شرط سنی مزبور در بند «ب» برای متصدیان مشاغل ساخت و زیان‌آور و جانبازان و معلولان تا پنج سال کمتر می‌باشد و شرط سنی برای زنان منظور نمی‌گردد. تبصره 2- دستگاههای اجرایی مکلفند کارمندانی که دارای سی‌ سال سابقه خدمت برای مشاغل غیر تخصصی و شصت سال سن و همچنین کارمندانی که دارای سی و پنج سال سابقه خدمت برای مشاغل تخصصی و شصت و پنج سال سن می‌باشند را رأساً و بدون تقاضای کارمندان بازنشسته نمایند. تبصره 3- دستگاههای اجرایی مؤظفند کارمندانی را که دارای شصت و پنج

مشاوره/ باسلام خواهشمند است بفرمائید من با 55 سال سن و 20 سال سابقه کار با چند روز حقوق بازنشسته می شوم؟


باسلام خواهشمند است بفرمائید من با 55 سال سن و 20 سال سابقه کار با چند روز حقوق بازنشسته می شوم؟

مشاوره/ باسلام وخسته نباشی اینجانب جانباز32درصدستوانیکم بازنشسته ارتش بودم ودرسال91/9/30بادرخواست شخصی وبا27سال خدمت که درطول این 27سال11سال و8ماه درمنطقه بودم خودرا بازنشسته کردم.وهیچ گونه ارفاقی به من نشده است درصورتی که برابربخشنامه2727/دمورخ71/5/20سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشوردرموردجانبازان که هر10درصد ازکارافتادگی انان به منزله یک سال سابقه خدمت ازنظرافزایش سنواتی تشویقی قابل احتساب می باشد.که درصورتی اگراین بخشنامه برایم اجرا می شد من باید با30سال یعنی با30روز حقوق بازنشسته می شدم.حال سوال من این است این بخشنامه شامل من می شود یا نه. اگرشامل من می شود چطور باید پیگیری کنم.باتشگر وخسته نباشید. شماره تماس09163690471میباشد


  • پرسش و پاسخ باسلام وخسته نباشی اینجانب جانباز32درصدستوانیکم بازنشسته ارتش بودم ودرسال91/9/30بادرخواست شخصی وبا27سال خدمت که درطول این 27سال11سال و8ماه درمنطقه بودم خودرا بازنشسته کردم.وهیچ گونه ارفاقی به من نشده است درصورتی که برابربخشنامه2727/دمورخ71/5/20سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشوردرموردجانبازان که هر10درصد ازکارافتادگی انان به منزله یک سال سابقه خدمت ازنظرافزایش سنواتی تشویقی قابل احتساب می باشد.که درصورتی اگراین بخشنامه برایم اجرا می شد من باید با30سال یع
  • بخشنامه2727/دمورخ71/5/20سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشوردرموردجانبازان که هر10درصد ازکارافتادگی انان به منزله یک سال سابقه خدمت ازنظرافزایش سنواتی تشویقی قابل احتساب می باشد.که درصورتی اگراین بخشنامه برایم اجرا می شد من باید با30سال یعنی با30روز حقوق بازنشسته می شدم.حال سوال من این است این بخشنامه شامل من می شود یا نه. اگرشامل من می شود چطور باید پیگیری کنم.باتشگر وخسته نباشید. شماره تماس09163690471میباشد  ؟ درود ، نه . به دلیل درخواست خ
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام من حدود14 سال درمشاغل سخت وزیان آورو4 سال مشاغل عادی سابقه کار دارم آیا میتوانم درخواست بازنشستگی پیش ازموعد بدهم ودراینصورت پذیرفته میشود؟ باسپاس


با سلام من حدود14 سال درمشاغل سخت وزیان آورو4 سال مشاغل عادی سابقه کار دارم آیا میتوانم درخواست بازنشستگی پیش ازموعد بدهم ودراینصورت پذیرفته میشود؟ باسپاس

مشاوره/ سلام مادر من 63 سال دارد و 10 سال سلبقه پرداخت بیمه با حداقل حقوق را دارد آیا قانون بازنشستگی برای افراد بالی 60 سال با 10 سال خدمت برای مادر من قابل اجرا است و با چه حقوقی بازنشسته می شود؟


  • پرسش و پاسخ سلام مادر من 63 سال دارد و 10 سال سلبقه پرداخت بیمه با حداقل حقوق را دارد آیا قانون بازنشستگی برای افراد بالی 60 سال با 10 سال خدمت برای مادر من قابل اجرا است و با چه حقوقی بازنشسته می شود؟  ؟ با سلام زنان کارگر با داشتن 20سال سابقه کار و 42سال سن به شرط پرداخت حق بیمه در طول مدت اشتغال با 20روز حقوق می‌توانند بازنشسته شوند. همچنین بیمه‌شده مرد یا زن که حداقل 30سال سابقه پرداخت حق&
  • کارگر با داشتن 20سال سابقه کار و 42سال سن به شرط پرداخت حق بیمه در طول مدت اشتغال با 20روز حقوق می‌توانند بازنشسته شوند. همچنین بیمه‌شده مرد یا زن که حداقل 30سال سابقه پرداخت حق‌بیمه داشته باشند، در صورتی که سن مردان 50 و سن زنان 45سال باشد، می‌توانند تقاضای بازنشستگی کنند البته طبق قانون، بیمه‌شدگانی که دارای 35 سال تمام سابقه پرداخت حق‌بیمه باشند، می‌توانند بدون در نظر گرفتن شرط سنی مقرر در قانون درخواست بازنشستگی کنند. طبق فصل سیزدهم ماده 103 قانون مد
  • مه باشند، می‌توانند بدون در نظر گرفتن شرط سنی مقرر در قانون درخواست بازنشستگی کنند. طبق فصل سیزدهم ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری دستگاه اجرایی با داشتن یکی از شرایط زیر می‌تواند کارمند خود را بازنشسته نماید: الف) حداقل سی‌سال سابقه خدمت برای مشاغل غیر تخصصی و سی‌و‌پنج سال برای مشاغل تخصصی با تحصیلات دانشگاهی کارشناسی ارشد و بالاتر با درخواست کارمند برای سنوات بالاتر از 30 سال. ب) حداقل شصت سال سن و حداقل بیست و پنج سال سابقه خدمت با بیست و پنج‌روز حقوق.

مشاوره/ فرق مستمری بگیر با بازنشسته چیست ؟


100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1