جستجو در پورتال

نرم افزار فیش حقوقی

مشاوره/ ولی با توجه به اینکه لیست بیمه برای دارایی هم برای مالیات حقوق ارسال میشود(با نرم افزار hoghogh tax)رد کردن عیدی در لیست تامین اجتماعی الزامی به نظر میرسد...اینطور نیست؟ سیستم دارایی و تامین اجتماعی به هم متصل است؟ اگر متصل باشد در صورت رد نکردن عیدی در لیست تامین اجتماعی مغایرت به وجود می آید.


ولی با توجه به اینکه لیست بیمه برای دارایی هم برای مالیات حقوق ارسال میشود(با نرم افزار hoghogh tax)رد کردن عیدی در لیست تامین اجتماعی الزامی به نظر میرسد...اینطور نیست؟ سیستم دارایی و تامین اجتماعی به هم متصل است؟ اگر متصل باشد در صورت رد نکردن عیدی در لیست تامین اجتماعی مغایرت به وجود می آید.
  • پرسش و پاسخ ولی با توجه به اینکه لیست بیمه برای دارایی هم برای مالیات حقوق ارسال میشود(با نرم افزار hoghogh tax)رد کردن عیدی در لیست تامین اجتماعی الزامی به نظر میرسد...اینطور نیست؟ سیستم دارایی و تامین اجتماعی به هم متصل است؟ اگر متصل باشد در صورت رد نکردن عیدی در لیست تامین اجتماعی مغایرت به وجود می آید.  ؟ با سلام ما صرفا مشاوره و پیشنهاد می دهیم تصمیم نهایی با خود شماست که چگونه عمل کنید ضمن اینک
  • ا ندارد همچنین اگر زیانی ناشی از عملکرد شما به سازمان شما وارد شود قرار نیست ما جبران کنیم بنابراین تصمیم با شماست.شما روش خود را امتحان کنید انشاءالله نتیجه آن را بعد ا مشاهده خواهید کرد.حال که شما علاقمند هستید بد نیست یک مقایسه ای بین امکانات نرم افزار حقوق ودستمزد دارایی و نرم افزار بیمه بیندازید وحداقل در نرم افزار بیمه ورژن 1.8 ویا 2.6 جای درج عیدی وپاداش را پیدا کنید.

مشاوره/ باسلام. من در نظر دارم شرکت مشاوره مدیریت در زمینه راه اندازی سیستم های کامپیوتری تاسیس کنم. چه مجوزی برای این کار لازم است؟


باسلام. من در نظر دارم شرکت مشاوره مدیریت در زمینه راه اندازی سیستم های کامپیوتری تاسیس کنم. چه مجوزی برای این کار لازم است؟
  • ام. من در نظر دارم شرکت مشاوره مدیریت در زمینه راه اندازی سیستم های کامپیوتری تاسیس کنم. چه مجوزی برای این کار لازم است؟  ؟ با سلام طبق آخرین اطلاعات مجوز خاصی نیاز ندارد.فقط باید لیسانس رشته نرم افزار باشید.اما اگر اموزش سیستم های نرم افزاری منظورتان باشد نیاز به مجوز از صنف نرم افزار و اموزش فنی وحرفه ای وانجمن مدیریت ایران دارید.

مشاوره/ آیا اگرسهامدارشرکتی، شخصیت حقوقی باشد می تواند 2نفر نماینده برای عضویت درهیئت مدیره معرفی کند


  • پرسش و پاسخ آیا اگرسهامدارشرکتی، شخصیت حقوقی باشد می تواند 2نفر نماینده برای عضویت درهیئت مدیره معرفی کند   ؟ با سلام طبق قانون تجارت خیر. ماده 110 - اشخاص حقوقی رامی توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. دراین صورت شخص حقوقی همان مسئولیتهای مدنی شخص حقیقی عضوهیئت مدیره راداشته وبایدیک نفررابه نمایندگی دائمی خودجهت انجام وظایف مدیریت معرفی نماید. چنین نماینده ای مشمول همان شرایط وتعهدات ومسئولیتهای مدنی و جزائی ع
  • د. دراین صورت شخص حقوقی همان مسئولیتهای مدنی شخص حقیقی عضوهیئت مدیره راداشته وبایدیک نفررابه نمایندگی دائمی خودجهت انجام وظایف مدیریت معرفی نماید. چنین نماینده ای مشمول همان شرایط وتعهدات ومسئولیتهای مدنی و جزائی عضوهیئت مدیره بوده ازجهت مدنی باشخص حقوقی که اورابه نمایندگی تعیین نموده است مسئولیت تضامنی خواهدداشت . شخص حقوقی عضوهیئت مدیره می تواندنماینده خودراعزل کندبشرط آنکه درهمان موقع جانشین اوراکتبابه شرکت معرفی نمایدوگرنه غایب محسوب می شود.

مشاوره/ سلام چگونه یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم؟


مشاوره/ سلام اقای جهانشاهلو وققتون به خیر به تازگی یه پیشنهاد کاری از یه شرکت تولید و خدمات نرم افزار دارم به عنوان مدیر مالی این شرکت تا حالا مدیر مالی نداشته ولی از نظر دفاتر قانونی مشکل زیادی نداره حالا می خوام بدونم کلا توی این زمینه شما کار خاصی رو پیشنهاد می کنید که من انجام بدم یا کتاب خاصی یا دوره های اموزشی . با سپاس سمانه نیک ایین


  • پرسش و پاسخ سلام اقای جهانشاهلو وققتون به خیر به تازگی یه پیشنهاد کاری از یه شرکت تولید و خدمات نرم افزار دارم به عنوان مدیر مالی این شرکت تا حالا مدیر مالی نداشته ولی از نظر دفاتر قانونی مشکل زیادی نداره حالا می خوام بدونم کلا توی این زمینه شما کار خاصی رو پیشنهاد می کنید که من انجام بدم یا کتاب خاصی یا دوره های اموزشی . با سپاس سمانه نیک ایین  ؟ سلام دوست عزیز شرکت تولیدنرم افزار ویا غیره از
  • انجام بدم یا کتاب خاصی یا دوره های اموزشی . با سپاس سمانه نیک ایین  ؟ سلام دوست عزیز شرکت تولیدنرم افزار ویا غیره ازلحاظ اصول کاربردی واستانداردها فرقی با دیگر صنعتها ندارند تولیدشمانرم افزار اگر نرمافزارجدید باشه میشه ب ت شده تولید رو محاسبه کرد اگر فروش خدمات که همان درامد عملیاتی الی اخر درهرصورت مطالعه کتب مرتبط خالی ازلطف نیست موفق باشید 
  • طبقه بندی اطلاعات

مشخصات کاربر/ مجتبی شهوم


  • تحصیلات: دکترا رشته تحصیلی: نرم افزار استان: تهران شهر: تهران

مشاوره/ با عرض سلام و احترام. بنده دارای مدرک مهندسی می باشم و بصورت پیمانی به استخدام وزارت نیرو در آمده ام قبل ازاستخدام در وزارت نیرو مدت 5 سال در شرکت مهندسی مشاور کار کردم و برایم حق بیمه تامین اجتماعی رد شده بود آیا می توانم از این سابقه بیمه برای رتبه بندی شرکت استفاده کنم؟ و اگر نمی توان باید به چه صورتی عمل نمود؟


مشخصات کاربر/ افق داده ها ایرانیان


  • تحصیلات: زیر دیپلم رشته تحصیلی: نرم افزار استان: تهران شهر: تهران سوابق تحصیلی،علمی و کاری:

مشاوره/ باسلام وخسته نباشید اگه امکان داره درخصوص نحوه ثبت داراییهای ثابت ومحاسبه ذخیره استهلاک مرا راهنمایی کنید


باسلام وخسته نباشید اگه امکان داره درخصوص نحوه ثبت داراییهای ثابت ومحاسبه ذخیره استهلاک مرا راهنمایی کنید
  •  ؟ سلام   دوست عزیز   ثبت داراییهای ثابت  بدهکار  و طرف بستانکار میتواند بانک-صندوق و....         ومحاسبه استهلاک مربوطه به  نوع صنعت ونوع دارایی بستگی دارد با سلام بنده با توجه به اینکه با نرم افزار رافع 7 کارمیکنم جهت ثبت اموال دراین برنامه با یه سری مشکلات برخورد کردم وبا توجه به اینکه اکثر اموال این موسسه مصرفی میباشد وتوسط امین اموال شماره اموالی خورده خواهشمنداست درصورت امکان بفرمائید من چه اموالی را دردارائیهای ثابت وچه اموالی را
  • به اینکه اکثر اموال این موسسه مصرفی میباشد وتوسط امین اموال شماره اموالی خورده خواهشمنداست درصورت امکان بفرمائید من چه اموالی را دردارائیهای ثابت وچه اموالی را دردارائیهای جاری ثبت کنم البته ازنظر ارزش ریالی و عمر مفیدو ثبت خرید اموال چون دراین نرم افزار بصورت اتوماتیک درسرفصل دارائیهای ثابت ثبت میگردد لذا اگر عزیزانی هستند که با این نرم افزار کارمیکنن منو درثبت این قسمت ازبرنامه راهنمائی کننددوست عزیز نرم من با نرم افزار رافع کارنکرده ام ولی داراییهای ثابت عمر بیش از یکسال داشته ومبلغشان نیز ق
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با عرض سلام و خسته نباشید سوال من این است که شرکتی برای اطلاعات خود از نرم افزار حسابداری استفاده می کند و دفاتر روزنامه و کل دستی ثبت میشود ، آیا الزاما باید دفاتر معین و تفصیلی جهت ارائه به ممیز مالیاتی به صورت دستی ثبت شود یا اینکه اطلاعات همان نرم افزار را می توان ارائه نمود ؟ با تشکر


  • پرسش و پاسخ با عرض سلام و خسته نباشید سوال من این است که شرکتی برای اطلاعات خود از نرم افزار حسابداری استفاده می کند و دفاتر روزنامه و کل دستی ثبت میشود ، آیا الزاما باید دفاتر معین و تفصیلی جهت ارائه به ممیز مالیاتی به صورت دستی ثبت شود یا اینکه اطلاعات همان نرم افزار را می توان ارائه نمود ؟ با تشکر  ؟ با سلام قانونا خیر واطلاعات نرم افزاری  در سطح معین وتفصیلی کفایت می کند
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>