جستجو در پورتال

مشاهده آخرین فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش

مشاوره/ با سلام ایجانب باداشتن 25 سال سابقه خدمت در اموزش و پرورش وباداشتن بیماری دیسک کمر و گردن و بیماری منیر که دراثر افزایش مایع گوش ایجاد میشود و سبب سرگیجه طولانی و ناگهانی میشود میتوانم درخواست ازکارافتادگی بدهم و شانس موفقیت چقدر است و بهترین راه استفاده از قانون بازنشستگی پیش از موعد چیست . با تشکر کزازی


با سلام ایجانب باداشتن 25 سال سابقه خدمت در اموزش و پرورش وباداشتن بیماری دیسک کمر و گردن و بیماری منیر که دراثر افزایش مایع گوش ایجاد میشود و سبب سرگیجه طولانی و ناگهانی میشود میتوانم درخواست ازکارافتادگی بدهم و شانس موفقیت چقدر است و بهترین راه استفاده از قانون بازنشستگی پیش از موعد چیست . با تشکر کزازی

مشاوره/ قانون مدیریت خدمات کشوری برای بازنشستگان کشوری سالهای 88و89 در چه تاریخی اجرا میشود و مطالبات ناشی از اجرای حکم بصورت نقدی پرداخت میشود یا در قالب سهام شرکتها . ممنون


  • پرسش و پاسخ قانون مدیریت خدمات کشوری برای بازنشستگان کشوری سالهای 88و89 در چه تاریخی اجرا میشود و مطالبات ناشی از اجرای حکم بصورت نقدی پرداخت میشود یا در قالب سهام شرکتها . ممنون  ؟ با سلام هم اینک مدیران صندوق بازنشستگی کشوری با مسئولان سازمان خصوصی‌سازی درخصوص تعیین نوع سهام و نحوه واگذاری آن به بازنشستگان در حال مذاکره و رایزنی هستند و پیش‌بینی می‌شود این مطالبه بازنشستگان هم بزودی به آنها پرداخت شود.

توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • ا از اینترنت دریافت کنم . جواب شما ناقص است زیرا نوشته اید به لینک ذیل مراجعه کنید ذر صورتی که اول آدرس سایت را باید نوشت مثلا تامین اجتماغی www.sso.ir و بازنشستگی کشوری www.cspf.ir و بازنشستگی نفت www.bazneshaste.com و سپس باید بتوان فیش حقوقی را مشاهده کرد

مشاوره/ احتراماً به استناد ماده 38 قانون تامین اجتماعی خواهشمند است درخصوص سئوالات ذیل راهنمائی لازم را مبذول فرمائید. 1- آیا به قرارداد آموزش با شخص حقیقی که کار آموزش را به تنهائی انجام می دهد حق بیمه تعلق می گیرد 2- آیا به قرارداد آموزش با شرکت یاموسسه بابت کار آموزش( آموزش توسط یک نفر) حق بیمه تعلق می گیرد. 3- آیا به قرارداد آموزش با شرکت یاموسسه بابت کار آموزش( آموزش توسط چند نفر) حق بیمه تعلق می گیرد.


  • شرکت یاموسسه بابت کار آموزش( آموزش توسط چند نفر) حق بیمه تعلق می گیرد.  ؟ سلام  باستحضارمیرساند ماده 38 مربوط به مقاطعه کاران و پیمانکاران مهندسین مشاور میباشد و اگر شخصیت حقیقی یا حقوقی اموزش دهنده را درقالب این ماده منظور کنیم بله تعلق میگیرد. باسلام و احترام ضمن تشکر از پاسخ شما به استحضار می رساند به عنوان نمونه در قرارداد اجاره خودرو طی درخواست ارائه مفاصا حساب از سازمان تامین اجتماعی در جوابیه اعلام شده است باتوجه
  • پاسخ شما به استحضار می رساند به عنوان نمونه در قرارداد اجاره خودرو طی درخواست ارائه مفاصا حساب از سازمان تامین اجتماعی در جوابیه اعلام شده است باتوجه به اینکه کار به تنهائی انجام می شودمشمول بیمه نمی باشدلذا خواهشمند است راهنمائی فرمائید اگر قرارداد آموزش به تنهائی با شخص حقیقی بسته شود آیا مشمول بیمه می باشد یا خیر؟ باسلام درمورد کلیه اشخاص حقوقی طبق ماده 2 مصوبه 1370/01.24 به ماخذ 7 درصد محاسبه میگردد . درمورد که قرارداد باشخص حقیقی اعم ازیک یاچندنفر بصورت دسته جمعی منعقدشود باتوجه
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام. آیا نیروهای قراردادکارمعین آموزش و پرورش که از سال 1385 از شرکتی به قراردادی تبدیل شدند و در کارهای غیرحجمی نظیر دفتری، ماشین نویس و... خدمت می کنند و مدرک حداقل دیپلم دارند آیا شامل این بخشنامه می شوند یا خیر؟ این بخشنامه چه زمانی اجرایی می شود؟


سلام. آیا نیروهای قراردادکارمعین آموزش و پرورش که از سال 1385 از شرکتی به قراردادی تبدیل شدند و در کارهای غیرحجمی نظیر دفتری، ماشین نویس و... خدمت می کنند و مدرک حداقل دیپلم دارند آیا شامل این بخشنامه می شوند یا خیر؟ این بخشنامه چه زمانی اجرایی می شود؟
  • پرسش و پاسخ سلام. آیا نیروهای قراردادکارمعین آموزش و پرورش که از سال 1385 از شرکتی به قراردادی تبدیل شدند و در کارهای غیرحجمی نظیر دفتری، ماشین نویس و... خدمت می کنند و مدرک حداقل دیپلم دارند آیا شامل این بخشنامه می شوند یا خیر؟ این بخشنامه چه زمانی اجرایی می شود؟   ؟

مشاوره/ با عرض سلام و احترام. بنده دارای مدرک مهندسی عمران می باشم و بصورت پیمانی به استخدام آموزش و پرورش در آمده ام و در مدت استخدام برایم حق بیمه تامین اجتماعی رد شده است آیا می توانم از این سابقه بیمه برای رتبه بندی شرکت استفاده کنم؟ و اگر نمی توان باید به چه صورتی عمل نمود؟ قانون منع مداخله کارمندان دولت در رتبه بندی شرکتها شامل بنده می شود؟ با سپاس فراوان


  • با سپاس فراوان  ؟ با سلام سوابق بیمه ای شخصی برای کسب مدارک علمی وحرفه ای به صورت شخصی قابل استفاده واستناد است(مثلا کارشناس رسمی در زمینه ساختمان) اما برای اخذ رتبه بندی یک شرکت پیمانکاری سوابق شخص حقوقی مورد بررسی واستناد قرار می گیرد.

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


توضیحات کاربر
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر با عرض سلام و خسته نباشید.من بعنوان یک خدمتگزار خدماتی کار معین آموزش و پرورش با افزایش 16 هزار تومان به حقوق سال 91 آیا میتوان با یک خانواده سه نفره با این همه تورم و گرانی یک زندگی ساده کرد.اکثر معلمان دو موتوره هستند.ولی ما زحمتکشان مدارس با اىن حقوق کم تک موتوره هم نیستیم.

مشاوره/ چه تاریخی نیروهای شرکتی آموزش و پرورش (نیروی دفتری)قراردادی میشوند ?


  • پرسش و پاسخ چه تاریخی نیروهای شرکتی آموزش و پرورش (نیروی دفتری)قراردادی میشوند ?   ؟ با سلام لینک ذیل را دنبال کنید http://raznameh.com/itm6494/شرایط-تبدیل-وضعیت-نیروی-شرکت-دستگاه‌های-دولتی-به-قراردادی.html  

اخبار/ پرداخت وام به 60 هزار بازنشسته کشوری


عطاریان گفت: مبلغ وام‌ها500 هزار تا یک میلیون تومان است که با اقساط 36 ماهه پرداخت می شود.
  • 60 هزار بازنشسته کشوری پرداخت وام به 60 هزار بازنشسته کشوری عطاریان گفت: مبلغ وام‌ها500 هزار تا یک میلیون تومان است که با اقساط 36 ماهه پرداخت می شود. مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام ضروری به60 هزار نفر از بازنشستگان کشوری پرداخت می شود. ایراندخت عطاریان در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر به برگزاری مراسم قرعه کشی پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری اشاره کرد و افزود: وام ضروری بازنشستگان همزمان با 22 بهمن پرداخت خواهد شد. وی اضافه کرد: براساس اطل

مشاوره/ آیا می توان با بازنشسته تامین اجتماعی همکاری داشت؟ به نحوی که مستمری ایشان دچار مشکل نشود و اگر امکان همکاری موجود است به چه نحوی می توان با ایشان همکاری داشت؟


آیا می توان با بازنشسته تامین اجتماعی همکاری داشت؟ به نحوی که مستمری ایشان دچار مشکل نشود و اگر امکان همکاری موجود است به چه نحوی می توان با ایشان همکاری داشت؟
  • آیا می توان با بازنشسته تامین اجتماعی همکاری داشت؟ به نحوی که مستمری ایشان دچار مشکل نشود و اگر امکان همکاری موجود است به چه نحوی می توان با ایشان همکاری داشت؟  ؟ باتوجه باینکه اشتغال مجدد بازنشستگان تحت هر عنوانی ممنوع و موجب وارد امدن زیانهایی به ایشان و کارفرما میباشد راه حلی بنظر نمیرسد . در اینمورد نیز کانون بازنشستگان نیز درحال رایزنی میباشد که این منع برطرف گردد . البته درصورت اشتغال مجدد میبایستی مجددا حق بیمه پرداخت نموده ودرخ
  • میبایستی مجددا حق بیمه پرداخت نموده ودرخاتمه ضمن احتساب سابقه کار جدیدو..... اقدام شود که خود جای نگرانی دارد . متصورم بصورت پیمانکاری باتوجه باینکه در این دستور به ان اشاره ای نشده بتوان کاری کرد که توصیه میکنم با سازمان تامین اجتماعی محل یا کانون بازنشستگان هماهنگی شود شاید بشود . موفق باشید
  • طبقه بندی اطلاعات



قانون مدیریت خدمات کشوری برای بازنشستگان کشوری سالهای 88و89 در چه تاریخی اجرا میشود و مطالبات ناشی از اجرای حکم بصورت نقدی پرداخت میشود یا در قالب سهام شرکتها . ممنون, توضیحات کاربر, احتراماً به استناد ماده 38 قانون تامین اجتماعی خواهشمند است درخصوص سئوالات ذیل راهنمائی لازم را مبذول فرمائید. 1, آیا به قرارداد آموزش با شخص حقیقی که کار آموزش را به تنهائی انجام می دهد حق بیمه تعلق می گیرد 2, آیا به قرارداد آموزش با شرکت یاموسسه بابت کار آموزش( آموزش توسط یک نفر) حق بیمه تعلق می گیرد. 3, آیا به قرارداد آموزش با شرکت یاموسسه بابت کار آموزش( آموزش توسط چ, توضیحات کاربر, آیا می توان با بازنشسته تامین اجتماعی همکاری داشت؟ به نحوی که مستمری ایشان دچار مشکل نشود و اگر امکان همکاری موجود است به چه نحوی می توان با ایشان همکاری داشت؟


100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>