جستجو در پورتال

قرارداد مشارکت در مشاوره

مشاوره/ با سلام. "حفظ اسرار پروژه یا تجارت" چگونه در هنگام اخذ مشاوره های تخصصی و یا در میان کارکنان قابل اجراست؟ امکان به امضاء رساندن تعهدنامه ای میان اشخاص فوق الذکر وجود دارد؟ متن آن چگونه است؟آیا نیاز به حضور در دفترخانه اسناد رسمی است؟


  • ان کارکنان قابل اجراست؟ امکان به امضاء رساندن تعهدنامه ای میان اشخاص فوق الذکر وجود دارد؟ متن آن چگونه است؟آیا نیاز به حضور در دفترخانه اسناد رسمی است؟  ؟ با سلام پیشنهاد میگردد. در متن قرارداد با مشاور  برحفظ اسرار تاکید   گردد و عمل به  آن از طریق دریافت ضمانت نامه حسن انجام تعهدات تضمین شود. و با توجه به عمر پروژه ، آزاد سازی ضمانت نامه منوط به تحویل پروژه به کار فرما باشد.ضمنا در متن قرارداد ذکر گردد که م
  • پروژه به کار فرما باشد.ضمنا در متن قرارداد ذکر گردد که مشاور متعهد و ملزم به حفظ اسرار پروژه تا تاریخ....... میباشد .در غیر این صورت کارفرما بدون هیچگونه تشریفات اداری و اطلاع کتبی نسبت به ضبط تضمین حسن انجام تعهدات مشاور خواهد بود.با امضای این قرارداد مشاور حق هرگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص از خود سلب مینماید.
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام و عرض ادب _ از اینکه این فرصت را فراهم نمودید تا افتخار حضور مجازی در سایت پر محتوایتان را داشته باشم بی نهایت از شما مدیریت محترم سایت و همچنین از تمام دست اندر کاران و مشاورین محترم سپاسگذارم_سئوال: 1) منظور از نوشتن بین سطور در دفاتر قانونی(موضوع فصل پنجم ق.م.م ماده 20 بند چهارم) چیست؟ 2) در قراردادهای مربوط به موضوع ماده 104 ق.م.م آیا اگر پیمانکار شخص حقیقی باشد, قرارداد منعقد شده مورد تائید اداره دارائی میباشد؟ با سپاس از شما کارشناس محترم


با سلام و عرض ادب _ از اینکه این فرصت را فراهم نمودید تا افتخار حضور مجازی در سایت پر محتوایتان را داشته باشم بی نهایت از شما مدیریت محترم سایت و همچنین از تمام دست اندر کاران و مشاورین محترم سپاسگذارم_سئوال: 1) منظور از نوشتن بین سطور در دفاتر قانونی(موضوع فصل پنجم ق.م.م ماده 20 بند چهارم) چیست؟ 2) در قراردادهای مربوط به موضوع ماده 104 ق.م.م آیا اگر پیمانکار شخص حقیقی باشد, قرارداد منعقد شده مورد تائید اداره دارائی میباشد؟ با سپاس از شما کارشناس محترم
  • تا افتخار حضور مجازی در سایت پر محتوایتان را داشته باشم بی نهایت از شما مدیریت محترم سایت و همچنین از تمام دست اندر کاران و مشاورین محترم سپاسگذارم_سئوال: 1) منظور از نوشتن بین سطور در دفاتر قانونی(موضوع فصل پنجم ق.م.م ماده 20 بند چهارم) چیست؟ 2) در قراردادهای مربوط به موضوع ماده 104 ق.م.م آیا اگر پیمانکار شخص حقیقی باشد, قرارداد منعقد شده مورد تائید اداره دارائی میباشد؟ با سپاس از شما کارشناس محترم  ؟ با سلام تعریف سطر مشخص است لذا هر کل
  • د منعقد شده مورد تائید اداره دارائی میباشد؟ با سپاس از شما کارشناس محترم  ؟ با سلام تعریف سطر مشخص است لذا هر کلمه ای بین سطر خلاف آئیینامه تلقی می شود.2-بله مشکلی ندارد بیشتر مشاورین تک نفره مشاوره می دهند ونه چند نفره با سلام _ ضمن تشکر از پاسخ شما : باید عرض کنم که ماده 104 که صرفا شامل ارائه مشاوره نیست. منظور بنده این است که اگر یک شخص حقوقی در زمینه خدمات مثل تعمیرتجهیزات, تعبیه سیستم حسابداری و بطور کل ارائه انجام خدمات با شخص
  • ده این است که اگر یک شخص حقوقی در زمینه خدمات مثل تعمیرتجهیزات, تعبیه سیستم حسابداری و بطور کل ارائه انجام خدمات با شخص حقیقی قرار داد منعقد نماید, آیا هزینه متحمل شده از نظر اداره دارائی مورد قبول است؟با توجه به اینکه ضمن کسر 5% مالیات باید رونشت قرارداد را به اداره دارائی ارائه نماید.ممنون از زحمات شما. با سلام تمامی مواردی که گفتید جزو هزینه های قابل قبول است 2-کسر 5% وپرداخت ان کفایت می کند ونیازی به ارائه رونوشت قرارداد نیست چون بایگانی سازمان امور مالیاتی گنجایش پذیرش این قراردادها را

مشاوره/ باسلام شرکت ما در ابتدای سال 94 به عنوان مجری پروژه در زمینه برنامه نویسی و راه اندازی تعدادی وب سایت با یک شرکتی قرارداد همکاری بسته و درحال حاضر بیش از 80 درصد پروژه پیشرفت داشته است و 50 درصد از مبلغ قرارداد دریافت شده است ، مدت قرارداد به اتمام رسیده است (برخی از مواد قرارداد : - هرگونه تاخیری که به عللی خارج از قصور مجری رخ دهد به مدت قرارداد اضافه می شود - تکمیل قرارداد و تایید انجام کامل آن منوط به انجام تمامی مفاد قرارداد و تحویل کامل آن از طرف مجری میباشد و در صورت خلف آن به معنی عدم انجام کل قرارداد می باشد تمامی مفاد این قرارداد فی مابین از پیمان منع افشای اطلاعات منعقده در تاریخ - تبعیت کرده و تمامی مفاد پیمان فوق الذکر بر این قرارداد حاکم می باشد ) حال در این شرایط در صورتی که ما ( مجری پروژه ) نخواهیم همکاریمان را ادامه دهیم و درصورت پیگری قانونی حکم و خسارت طرفین به چه صورت خواهد بود . با تشکر


  • پرسش و پاسخ باسلام شرکت ما در ابتدای سال 94 به عنوان مجری پروژه در زمینه برنامه نویسی و راه اندازی تعدادی وب سایت با یک شرکتی قرارداد همکاری بسته و درحال حاضر بیش از 80 درصد پروژه پیشرفت داشته است و 50 درصد از مبلغ قرارداد دریافت شده است ، مدت قرارداد به اتمام رسیده است (برخی از مواد قرارداد : - هرگونه تاخیری که به عللی خارج از قصور مجری رخ دهد به مدت قرارداد اضافه می شود
  • اری بسته و درحال حاضر بیش از 80 درصد پروژه پیشرفت داشته است و 50 درصد از مبلغ قرارداد دریافت شده است ، مدت قرارداد به اتمام رسیده است (برخی از مواد قرارداد : - هرگونه تاخیری که به عللی خارج از قصور مجری رخ دهد به مدت قرارداد اضافه می شود - تکمیل قرارداد و تایید انجام کامل آن منوط به انجام تمامی مفاد قرارداد و تحویل کامل آن از طرف مجری میباشد و در صورت خلف آن به معنی عدم انجام کل قرارداد می باشد تمامی مفاد این قرارداد فی مابین از پیمان منع افشای اطلاعات منعقده در تاریخ - تبعیت کرده و تمامی م
  • آن منوط به انجام تمامی مفاد قرارداد و تحویل کامل آن از طرف مجری میباشد و در صورت خلف آن به معنی عدم انجام کل قرارداد می باشد تمامی مفاد این قرارداد فی مابین از پیمان منع افشای اطلاعات منعقده در تاریخ - تبعیت کرده و تمامی مفاد پیمان فوق الذکر بر این قرارداد حاکم می باشد ) حال در این شرایط در صورتی که ما ( مجری پروژه ) نخواهیم همکاریمان را ادامه دهیم و درصورت پیگری قانونی حکم و خسارت طرفین به چه صورت خواهد بود . با تشکر  ؟
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام در مورد قراردادهای مشاوره شخص حقیقی، آیا شخص حقیقی علاوه بر مبلغ 10% کسر شده از قرارداد که بابت مالیات توسط کارفرما کسر می شود، بازهم باید مالیاتی پرداخت کند؟


  • پرسش و پاسخ سلام در مورد قراردادهای مشاوره شخص حقیقی، آیا شخص حقیقی علاوه بر مبلغ 10% کسر شده از قرارداد که بابت مالیات توسط کارفرما کسر می شود، بازهم باید مالیاتی پرداخت کند؟   ؟ با سلام معمولا 5% کسر می شود.وخیر مالیات دیگری ندارد.

مشاوره/ با سلام یه سوال دارم درباره ثبت حق مشاوره: مبلغ حق مشاوره30000000 که در مرحله اول 20400000در مرحله دوم 5300000در مرحله سوم 3400000پرداخت شده . آیا می توانم به صورت زیر ثبت کنم : 1- پ پ 20400000 بانک 20400000 2- پ پ 5300000 بانک 5300000 3- پ پ 3400000 بانک 3400000 بعد در مرحله آخر این ثبت رو بزنم : هزینه حق المشاوره و کارشناسی 30000000 پ پ 29100000 مالیات تکلیفی 900000 آیا این ثبت درست است ؟ هر کجا ایراد داشت لطفا بگین . ممنون


مشاوره/ با سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم من کلیات یک شراکت را برای شما ارسال کنم آیا شما امکان تنظیم قرار داد شراکت را دارید یا خیر؟؟


مشاوره/ با درود خدمت شماهمکارعزیزوگرامی: سوالی که داشتم این است: که ما یک شرکت حقوقی هستیم و بعضاً با شرکت های مختلف قرارداد مشاوره داریم، و پس از اتمام کار حق الزحمه خود را که شرکت طرف قرارداد ما 5 درصد پیش پرداخت مالیات را از آن کم کرده به ما میدهد، حال ثبت این رویداد چگونه است با توجه به اینکه مبلغ 5 درصد حق الزحمه کسر گردیده؟ با تشکر


با درود خدمت شماهمکارعزیزوگرامی: سوالی که داشتم این است: که ما یک شرکت حقوقی هستیم و بعضاً با شرکت های مختلف قرارداد مشاوره داریم، و پس از اتمام کار حق الزحمه خود را که شرکت طرف قرارداد ما 5 درصد پیش پرداخت مالیات را از آن کم کرده به ما میدهد، حال ثبت این رویداد چگونه است با توجه به اینکه مبلغ 5 درصد حق الزحمه کسر گردیده؟ با تشکر
  • پرسش و پاسخ با درود خدمت شماهمکارعزیزوگرامی: سوالی که داشتم این است: که ما یک شرکت حقوقی هستیم و بعضاً با شرکت های مختلف قرارداد مشاوره داریم، و پس از اتمام کار حق الزحمه خود را که شرکت طرف قرارداد ما 5 درصد پیش پرداخت مالیات را از آن کم کرده به ما میدهد، حال ثبت این رویداد چگونه است با توجه به اینکه مبلغ 5 درصد حق الزحمه کسر گردیده؟ با تشکر   ؟ با سلام در صورتی که هیچ گونه کسورات دیگه ای ند
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام. من بعنوان کارفرما برای بستن قرارداد با کارگران بصورتی که امکان شکایت بعدی وجود نداشته باشد به یک نمونه قرارداد نیاز دارم. آیا امکانش هست راهنمایی بفرمایید. ممنون میشم. ارادتمند.


سلام. من بعنوان کارفرما برای بستن قرارداد با کارگران بصورتی که امکان شکایت بعدی وجود نداشته باشد به یک نمونه قرارداد نیاز دارم. آیا امکانش هست راهنمایی بفرمایید. ممنون میشم. ارادتمند.
  • پرسش و پاسخ سلام. من بعنوان کارفرما برای بستن قرارداد با کارگران بصورتی که امکان شکایت بعدی وجود نداشته باشد به یک نمونه قرارداد نیاز دارم. آیا امکانش هست راهنمایی بفرمایید. ممنون میشم. ارادتمند.  ؟ سلام و خسته نباشید  بهترین توصیه این است که از طریق مراجعه به اداره کار محلتان یک نسخه فرم قرارداد استخدامی تهیه نموده و در چارچوب ان فرمت اقدام به عقد قرارداد فرمایید که مشکلی پیش نیاید . ضمنا
  • سلام و خسته نباشید  بهترین توصیه این است که از طریق مراجعه به اداره کار محلتان یک نسخه فرم قرارداد استخدامی تهیه نموده و در چارچوب ان فرمت اقدام به عقد قرارداد فرمایید که مشکلی پیش نیاید . ضمنا دقت فرمایید درصورتیکه قراردادهایتان مدت های 3 و6 و12 ماهه هستند چند روز قبل از اتمام تاریخ قرارداد قبلی نسبت بعقد قرارداد جدید اقدام فرمایید چون درغیراینصورت تبعات منفی برای کارفرما خواهد داشت . با امتنان
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ حسابداری چند نفر که با هم پول می گذارند و جنسی را وارد می کنند بعد می فروشند به چه صورت هست.حسابداری مشارکت خاص یا ....؟ پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم


حسابداری چند نفر که با هم پول می گذارند و جنسی را وارد می کنند بعد می فروشند به چه صورت هست.حسابداری مشارکت خاص یا ....؟ پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم
  • پرسش و پاسخ حسابداری چند نفر که با هم پول می گذارند و جنسی را وارد می کنند بعد می فروشند به چه صورت هست.حسابداری مشارکت خاص یا ....؟ پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم  ؟ با سلام  راستش بستگی به توافقات طرفین دارد ولی در هر صورت به نظر اینجانب یک شراکت ساده است و مشمول مقررات حسابداری نه مشارکت خاص می باشد باری اطلاع بیشتر شما می توانید به استاندارد شماره 23 حسابداری ایران مراجه کنید و کاملا م
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام و احترام بنده چهار سال پیاپی با یک شرکت قرارداد قانون کاری داشتم. در سال پنجم شرکت با بنده قرارداد نعقد نکرد و هم اکنون پس از نه ماه اعلام کردن باید تشریف بیاورید قرارداد امضا کنید. با توجه به اینکه شرکت فعالیت مستمر دارد(پتروشیمی) ایا عدم امضای قرارداد توسط اینجانب با توجه به گذشت نه ماه کار بدون وقفه ، قرارداد بنده دایم محسوب نمی شود؟ در شرکت سلیقه ای برخورد شده و با خیلی ها قرارداد سی ساله بسته شده است.


  • پرسش و پاسخ باسلام و احترام بنده چهار سال پیاپی با یک شرکت قرارداد قانون کاری داشتم. در سال پنجم شرکت با بنده قرارداد نعقد نکرد و هم اکنون پس از نه ماه اعلام کردن باید تشریف بیاورید قرارداد امضا کنید. با توجه به اینکه شرکت فعالیت مستمر دارد(پتروشیمی) ایا عدم امضای قرارداد توسط اینجانب با توجه به گذشت نه ماه کار بدون وقفه ، قرارداد بنده دایم محسوب نمی شود؟ در شرکت سل
  • اعلام کردن باید تشریف بیاورید قرارداد امضا کنید. با توجه به اینکه شرکت فعالیت مستمر دارد(پتروشیمی) ایا عدم امضای قرارداد توسط اینجانب با توجه به گذشت نه ماه کار بدون وقفه ، قرارداد بنده دایم محسوب نمی شود؟ در شرکت سلیقه ای برخورد شده و با خیلی ها قرارداد سی ساله بسته شده است.  ؟ درود دوست گرامی طبق بند دال ماده 21 قانون کار، قطع همکاری در صورت پایان قراردادهای با مدت موقت ممکن بوده و
  • sp; ؟ درود دوست گرامی طبق بند دال ماده 21 قانون کار، قطع همکاری در صورت پایان قراردادهای با مدت موقت ممکن بوده و منع قانونی ندارد صرف تمدید قرارداد توسط کارفرما با برخی از نیروها تغییری در ماهیت ماده قانونی ایجاد نمی‌گردد پیروز باشید  
  • طبقه بندی اطلاعات



قر, سلام در مورد قراردادهای مشاوره شخص حقیقی، آیا شخص حقیقی علاوه بر مبلغ 10% کسر شده از قرارداد که بابت مالیات توسط کارفرما کسر می شود، بازهم باید مالیاتی پرداخت کند؟ , با سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم من کلیات یک شراکت را برای شما ارسال کنم آیا شما امکان تنظیم قرار داد شراکت را دارید یا خیر؟؟, حسابداری چند نفر که با هم پول می گذارند و جنسی را وارد می کنند بعد می فروشند به چه صورت هست.حسابداری مشارکت خاص یا ....؟ پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم


100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>