جستجو در پورتال

فیش حقوقی سازمان آموزش و پرورش لرستان

اخبار/ جزئیات تازه‌ای از نحوه امضای قرارداد با نیروهاى شرکتی


خبرگزاری فارس: معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: شرکت های پیمانکاری که خودشان نیروی انسانی دارند همچنان به صورت شرکتی باقی می مانند البته می توانند با نیرو‌های خود به صورت شرکت تعاونی قرارداد ببندند اما هر کجا که شرکت واسطه‌ای باشد و اقدام به جذب نیرو کند؛ آن شرکت واسطه براساس مصوبه دولت باید حذف شود.
  • و‌های خود به صورت شرکت تعاونی قرارداد ببندند اما هر کجا که شرکت واسطه‌ای باشد و اقدام به جذب نیرو کند؛ آن شرکت واسطه باید حذف شود و این مصوبه دولت است که به صورت جدی دنبال می شود. فروزنده در ادامه درباره وضعیت نیروهای دو وزارتخانه نیرو و آموزش و پرورش نیز گفت: وزارت آموزش و پرورش در حال برنامه ریزی است که نیروهای شرکتی خود را به قراردادی تبدیل کند اما وزارت نیرو به دو صورت نیروی انسانی دارد. یک سری نیروی انسانی که در قالب پیمانکار و به صورت پروژه ای فعالیت می کنند. آنها همچنان به صور

مشاوره/ اگر فر بازنشسته ای موفق به دریافت فیش حقوقی و یا حکم حقوقی سال 90 خود نشد آیا میتواند از طیق اینترنت اطلاعات فیش و حکم حقوقی خود را دریافت نماید در صورت بلی نحوه دسترسی را اعلام فرمائید


  • پرسش و پاسخ اگر فر بازنشسته ای موفق به دریافت فیش حقوقی و یا حکم حقوقی سال 90 خود نشد آیا میتواند از طیق اینترنت اطلاعات فیش و حکم حقوقی خود را دریافت نماید در صورت بلی نحوه دسترسی را اعلام فرمائید   ؟ با سلام بله به لینک ذیل مراجعه کنید: دریافت فیش حقوقی

مشاوره/ باسلام وعرض ادب میخواهم بدانم ایا اشخاص حقوقی ویا اصولا شرکتهایی که برابر اصل 44 قانون اساسی خصوصی شده اند فارغ از شخصیت سهامداران خود دارای شخصیت حقوقی مجزا هستند ؟


باسلام وعرض ادب میخواهم بدانم ایا اشخاص حقوقی ویا اصولا شرکتهایی که برابر اصل 44 قانون اساسی خصوصی شده اند فارغ از شخصیت سهامداران خود دارای شخصیت حقوقی مجزا هستند ؟
  • پرسش و پاسخ باسلام وعرض ادب میخواهم بدانم ایا اشخاص حقوقی ویا اصولا شرکتهایی که برابر اصل 44 قانون اساسی خصوصی شده اند فارغ از شخصیت سهامداران خود دارای شخصیت حقوقی مجزا هستند ؟   ؟ با سلام این شرکتها دارای شخصیت حقوقی هستند موفق باشید/شاه صاحبی
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام احتراما به توجه به قوانین نظام مهندسی ساختمان مصوب مجلس شورای اسلامی در ماده 4 اشاره شده اشتغال به کار اشخاص حقیقی و حقوقی در بخشهای ساختمان مستلزم داشتن پروانه اشتغال به کار مهندسی می باشد و همچنین در ماده 9 اشاره شده مجمع عمومی سازمان هر استان از اجتماع تمامی اشخاص حقیقی عضو دارای حق رای سازمان که منحصر به دارندگان مدرک تحصیلی در رشته های اصلی مهندسی ساختمان و رشته های مرتبط است تشکیل می شود. حال آنکه در اصلاحیه قانون فوق منتشر شده در سال 1390 در تعریف شخص حقیقی صراحتا عنوان کرده است شخص حقیقی مهندسان دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی می باشند. سوال اینجاست 1- آیا با استناد به موارد فوق می توان استدلال نمود مهندسین عضو سازمان فاقد پروانه اشتغال دارای حق رای در مجامع عمومی نمی باشند. 2- مهندسین فاقد پروانه اشتغال صلاحیت عضویت در سازمان نظام مهندسی را ندارند و صرفا پس از دریافت پروانه اشتغال به کار از مرجع صدور پروانه یعنی وزارت راه و شهرسازی صلاحیت عضویت در سازمان را پیدا می کنند. تعبیر منطقی سوالات فوق این است که چگونه مهندسی که صلاحیت فنی آن در حوزه ساختمان تایید نشده می توتند نصبت به تعیین خط مشی و سرنوشت سازمان متولی حوزه ساختمان حق رای و اظهار نظر داشته باشد. به توجه به حساسیت مسئله و پیگیری جدی آن توسط جمعی از مهندسین در سطح کشور درخواست راهنمایی از جنابعالی جهت پیگیری صحیح حقوقی این مسئله را دارم باتشکر


  • پرسش و پاسخ با سلام احتراما به توجه به قوانین نظام مهندسی ساختمان مصوب مجلس شورای اسلامی در ماده 4 اشاره شده اشتغال به کار اشخاص حقیقی و حقوقی در بخشهای ساختمان مستلزم داشتن پروانه اشتغال به کار مهندسی می باشد و همچنین در ماده 9 اشاره شده مجمع عمومی سازمان هر استان از اجتماع تمامی اشخاص حقیقی عضو دارای حق رای سازمان که منحصر به دارندگان مدرک تحصیلی در رشته های اصلی مهندسی ساختمان و ر
  • است تشکیل می شود. حال آنکه در اصلاحیه قانون فوق منتشر شده در سال 1390 در تعریف شخص حقیقی صراحتا عنوان کرده است شخص حقیقی مهندسان دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی می باشند. سوال اینجاست 1- آیا با استناد به موارد فوق می توان استدلال نمود مهندسین عضو سازمان فاقد پروانه اشتغال دارای حق رای در مجامع عمومی نمی باشند. 2- مهندسین فاقد پروانه اشتغال صلاحیت عضویت در سازمان نظام مهندسی را ندارند و صرفا پس از دریافت پروانه اشتغال به کار از مرجع صدور پروانه یعنی وزارت راه و شهرسازی صلاحیت عضویت در سازمان
  • فنی آن در حوزه ساختمان تایید نشده می توتند نصبت به تعیین خط مشی و سرنوشت سازمان متولی حوزه ساختمان حق رای و اظهار نظر داشته باشد. به توجه به حساسیت مسئله و پیگیری جدی آن توسط جمعی از مهندسین در سطح کشور درخواست راهنمایی از جنابعالی جهت پیگیری صحیح حقوقی این مسئله را دارم باتشکر  ؟ با سلام  در قانون اشخاص حقیقی و حقوقی تعریف شده اند ، در اینجا اشخاص حقوقی گر
  • طبقه بندی اطلاعات

مشخصات کاربر/ موسسه حقوقی حامی بینا


  • شرکت موسسه حقوقی حامی بینا تاریخ تاسیس: 1387-09-30 نوع شخصیت حقوقی: با مسئولیت محدود نوع سازمان: موسسه ایرانی نوع مالکیت: خصوصی نوع فعالیت:
  • موضوع فعالیتها: وکالت و مشاوره حقوقی تخصصی در دعاوی پیمانکاری و شرکتی - وکالت درخصوص دعاوی پیمانکاری در مراجع قضایی و داوری و مراجع حل اختلاف از قبیل کمیسیون ماده 38 آیین نامه معاملات شهرداری ، مرکز داوری شورای فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، مرکز داوری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران - وکالت و مشاوره تخصصی در زمینه دعاوی شرکتی از قبیل ورشکستگی ، اختلافات حاصله بین شرکای شرکت ، انحلال شرکت ، ابطال تصمیمات غیرقانونی مجامع عمومی و هیأت مدیره شرکت ، الز
  • شهر: تهران سوابق تحصیلی،علمی و کاری: سابقه وکالت و مشاوره حقوقی از سال 1382 - وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی پیمانکاری و شرکتی در سازمانهای عمومی و دولتی همچون سازمان آب منطقه ای تهران ، شرکت برق منطقه ای تهران ، شرکت آب و فاضلاب تهران ، شرکت تعاونی خاص کارکنان وزارت راه و ترابری ، شرکت مهندسان مشاور پردیسان

مشاوره/ لطفا در خصوص مجاز بودن آموزشگاههای مجازی اطلاع رسانی کنید آیا این آموزشگاهها مجازند یا خیر؟


  • اهی باشند نیازمند به مجوز وزارت علوم هستند که در پیگیری انجام شده تا کنون چنین آموزشگاههایی که مورد تایید وزارت علوم از نظر محتوی آموزشی و...باشد اجازه راه اندازی نشده است در خصوص آموزشهای حرفه ای نیز نظیر حسابداری و کامپیوتر نیز نیازمند اخذ مجوز از سازمان فنی وحرفه ای می باشد که طی پیگیری به عمل آمده تا کنون دستورالعملی در این خصوص توسط فنی وحرفه ای تهیه نشده است و تا کنون به در خواستهای آموزش فنی وحرفه ای مجازی جواب رد داده شده و هیچ آموزشگاهی اجازه آموزش محتوی تایید نشده را ندارد واین اعمال ن
  • تورالعملی در این خصوص توسط فنی وحرفه ای تهیه نشده است و تا کنون به در خواستهای آموزش فنی وحرفه ای مجازی جواب رد داده شده و هیچ آموزشگاهی اجازه آموزش محتوی تایید نشده را ندارد واین اعمال نوعی کلاهبرداری وخلاف قانون تلقی ودر صورت داشتن شاکی خصوصی سایت آموزش مجازی کاملا بسته می شود.

مشاوره/ سلام.مرجع صدور مجوز آموزشگاه مربوط به بازاریابی کدام ارگان است؟ و چه شرایط و مراحلی دارد؟؟. با تشکر


  • پرسش و پاسخ سلام.مرجع صدور مجوز آموزشگاه مربوط به بازاریابی کدام ارگان است؟ و چه شرایط و مراحلی دارد؟؟. با تشکر  ؟ با سلام در این خصوص کافی است یک شرکت ثبت کنید که در موضوع آن بحث آموزش بازاریابی نیز درج شده باشد فقط برای آموزش باید مجوزهای لازم از آموزش فنی وحرفه ای و نهاد ناظر بر ثبت شرکتهای مدیریتی(که کارشناس  اداره ثبت راهنمائی های لازم را خواهد نمود) کسب نمائید.

مشاوره/ اینجانب کارمند پیمانی سازمان انتقال خون در شهر شوشتر میباشم.حدود15ماه است که ازدواج نموده و محل کار و زندگی همسرم دراستان لرستان شهرستان بروجرد میباشد.باتوجه به مشکلات فراوان که با آنهامواجه شده ام خواستار انتقال به تبعیت از همسر میباشم. شرایط لازم برای این کار چگونه است و از کجا باید اقدام کنیم؟ کدام ماده قانونی بر انتقال کارمندان زن به تبعیت از همسر تأکید دارد؟


  • پرسش و پاسخ اینجانب کارمند پیمانی سازمان انتقال خون در شهر شوشتر میباشم.حدود15ماه است که ازدواج نموده و محل کار و زندگی همسرم دراستان لرستان شهرستان بروجرد میباشد.باتوجه به مشکلات فراوان که با آنهامواجه شده ام خواستار انتقال به تبعیت از همسر میباشم. شرایط لازم برای این کار چگونه است و از کجا باید اقدام کنیم؟ کدام ماده قانونی بر انتقال کارمندان زن به تبعیت از همسر تأکید دارد؟   ؟ بنام خدا و با عرض س
  • شرایط زیر ، امکان انتقال کارکنان رسمی و پیمانی سازمانهای دولتی از یک استان به استان های دیگر به جز شهرها وشهرستانهای استانهای تهران والبرز وجود دارد: الف :صرفا کارمند زن متاهل می تواند به تبعیت از همسر منتقل گردد( با عنایت به حفظ بنیان خانواده و آموزش های دینی) ب : همسر در شهر مورد تقاضا شاغل باشد( با ارائه ی حکم اشتغال به خدمت در یکی از دستگاه های دولتی یا بخش خصوصی : ارائه جواز کسب کسب یا گواهی  اشتغال یا سکونت  
  • طبقه بندی اطلاعات

اخبار/ سقف بدهی مالیاتی برای ممنوع‌الخروجی


براساس مصوبه مجلس وزارت امور اقتصادی یا سازمان امور مالیاتی می‌تواند از خروج بدهکاران مالیاتی که میزان بدهی ‌قطعی آنها از ۵ میلیارد ریال بیشتر است، از کشور جلوگیری کنند.
  • مصوب شورای پول و اعتبار نمی‌باشند. بهارستان‌نشینان همچنین در بند الحاقی دیگری مصوب کردند که مبلغ مندرج در ماده ۲۰۲ قانون مالیات‌های مستقیم برای واحدهای تولید کالا و یا خدمات تولید شده دارای پروانه بهره‌برداری (اشخاص حقیقی و حقوقی) به ۵ میلیارد ریال افزایش می‌یابد. در ماده ۲۰۲ قانون مالیات‌های مستقیم تصریح شده است که وزارت امور اقتصادی و دارایی یا سازمان امور مالیاتی کشور می‌تواند از خروج بدهکاران مالیاتی که میزان بدهی ‌قطعی آنها از ده میلیون (۱۰
  • بدهی قطعی مالیاتی شخص حقوقی اعم ‌از مالیات بر درآمد شخص حقوقی یا مالیات‌هایی که به موجب این‌قانون شخص حقوقی مکلف به کسر و ایصال آن می‌باشد و مربوط‌ به دوران مدیریت آنان بوده نیز جاری است‌. مراجع ذیربط با اعلام وزارت یا سازمان مزبور مکلف به اجرای این‌ ماده می‌باشند. تبصره - در صورتی که مؤدیان مالیاتی به قصد فرار از پرداخت ‌مالیات اقدام به نقل و انتقال اموال خود به همسر و یا فرزندان‌ نمایند سازمان امور مالیاتی کشور می‌تواند نسبت به ابطال

مشخصات کاربر/ part control co.


  • شرکت part control co. تاریخ تاسیس: 1383-11-08 نوع شخصیت حقوقی: سهامی خاص نوع سازمان: شرکت ایرانی نوع مالکیت: خصوصی نوع فعالیت: بازرگانی استان تاسیس: خراسان رضوی شهر: مشهد
  • وب سایت: www.partcontrol.ir آدرس: مشهد-خ صاحب الزمان(عج)-مجتمع سبحان-طبقه سوم- واحد 303 موضوع فعالیتها: برق و اتوماسیون صنعتی ( فروش تجهیزات - آموزش - اجرای پروژه )     سوابق کاری: کار در صنایع نفت وگاز،پتروشیمی صنایع آرد وخوراک دام وطیور صنعت خودرو
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>