جستجو در پورتال

فروزنده گفت بخشنامه تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی به رسمی تا پایان سال به دستگاههای حاکمیتی ابلاغ می شود

اخبار/ زمان و مبلغ پرداخت عیدی کارمندان دولت


وزارت اقتصاد از دستگاههای اجرایی خواسته است، از امروز نسبت به تنظیم درخواست عیدی 350 هزار تومانی کارمندان خود اقدام کنند و این مبلغ طی هفته جاری پرداخت خواهد شد.
  • زمان و مبلغ پرداخت عیدی کارمندان دولت به گزارش فارس، هیئت وزیران طی مصوبه شماره 227777/ ت 47668 هـ مورخ 19 / 11 / 1390 تصویب نمود که دستگاههای اجرایی موظفند به کارمندان رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت و همچنین اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی که به طور تمام وقت اشتغال بکار دارند، مبلغ 350 هزار تومان به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال 1390 به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه از مح
  • دی و دارایی (خزانه داری کل کشور) ضمن اعلام آمادگی در خصوص پرداخت عیدی کارکنان دولت طی هفته جاری از دستگاههای اجرایی خواسته است که همه ذی‌حسابان دستگاههای اجرایی می‌توانند از امروز (23 بهمن‌ماه) نسبت به تنظیم درخواست وجه بابت پاداش آخر سال(عیدی) کارکنان خود اقدام و به اداره کل خزانه ارسال نمایند و اداره کل خزانه نیز نسبت به پرداخت آن اقدام سریع خواهند نمود.

توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر پس چه زمانی نیروهای قراردادکارمعین با سابقه بالا و تحصیلات دانشگاهی پیمانی می شوند؟

مشاوره/ ایا نیروهای شرکتی اور ژانس های 115از قبیل اپراتور خدمات و امدادگر راننده شامل تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت می شوند?


  • ایا نیروهای شرکتی اور ژانس های 115از قبیل اپراتور خدمات و امدادگر راننده شامل تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت می شوند?  ؟ با سلام تابناک:1390/01/21 وزیر کار و امور اجتماعی گفت: برنامه دولت در سال1390 درباره نیروهای شرکتی ادامه برنامه سال گذشته است و نیروهای شرکتی باید یا قراردادی شده یا اینکه در قالب شرکت‌های تعاونی متشکل گردند و طرف قرارداد دستگاه‌ها قرار بگیرند.

اخبار/ عیدی امسال کارمندان 318 هزار تومان


خبرگزاری فارس: بر اساس ماده 75 قانون مدیریت خدمات کشوری، ضریب عیدی امسال کارمندان 5000 است که با ضرب این عدد در ضریب ریالی حقوق امسال یعنی 636 ریال، میزان عیدی امسال کارمندان 318 هزار تومان برآورد می شود.
  • کارمندان 318 هزار تومان به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در حالی پیشتر اعداد متفاوتی درباره میزان عیدی امسال کارمندان دولت از جمله 318 هزار و 500 تومان و 340 هزار تومان اعلام شده بود که خبرنگار فارس برای رفع شبهات ایجاد شده با لطف‌الله فروزنده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور درباره رقم دقیق و نهایی عیدی امسال کارمندان تماس گرفت. فروزنده در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی فارس با توضیح اینکه عیدی هر سال کارمندان و بازنشستگان دولت با ضرب دو عدد بدست می آید، گفت: میزان عید
  • ن سال با عدد 5000 تعیین می شود که در سال جاری ضریب ریالی حقوق کارمندان 636 ریال است و با ضرب این عدد در 5000 میزان عیدی امسال 318 هزار تومان برآورد می شود. وی با تصریح بر اینکه این شیوه محاسبه بر اساس ماده 75 قانون مدیریت خدمات کشوری تعیین می شود، گفت: در سالهای گذشته نیز به همین روش اعمال می شود، کما اینکه عیدی 300 هزار تومانی کارمندان دولت در سال گذشته با ضرب عدد 5000 در ضریب ریالی 600 بدست آمده است. فروزنده در عین حال تصریح کرد که رقم 318 هزار تومان هنوز نهایی نشده است و باید در هیات دولت
  • ب عدد 5000 در ضریب ریالی 600 بدست آمده است. فروزنده در عین حال تصریح کرد که رقم 318 هزار تومان هنوز نهایی نشده است و باید در هیات دولت به تصویب برسد. معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که در ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1390که یک ماه پیش از سوی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ابلاغ شد، حداقل مبلغ پاداش پایان سال به ازای هر نفر کارمند و بازنشسته در بودجه سال 1390 مبلغ 340 هزار تومان منظور شده است، گفت: این مساله را از معاونت برنامه ری

مشاوره/ آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات دستگاه از قبیل مکان، اتومبیل، تجهیزات و اعتبارات تن خواه و یا هر نوع اموال دیگر به بخش خصوصی واگذار شده یا می شود (موضوع تبصره بند 1 تصویبنامه شماره 77961 مورخ 17/5/87 هیئت محترم وزیران) الزامی است.)


آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات دستگاه از قبیل مکان، اتومبیل، تجهیزات و اعتبارات تن خواه و یا هر نوع اموال دیگر به بخش خصوصی واگذار شده یا می شود (موضوع تبصره بند 1 تصویبنامه شماره 77961 مورخ 17/5/87 هیئت محترم وزیران) الزامی است.)
  • پرسش و پاسخ آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگ
  • کت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات دستگاه از قبیل مکان، اتومبیل، تجهیزات و اعتبارات تن خواه و یا هر نوع اموال دیگر به بخش خصوصی واگذار شده یا می شود (موضوع تبصره بند 1 تصویبنامه شماره 77961 مورخ 17/5/87 هیئت محترم وزیران) الزامی است.)  ؟

اخبار/ افزایش وام قرض‌الحسنه ازدواج ابلاغ شد


بانک مرکزی افزایش وام قرض الحسنه ازدواج از 2.5 میلیون تومان به 3 میلیون تومان برای هر یک از روجین را به 10 بانک کشور ابلاغ کرد.
  • خبرگزاری مهر:افزایش وام قرض‌الحسنه ازدواج ابلاغ شد افزایش وام قرض‌الحسنه ازدواج ابلاغ شد به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: این بانک طی بخشنامه ای مصوبات یکهزار و یکصد و سی‌امین جلسه شورای پول و اعتبار مورخ 26/7/1390 را جهت اجرا به بانکهای ملی ایران، صادرات ایران، تجارت، ملت، سپه، کشاورزی، مسکن، رفاه کارگران، قرض‌الحسنه مهر و شرکت دولتی پست بانک ابلاغ کرد. در این بخشنامه آمده است: از تاریخ 1/

مشاوره/ با سلام اینجانب دارای 8 سال سابقه پیمانی و حدود 1 سال به رسمی آزمایشی تغییر وضعیت یافته ام. آیا تغییر صندوق بازنشستگی به کشوری به صلاح است؟ آیا امکان باز خرید از دستگاه وجود دارد؟ در صورتانتقال به صندوق بازنشستگی کشوری و در صورتی که بعد از آن قصد بازخرید شدن داشته باشم و با ادامه بیمه به صورت تامین اجتماعی آیا سوابق قبلی دوباره با تامین اجتماعی جمع می شود؟


  • خرید شدن داشته باشم و با ادامه بیمه به صورت تامین اجتماعی آیا سوابق قبلی دوباره با تامین اجتماعی جمع می شود؟  ؟ درود تبدیل صندوق‌های بازنشستگی تابع قوانین خاصی است و این طور نیست که دقیقا کل سابقه یک صندوق به صندوق دیگر قابل انتقال باشد و بعضا با ضرایب خاصی تبدیل می‌گردد (بر اساس نرخ‌های مصوب هر صندوق و حق بیمه رد شده) با توجه به این که سوال شما ک
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام من دانشجوی فناوری اطلاعات دانشگاهالکتریکی علم وصنعت ایران -تهران هستم. چون من مجازی درس میخونم وقت آزاد زیاد دارم و نیاز به کار دارم خودم خیلی دور کاریو دوست دارم. رشته تحصیلیم هم خیلی دوست دارم. اما هنوز مدرکی ندارم و دوسال دیگه لیسانس میگیرم. خیلی دوست داشتم نظر یک مشاور مجرب را در مورد تصمیم من به دورکاری بدونم و اینکه آیا با این وضعیت تحصیلی من امکان استخدام شدن وجود دارد؟ شما خودتان به من چه نوع مشاغلی توصیه میکنید و چه پیشنهادی دارید با تشکر


  • آزاد زیاد دارم و نیاز به کار دارم خودم خیلی دور کاریو دوست دارم. رشته تحصیلیم هم خیلی دوست دارم. اما هنوز مدرکی ندارم و دوسال دیگه لیسانس میگیرم. خیلی دوست داشتم نظر یک مشاور مجرب را در مورد تصمیم من به دورکاری بدونم و اینکه آیا با این وضعیت تحصیلی من امکان استخدام شدن وجود دارد؟ شما خودتان به من چه نوع مشاغلی توصیه میکنید و چه پیشنهادی دارید با تشکر  ؟ بنام خدا و با سلام: استفاده از قانون دورکاری در کشور ما فقط متعل
  • ن استخدام شدن وجود دارد؟ شما خودتان به من چه نوع مشاغلی توصیه میکنید و چه پیشنهادی دارید با تشکر  ؟ بنام خدا و با سلام: استفاده از قانون دورکاری در کشور ما فقط متعلق به کارکنان رسمی و پیمانی دستگاه های دولتی می باشدومتاسفانه در حال حاضر امکان تحقق آرزوی شکا وجود نداشته و فقط در صورت استخدام در دستگاههای دولتی و داشتن شرایط در نظر گرفته شده بوسیله کمیته دورکاری دستگاه امکان استفاده از آن وجوددارد
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


توضیحات کاربر
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر جناب اقای فروزنده عزیز چرا صراحتا اعلام نمی فرمایید که تکلیف تعیین وضعیت نیروهای تاسیسات بیمارستانهای دولتی چیست ؟ ایا قراردادی میشوند یا خیر ؟ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به ماجواب رد داده اند چرا افرادی هستند که فقط یک سال است که مشغول به کار شده اند اکنون دارند قراردادی میشوند اما ما با شش سال سابقه کار باید زیر نظر واسطه ها (پیمانکاران)باشیم و حاصل زحمات ما به جیب انها واریز شود و ما شاهد این نا عدا

مشاوره/ . با سلام بنده استخدام پیمانی شهر داری هستم قصد انتقالی به دادگستری را دارم آیا این کار امانپذیر می باشد . یا خیر .. ؟ قانون پنجم توسه انتقالی به وازرتخانه را منع کرده .. می خواستم ببینم آیین نامه انتقالی کارکنان دلت نموی توان استناد نمود واینکه راهکار دیگه ای نداره .. لطفا راهنمایی نمایدد .


  • امه انتقالی کارکنان دلت نموی توان استناد نمود واینکه راهکار دیگه ای نداره .. لطفا راهنمایی نمایدد .  ؟ باسلام باتوجه به وضعیت فعلی شهرداریهای کشور واینکه پیمانی هم میباشید انتقال به وزارتخانه طبق قانون پنجم توسعه که بیان کردید ممنوع میباشد علی ایحال مطمئنا اگر رشته وتخصص شما درحوزه وزارتخانه بیان شده باشد وان وزارتخانه درخواست رسمی انتقال شمارابدهد بنظرامکان پذیرخواهد
  • طبقه بندی اطلاعات
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>