جستجو در پورتال

عید بازنشستگان

مشاوره/ کارمند یک شرکت خصوصی 5 سال پیش بازنشته شده ا ست. آیا همان شرکت میتواند با وی قرارداد مشاوره ببندد؟ اگر بیمه قرارداد )16.67%( را شرکت پرداخت کند چطور؟ چه خطری برای شرکت یا مشاور دارد؟


  • ببندد؟ اگر بیمه قرارداد )16.67%( را شرکت پرداخت کند چطور؟ چه خطری برای شرکت یا مشاور دارد؟  ؟ دروود بستن قرارداد با بازنشستگان مشکلی ایجاد نمینماید ضریب قرارداد توسط هیئت تشخیص تامین اجتماعی تعیین می گردد که سقف آن 16.67 است در صورتی که قرارداد توسط تامین اجتماعی مشمول قانون کار گردد بیمه به شما اعلام خواهد کرد که بیمه بر اساس ماده 28 تامین اجتماعی یعنی 30 درصد پر
  • طبقه بندی اطلاعات

اخبار/ مبلغ عیدی کارمندان اعلام شد


عیدی کارمندان دولت در بودجه سال آینده 380 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
  • به گزارش ایسنا :مبلغ عیدی کارمندان اعلام شد مبلغ عیدی کارمندان اعلام شد به گزارش ایسنا براساس آنچه در بخش‌نامه بودجه سال 1391 کل کشور آمده، مبلغ پاداش پایان سال یا عیدی کارمندان و بازنشستگان دولت 380 هزار تومان در نظر گرفته شده است. در بخش‌ ضوابط مالی ناظر بر تهیه و تنظیم بودجه سال آینده کل کشور که به عنوان جزئی بخش‌نامه بودجه توسط معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ابلاغ شده، عیدی به ازای هر نفر کارمند و بازنشسته در

مشاوره/ سلام موضوع سوال من در رابطه با پرسنلی میباشد که بازنشسته تامین اجتماعی بوده و در حال حاضر در یک شرکت خصوصی مشغول بکار میباشند اولاً در خصوص بیمه خواستم ببینم مشکلی ندارند دوماً کلیه حقوق اینگونه افراد طبق کدام ماده قانون مالیاتهای مستقیم محاسبه میشود ضمناً به اینگونه افراد میشود بصورت ساعتی حقوق داد با تشکر


اخبار/ حداقل حقوق کارمندان دولت با افزایش ۲۰درصدی ۶۰۰هزار تومان شد


با ابلاغ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور، حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان دولتی در سال ۹۳ با افزایش ۲۰درصدی ۶۰۰ هزار تومان و حداکثر حقوق کارمندان ۷ برابر این رقم یعنی ۴.۲ میلیون تومان شد.
  • 2-18 حداقل حقوق کارمندان دولت با افزایش ۲۰درصدی ۶۰۰هزار تومان شد به گزارش تسنیم، با ابلاغ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور، حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان دولتی در سال ۹۳ با افزایش ۲۰درصدی ۶۰۰ هزار تومان و حداکثر حقوق کارمندان ۷ برابر این رقم یعنی ۴.۲ میلیون تومان شد. عسکری آزاد جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ضمن اظهار این مطلب افزود: این افزایش در پی ارائه پیشنها
  • ;های اجرایی مشمول این قانون و سایر مشمولین ماده مذکور، در سال ۱۳۹۳ به‌میزان ۶۰۰ هزار تومان و حداکثر حقوق فوق‌العاده‌های مستمر این قبیل کارمندان هفت برابر این مقدار است. بر اساس مصوبه هیئت دولت، حداقل حقوق کارکنان شهرداری‌ها، بازنشستگان و وظیفه بگیران و مشترکان صندوق‌های بازنشستگی کشوری و نیروهای مسلح و سایر صندوق‌های وابسته به دستگاه‌های اجرایی ۶۰۰ هزار تومان و حداکثر حقوق آنان نیز هفت برابر حداقل حقوق بازنشستگی تعیین می‌شود. عسکری آزاد گفت: ضریب حقوق

مشاوره/ من دو نکته را در سئوال زیر فراموش کردم بنویسم در مورد حق همسر بازنشستکان تامین اجتماعی 1.بازنشستگان تامین اجتماعی هر ما ه بین 18000 هزار تومان تا 25000 هزار تومان دریافت میکنند ومن خودم در یافت میکنم 2.این توضع در رابطه با سئوالی است در تاریخ 15.6. 1390 بنام کیومرت شهنی ثبت شده یعنی با فاصله 10 دقیقه و جواب شما نیز در زیر سئوال من در تاریخ 31.5.1390را نگاه کنید


  • پرسش و پاسخ من دو نکته را در سئوال زیر فراموش کردم بنویسم در مورد حق همسر بازنشستکان تامین اجتماعی 1.بازنشستگان تامین اجتماعی هر ما ه بین 18000 هزار تومان تا 25000 هزار تومان دریافت میکنند ومن خودم در یافت میکنم 2.این توضع در رابطه با سئوالی است در تاریخ 15.6. 1390 بنام کیومرت شهنی ثبت شده یعنی با فاصله 10 دقیقه و جواب شما نیز در زیر سئوال من در تاریخ 31.5.1390را نگاه کنید  ؟ با سلام لطفا دقیقا تو

مشاوره/ با سلام سوال اول: در رابطه با به کار گیری فرد بازنشسته تامین اجتماعی شرایط کار به چه صورتی است؟ چه نوع قراردادی می توان با این فرد منعقد کرد؟ اصلا به کاریگیری چنینی فردی قانونی است؟ سوال دوم: نگهبانی هر روز از 18تا6 سرکار است ایا قانون شبکاری برای این فرد صادق است و 35% اضافه را باید دریافت کند؟ سوال سوم: فردی نوبت کاری در هفته دارد(3نوبت) هر هفته در حال جابه جایی شیفت هاست.اگر روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیاید باید از حق شیفت او کم شود؟ سوال چهارم: ایا دستورالعمل40 اداره کار در حال اجراست؟ اگر فردی از تیر ماه تمدید قرارداد داشته باشد شامل این دستورالعمل می شود؟ با سپاس


اخبار/ عیدی امسال کارمندان دولت اعلام شد


معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از تصویب عیدی 4 میلیون و 25 هزار ریالی کارمندان دولت در سال 91 خبر داد.
  • به گزارش فارس:عیدی امسال کارمندان دولت اعلام شد منبع: فارس تاریخ: 1391-03-24 عیدی امسال کارمندان دولت اعلام شد به گزارش فارس، ابراهیم عزیزی گفت: دولت در جلسه امروز چهارشنبه ضریب حقوق کارکنان دولت، اعضای هیأت علمی، شاغلان و بازنشستگان را به نحوی تعیین کرد که از ابتدای امسال 15 درصد افزایش پیدا می کند. وی افزود: همچنین در
  • ان دولت اعلام شد به گزارش فارس، ابراهیم عزیزی گفت: دولت در جلسه امروز چهارشنبه ضریب حقوق کارکنان دولت، اعضای هیأت علمی، شاغلان و بازنشستگان را به نحوی تعیین کرد که از ابتدای امسال 15 درصد افزایش پیدا می کند. وی افزود: همچنین در این جلسه عیدی مشمولان مدیریت خدمات کشوری و غیر آن چهار میلیون و 25 هزار ریال تعیین شد. وی اضافه کرد: در این جلسه، سقف پاداش، یک ماه حقوق در سقف اعتبارات و بودجه مصوب دستگاه های اجرایی مصوب شد. عزیزی گفت: بر اساس قانون برنامه پنج ساله تمدید قرارداد ک

مشاوره/ سلام من حسابدار شرکت نمایندگی بیمه هستم. شرکت بدلیل جابجایی درخواست مفاصا حساب از تامین اجتماعی را داشت. الان بعد از 4 سال از موسسه حسابرسی آمده اند و شرکت را با مبلغ کلانی بدهکار نموده اند. بستانکاری ما 1- بدلیل حضور همکاران ساعتی بوده که پورسانتی با ما کار میکردند و دانشجو بوده اند. 2- همکاران بازنشسته که آنها هم پورسانتی با ما کار میکردند. 3- همکاری که از محل دیگری بابت طلب ایشان برایشان بیمه رد میشده است. لذا ما برای ایشان بیمه پرداخت نمیکردیم. میخواهم قوانین مربوط به این موارد را بدانم. با تشکر از راهنمایی شما


مشاوره/ جناب اقای مستوفی با سلام ودرود فراوان در مورد سوالی که در تاریخ16/6/91 درباره مادربزرگم داشتم باز هم مزاحم شدم ،من بند ج ماده 164 قانون ارتش را مطالعه کردم وبا توجه به فرمایش شما دران زمان تعلق نمی گرفته ،اما حالااز زمانی که پدرم هم فوت نموده بازهم همین جوراست ؟در ضمن لازم است ذکر کنم که فوت مادربزرگم درطول خدمت بوده ایاباتوجه به ماده165باز هم دستمان به جایی بندنیست وایا میتوانم شکایت نامه ای بنویسم تا به ان رسیدگی کنندوبه کجاوچه بنویسم؟{درضمن ماساکن شهرستانیم امامحل کار مادربزرگم تهران بوده ،من باتوجه به فرمایش شمابه کانون بازنشستگان ارتش در تهران هم مراجعه کردم اما پاسخ درستی به من ندادند}


جناب اقای مستوفی با سلام ودرود فراوان در مورد سوالی که در تاریخ16/6/91 درباره مادربزرگم داشتم باز هم مزاحم شدم ،من بند ج ماده 164 قانون ارتش را مطالعه کردم وبا توجه به فرمایش شما دران زمان تعلق نمی گرفته ،اما حالااز زمانی که پدرم هم فوت نموده بازهم همین جوراست ؟در ضمن لازم است ذکر کنم که فوت مادربزرگم درطول خدمت بوده ایاباتوجه به ماده165باز هم دستمان به جایی بندنیست وایا میتوانم شکایت نامه ای بنویسم تا به ان رسیدگی کنندوبه کجاوچه بنویسم؟{درضمن ماساکن شهرستانیم امامحل کار مادربزرگم تهران بوده ،من باتوجه به فرمایش شمابه کانون بازنشستگان ارتش در تهران هم مراجعه کردم اما پاسخ درستی به من ندادند}
  • کنم که فوت مادربزرگم درطول خدمت بوده ایاباتوجه به ماده165باز هم دستمان به جایی بندنیست وایا میتوانم شکایت نامه ای بنویسم تا به ان رسیدگی کنندوبه کجاوچه بنویسم؟{درضمن ماساکن شهرستانیم امامحل کار مادربزرگم تهران بوده ،من باتوجه به فرمایش شمابه کانون بازنشستگان ارتش در تهران هم مراجعه کردم اما پاسخ درستی به من ندادند}  ؟ ضمن عرض سلام خدمت جنابعالی بعرضتان برسانم شما میتوانید براساس نامه ای که به سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام مدتی است سوالی رامطرح وجوابی رادریافت ننموده ام سوال این است که درمشاغل سخت وزیان اوراولاداشتن اضافه کاری قانونی است؟ دوماسقف اضافه کاری دردوسال اخرتاچندساعت می باشد؟سومااضافه کاری تاسقف یاکمتر میتواندباعث غیرمتعارف شدن حقوق دوسال آخرگردد؟ درچنین شرایطی که فقط داشتن اضافه کاری موجب غیرمتعارف شدن حقوق گردیده و ارتقاءگروه صورت نگرفته باشد؛نحوه محاسبه میانگین براساس چه مبنائی است ؟باتشکر


  • ر تعیین شده و نباید از 6 ساعت در هر روز تجاوز نماید. بدیهی است مازاد بر سقف فوق الاشاره، ساعات کار انجام شده با در نظر گرفتن ممنوعیت موضوع ماده 61 و قید «مگر در موارد استثنایی با توافق طرفین» در تبصره ماده 59 ، اضافه کار خواهد بود . حقوق بازنشستگان تأمین‌اجتماعی بر اساس میانگین حقوق و مزایای مشمول کسر حق بیمه در دو سال منتهی به بازنشستگی محاسبه می‌شود اگر افزایش حقوق نامتعارف باشد میانگین حقوق5  سال آخر در نظر گرفته خواهد شد.
  • طبقه بندی اطلاعات
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>