جستجو در پورتال

سازمان خصوصی‌سازی

اخبار/ تدریس دور زدن تحریمها برای بخش خصوصی


این طرح ابتکاری که با همکاری چند سازمان دولتی وچند تشکل بخش خصوصی قابلیت اجرا پیدا کرده است،پس ازآن شکل عملیاتی به خود گرفت که رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارآفرینان وفعالان بخش خصوصی،از لزوم دورزدن تحریم اقتصادی توسط فعالان اقتصادی سخن گفتند.
 • به گزارش سایت خبری اتاق تهران،:تدریس دور زدن تحریمها برای بخش خصوصی تدریس دور زدن تحریمها برای بخش خصوصی وی افزود: این طرح ابتکاری که با همکاری چند سازمان دولتی وچند تشکل بخش خصوصی قابلیت اجرا پیدا کرده است،پس ازآن شکل عملیاتی به خود گرفت که رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارآفرینان وفعالان بخش خصوصی،از لزوم دورزدن تحریم اقتصادی توسط فعالان اقتصادی سخن گفتند. تحریم اقتصادی تا چه اندازه بر امور بازرگانی شما تاثیرگذاشته است؟شما تا چه اندازه در عملیات فاینانس
 • ار بخش خصوصی که در مراودات بازرگانی خود دچار مشکل شده اند،می توانند روزهای یک شنبه وسه شنبه هرهفته از ساعت 9:30 تا 12:30 به اتاق تهران مراجعه کنند و راهکارهای عبور از موانع تحریمی را از کارشناسان بیاموزند. وی افزود: این طرح ابتکاری که با همکاری چند سازمان دولتی وچند تشکل بخش خصوصی قابلیت اجرا پیدا کرده است،پس ازآن شکل عملیاتی به خود گرفت که رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارآفرینان وفعالان بخش خصوصی،از لزوم دورزدن تحریم اقتصادی توسط فعالان اقتصادی سخن گفتند. ایشان فرمودند:" دشمنان ملت تلاش
 • طبقه بندی اطلاعات

اخبار/ سود سهام عدالت تنها به دارندگان این کارت پرداخت می‌شود


مدیرعامل بانک ملی گفت: سود سهام عدالت تنها به دارندگان این کارت پرداخت می‌شود،‌ ضمن آنکه فقط حساب مشتریانی شارژ می‌شود که دارنده کارت عدالت باشند.

اخبار/ تعمیق چالش‌های یکسان‌سازی استانداردهای بین‌المللی حسابداری


گزارشی درباره چالشهای جدید شرکتهای کوچکتر در انطباق با محیط جدید مقرراتی و استانداردهای یکسان حسابداری

  مشاوره/ با سلام لطفادر خصوص راه کارهای عملی بودجه نویسی در شرکتهای خصوصی راهنمائی فرمائید با تشکر


  با سلام لطفادر خصوص راه کارهای عملی بودجه نویسی در شرکتهای خصوصی راهنمائی فرمائید با تشکر

  اخبار/ برند‌سازی راهکار خروج بازار از رکود است


  خبرگزاری فارس: عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران با بیان اینکه برندسازی در کشور تا کنون مورد توجه نبوده است، گفت: برای خروج از رکود و رونق‌بخشی به بازار ناگزیر به برندسازی در کالاهای مختلف هستیم.
  • و هفته پیش در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شده است، در آخرین جلسه هفته گذشته به موادی در خصوص فضای کسب و کار از جمله ماده 66 رسید که طی آن وزارت بازرگانی مکلف شد به منظور بهبود فضای کسب و کار در کشور با همکاری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سایر دستگاه های ذی ربط با هماهنگی معاونت برنامه ریزی و در چهارچوب بودجه های سنواتی، مقررات و سیاست های تشویقی لازم از جمله اهداء جوایز یا اعطاء تسهیلات یا کمک های مالی، برای استفاده کالاها و خدمات از نام و نشان تجاری د

  مشاوره/ با سلام و خسته نبشید . من تازه وارد یک شرکت خصوصی کامپیوتری شدم و اونجا میخواد منو بیمه کارمندی کنه . من میتونم از طریق بیمه هنرمندان ( ارائه فیلم در جشنوره و... ) بیمه بشم به نظر شما کدوم صلاح هست بشم ؟ آیا میشه از هر دو بهم میمه بریزن ؟ یا باید یکی رو لغو کنم ؟ پیشنهادتون چی هست ؟ اگه بیمه هنرمندن بشم باید ماهانه بیمه بدم یا نه ؟ لطف راهنمایی کنید که چیکر کنم ؟ و کدوم به نفعم هست ؟ آبا حقوق بازنشستگی من در این دو با هم فرق میکنه ؟


  مشخصات کاربر/ m


  • تاریخ تاسیس: 1379-09-06 نوع شخصیت حقوقی: مختلط غیر سهامی نوع سازمان: سایر نوع مالکیت: خصوصی نوع فعالیت: پیمانکاری استان تاسیس: البرز شهر:

  دریافت و بارگزاری فایل/ فرا تحلیل زیر ساخت های پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان ها


  فرا تحلیل زیر ساخت های پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان ها

  مشاوره/ با سلام.چگونه وارد سازمان حسابرسی یا دیوان محاسبات کشور شویم؟آیا داشتن سابقه لازم است؟حداقل مدرک؟ با تشکر


  • پرسش و پاسخ با سلام.چگونه وارد سازمان حسابرسی یا دیوان محاسبات کشور شویم؟آیا داشتن سابقه لازم است؟حداقل مدرک؟ با تشکر  ؟ با سلام  می توانید درخواست خود را برای کار به سازمان حسابرسی بدهید معمولا از هم اکنون سازمان برای حسابرسی پایان سال مالس به نیرو نیاز دارد.این همکاری چند ماهه شمار ا با فرایند ورود به سازمان حسابرسی آشنا می کند.
  100 ردیف در 10 صفحه
     << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>