جستجو در پورتال

بخشنامه مالی دانشگاه آزاد در سال

مشاوره/ آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات دستگاه از قبیل مکان، اتومبیل، تجهیزات و اعتبارات تن خواه و یا هر نوع اموال دیگر به بخش خصوصی واگذار شده یا می شود (موضوع تبصره بند 1 تصویبنامه شماره 77961 مورخ 17/5/87 هیئت محترم وزیران) الزامی است.)


آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات دستگاه از قبیل مکان، اتومبیل، تجهیزات و اعتبارات تن خواه و یا هر نوع اموال دیگر به بخش خصوصی واگذار شده یا می شود (موضوع تبصره بند 1 تصویبنامه شماره 77961 مورخ 17/5/87 هیئت محترم وزیران) الزامی است.)
  • پرسش و پاسخ آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگ

مشاوره/ با سلام.دانشجویی سال دوم کارشناسی رشته عمران هستم.در ساخت ساختمانهای دانشگاه به دانشگاه کمک میکنم. میخواستم ببینم چگونه میتوانم مشمول بیمه(از طرف پیمان کار یا دانشگاه) شوم حتی اگر دست مزدی هم طلب نکنم؟دارای کارت پایان خدمت هستم.


با سلام.دانشجویی سال دوم کارشناسی رشته عمران هستم.در ساخت ساختمانهای دانشگاه به دانشگاه کمک میکنم. میخواستم ببینم چگونه میتوانم مشمول بیمه(از طرف پیمان کار یا دانشگاه) شوم حتی اگر دست مزدی هم طلب نکنم؟دارای کارت پایان خدمت هستم.
  • پرسش و پاسخ با سلام.دانشجویی سال دوم کارشناسی رشته عمران هستم.در ساخت ساختمانهای دانشگاه به دانشگاه کمک میکنم. میخواستم ببینم چگونه میتوانم مشمول بیمه(از طرف پیمان کار یا دانشگاه) شوم حتی اگر دست مزدی هم طلب نکنم؟دارای کارت پایان خدمت هستم.  ؟ سلام دوست عزیز شما میتوانید از طرف شرکت پیمانکار دانشگاه بیمه شده و تصورمیکنم هزینه زیادی هم برای این شرکت ایجادنخواهدشد .
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام مجدد و عرض پوزش شما در خصوص اینکه به قراردادهای منعقده با اشخاص فقط 5 درصد مالیات تعلق میگیرد، به بخشنامه 14/2 درآمد تامین اجتماعی اشاره فرمودید. اگر منظور بند 3 بخشنامه است که در آن گفته شده:"پس از محاسبه حق پیمان طبق بخشنامه 14 جدید درآمد میبایستی معادل حق بیمه دستمزد مشمول کسر حق بیمه شخص پیمانکار در دوره اجرای قرارداد از میزان حق بیمه پیمان محاسبه شده کسر و مابقی مطالبه و وصول و سپس مفاصا حساب صادر گردد." (خدا کنه نویسنده این بخشنامه خودش فهمیده باشه که چی نوشته (:)) بنابر این حرفی از معافیت حق بیمه نیست!


با سلام مجدد و عرض پوزش شما در خصوص اینکه به قراردادهای منعقده با اشخاص فقط 5 درصد مالیات تعلق میگیرد، به بخشنامه 14/2 درآمد تامین اجتماعی اشاره فرمودید. اگر منظور بند 3 بخشنامه است که در آن گفته شده:"پس از محاسبه حق پیمان طبق بخشنامه 14 جدید درآمد میبایستی معادل حق بیمه دستمزد مشمول کسر حق بیمه شخص پیمانکار در دوره اجرای قرارداد از میزان حق بیمه پیمان محاسبه شده کسر و مابقی مطالبه و وصول و سپس مفاصا حساب صادر گردد." (خدا کنه نویسنده این بخشنامه خودش فهمیده باشه که چی نوشته (:)) بنابر این حرفی از معافیت حق بیمه نیست!
  • پرسش و پاسخ با سلام مجدد و عرض پوزش شما در خصوص اینکه به قراردادهای منعقده با اشخاص فقط 5 درصد مالیات تعلق میگیرد، به بخشنامه 14/2 درآمد تامین اجتماعی اشاره فرمودید. اگر منظور بند 3 بخشنامه است که در آن گفته شده:"پس از محاسبه حق پیمان طبق بخشنامه 14 جدید درآمد میبایستی معادل حق بیمه دستمزد مشمول کسر حق بیمه شخص پیمانکار در دوره اجرای قرارداد از میزان حق بیمه پیمان محاسبه شده کسر و مابقی مطالبه و وصول و سپس مفاصا حساب صادر گردد." (خدا کنه نویسنده این بخشنا
  • با سلام توجه داشته باشید که هر شخص حقیقی مشمول معافیت نیست بلکه اشخاص حقیقی که با توجه به ماهیت کارشان موضوع قرارداد را باید شخصا انجام دهند وعملا کار طوری است که نیازی به کارگر وکارمند در اجرای قراداد ندارند معاف است.مثلا مشاور مالی وحقوقی از معافیت بیمه قراردادها برخوردار است.اما موردی مثل نظافت ساختمانها ویا نقاش و...که الزاما باید کارمند استخدام کرد از معافیت برخوردار نیست. با سلام و تشکر بنده یک رای وحدت رویه دیوانعدالت اداری پیدا کردم که موید فرمایشات جنابعالی است:

مشاوره/ با سلام و احترام میخواستم راهنمایی بفرمایید مراحل وارد شدن به دانشگاه ازاد و اموزشکده های زیر مجموعه ان جهت تدریس چیست؟ چطور میتونم با مدرک کارشناسی ارشد وارد مجموعه دانشگاهی بعنوان مدرس حق التدریسی شوم؟ چه اقداماتی باید اناجم دهم. میخواهم وارد مقاطع بالاتری تحصیلات تکمیلی شده و برحسب علاقه بعنوان پژوهشگر در جامعه دانشگاهی وترد شوم و در جامعه فعلیت نمایم.


  • پرسش و پاسخ با سلام و احترام میخواستم راهنمایی بفرمایید مراحل وارد شدن به دانشگاه ازاد و اموزشکده های زیر مجموعه ان جهت تدریس چیست؟ چطور میتونم با مدرک کارشناسی ارشد وارد مجموعه دانشگاهی بعنوان مدرس حق التدریسی شوم؟ چه اقداماتی باید اناجم دهم. میخواهم وارد مقاطع بالاتری تحصیلات تکمیلی شده و برحسب علاقه بعنوان پژوهشگر در
  • حسب علاقه بعنوان پژوهشگر در جامعه دانشگاهی وترد شوم و در جامعه فعلیت نمایم.  ؟ سلام سال نو مبارک برای تدریس در دانشگاه آزاد با مدرک فوق لیسانس اولا دانشگاهها کمتر استقبال میکنند .ولی برای ورود جهت تدریس ابتدا شما به واحد جذب هیئت علمی دانشگاه یا سایت مربوطه مراجعه و مدارک لازم را تحویل میدهید سپس با رایزنی با مدیر گروه یا تدریس بجای سایر اساتید میتوانید وارد دانشگاه
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام من به تازگی استخدام شهرداری شدهام بعنوان کارگزین لطفا درمورد محاسبه حقوق و مزایای کارمندان پیمانی همچنین محاسبه حقوق و مزایای فرزندان شاهد وایثارگر توضیحات لازم را توضیح دهید باتشکر وسپاس


  • وایثارگر توضیحات لازم را توضیح دهید باتشکر وسپاس  ؟ درود وقت خوش در این خصوص بستگی دارد به قوانین شهرداری‌ها و بخشنامه‌های داخلی که قطعا نمی‌تواند مزایایی کمتر از بخشنامه مزد اداره کار را برای کارکنان داشته باشد حقوق و مزایای کارمندان پیمانی هم بر اساس موظفی و بخشنامه مزد باید محاسبه گردد مگر این‌که بخشنامه‌های داخلی مزایای بیشتری برای
  • طبقه بندی اطلاعات

اخبار/ اقتصاد و دارائی, حسابداری, مدیریت (عمومی)


دانشگاه پیام نور استان کرمان واحد انار با همکاری موسسه حسابداری و مشاوره مالی راز هزاره اولین همایش منطقه ای حسابداری، اقتصاد و مدیریت را در 12 خرداد 1390 برگزار می نماید.
  • شگاه پیام نور استان کرمان واحد انار محل برگزاری: انار تاریخ‌های مهم: مهلت ارسال اصل مقاله: 1390/2/20 اعلام نتایج داوری اصل مقاله: 1390/3/5 مهلت ثبت نام: 1390/3/5 دانشگاه پیام نور استان کرمان واحد انار با همکاری موسسه حسابداری و مشاوره مالی ارقام نگر انار اولین همایش منطقه ای حسابداری، اقتصاد و مدیریت را در 12 خرداد 1390 برگزار می نماید. بدین وسیله از کلیه اساتید، صاحب نظران و دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی (کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری) جهت ارائه مقاله و یا حضور در
  • 390 برگزار می نماید. بدین وسیله از کلیه اساتید، صاحب نظران و دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی (کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری) جهت ارائه مقاله و یا حضور در همایش دعوت به عمل می آید. محورهای همایش 1. حسابداری حسابداری صنعتی حسابداری مالی حسابداری دولتی حسابداری مالیاتی حسابرسی و... 2. اقتصاد عناوین مربوطه 3. مدیریت مدیریت دولتی مدیریت بازرگانی مدیریت صنعتی مدیریت اجرایی مدیریت مالی و... اطلاعات تماس با دبیرخانه: تلفن دبیرخانه: 03923221444 فکس دبیرخانه:
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام خدمت شما.بخشنامه مابه التفاوت قیر سال 88 را برایم شرح دهید با تشکر از شما


مشاوره/ آقای فروزنده سلام علیکم فقط شمارا بخدا بگوئید چرا بخشنامه تو خالی ابلاغ می کنید مگر نیروهای شرکتی انسان نیستند مثل بخشنامه ای که به استانداری ها ابلاغ کرده اید که تا پایان اسفند باید نیروهای شرکتی قراردادی شوند شماآنجا نشسته اید وابلاغ میکنید ولی اینجا کسی به حرف شما اعتنایی نمی کند


آقای فروزنده سلام علیکم فقط شمارا بخدا بگوئید چرا بخشنامه تو خالی ابلاغ می کنید مگر نیروهای شرکتی انسان نیستند مثل بخشنامه ای که به استانداری ها ابلاغ کرده اید که تا پایان اسفند باید نیروهای شرکتی قراردادی شوند شماآنجا نشسته اید وابلاغ میکنید ولی اینجا کسی به حرف شما اعتنایی نمی کند
  • پرسش و پاسخ آقای فروزنده سلام علیکم فقط شمارا بخدا بگوئید چرا بخشنامه تو خالی ابلاغ می کنید مگر نیروهای شرکتی انسان نیستند مثل بخشنامه ای که به استانداری ها ابلاغ کرده اید که تا پایان اسفند باید نیروهای شرکتی قراردادی شوند شماآنجا نشسته اید وابلاغ میکنید ولی اینجا کسی به حرف شما اعتنایی نمی کند   ؟

مشاوره/ با سلام در خصوص کسر کسورات قانونی (مالیات )ازقراردادهای مشاوره وحق الزحمه ای تمام وقت و پاره وقت وافراد بازنشسته که بصورت تمام وقت مشغول به کار در شرکتهای خصوصی هستند بفرمایید به چه صورت است


اخبار/ حداکثر سه ماه پس از انقضای مهلت تسلیم اظهارنامه‌ی مالیاتی است


آخرین مهلت ارائه‌ی گزارش حسابرسی مالی، حداکثر سه ماه پس از انقضای مهلت تسلیم اظهارنامه‌ی مالیاتی است
  • ماه پس از انقضای مهلت تسلیم اظهارنامه‌ی مالیاتی است بازخوانی دستورالعمل سازمان امور مالیاتی با توجه به سوالات و ابهامات مکرر مطرح شده در زمینه حداکثر مهلت قانونی برای ارائه‌ی گزارش حسابرسی، به کلیه‌ی همکاران محترم یادآوری می‌شود که بر اساس بخشنامه‌ی 21730/200 مورخ 21/7/89 سازمان امور مالیاتی «...برای عملکرد سال 1389 و به بعد، با اتخاذ ملاک از مقررات تبصره یک ماده 272 قانون مالیات‌های مستقیم، آخرین مهلت ارائه‌ی گزارش حسابرسی مالی نسبت به صورت‌های مالی حداکثر سه ماه پس از انقضای مهلت تسل
  • /200 مورخ 21/7/89 سازمان امور مالیاتی «...برای عملکرد سال 1389 و به بعد، با اتخاذ ملاک از مقررات تبصره یک ماده 272 قانون مالیات‌های مستقیم، آخرین مهلت ارائه‌ی گزارش حسابرسی مالی نسبت به صورت‌های مالی حداکثر سه ماه پس از انقضای مهلت تسلیم اظهارنامه‌ی مالیاتی برای عملکرد مربوط می‌باشد.» منبع: سایت جامعه حسابداران تاریخ: 1390-04-21
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>