جستجو در پورتال

استخدام قراردادیهای شهرداری ارومیه

مشاوره/ باسلام شهرداری مشهد اقدام به ساخت پروژه های مشارکتی باسرمایه گذاران نموده است بصورتی که زمین وپروانه بعنوان آورده شهرداری وسایر هزینه های ساخت بعنوان آورده سرمایه گذار منظورگردیده. خواهشمند است درخصوص نحوه ثبت آورده وارزش پروژه درپایان هرسال مالی ونحوه ثبت ارزش موجودی پس از پایان پروژه وتعیین سهم الشرکه طرفین به ارزش کارشناسی وهمچنین نحوه ثبت فروش پروژه درجریان وساخته شده راهنمایی بفرمایید.همچنین منابع واستانداردهای مربوطه نیز اعلام گردد.باتشکر


توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


موضوع کنسل شده وتوسط شهرداری جمع شد زیاد غصه نخورید
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر موضوع کنسل شده وتوسط شهرداری جمع شد زیاد غصه نخورید

مشاوره/ با سلام بنده لیسانس جغرافیا گرایش اقلیم شتاسی هستم که در یکی از شهرهای استان کرمانشاه در شهرداری به عنوان نیروی شرکتی مشغول بکار میباشم علی رغم بخشنامه های مکرر دولت و هیئت وزیران و ابلاغ اسامی همراه با درخواست اداره مطبوع, مشخص مدیرکل امور شهروروستاهمکاری لازم را بعمل نیاورده,و اظهار مینمایند که بخشنامه مذکور شامل حال نیروهای شرکتی شهرداری نمیشود این رحالی است که شرکت کارفرمای طرف قرارداد با ما هرطور که بتواند یکه تازی کرده از جمله اینکه اگرکه تاحالا بصورت سالیانه با نیروها قرارداد میبسته اکنون ماهیانه قرارداد میبنددبعلاوه این مورد که قرارداد را بعد از حدود 6 ماه آنهم سفید که توسط مسئول واحد خدمات شهری بصورت شبانه که آنرا درب خانه نیروهای شرکتی برده و از آنها امضاء گرفته خلاصه اینکه آیا شما در این مورد اطلاعات بیشتری دارید ؟راهنمایی بفرمایید .با تشکر


  • عرض سلام: متاسفانه شهرداریها از شمول قانون مزبور مستثنی هستند. مطابق ماده ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری، نهادهای عمومی غیردولتی از شمول قانون مذکور خارج هستند. بنابراین، قانون یاد شده بر کارکنان شهرداریها حاکمیت ندارد و مشمول احکام مقرر در آیین نامه استخدامی کارکنان شهرداریها مصوب سال ۱۳۸۱ خواهند بود. نظر به این که در آیین نامه مذکور تصدی پستهای سازمانی به برگزاری امتحان یا مسابقه و داشتن اعتبار مصوب و اخذ مجوز استخدام از مراجع ذی‎صلاح و موافقت وزارت کشور موکول شده است، الزام شهرداری به تبدی
  • کارکنان شهرداریها مصوب سال ۱۳۸۱ خواهند بود. نظر به این که در آیین نامه مذکور تصدی پستهای سازمانی به برگزاری امتحان یا مسابقه و داشتن اعتبار مصوب و اخذ مجوز استخدام از مراجع ذی‎صلاح و موافقت وزارت کشور موکول شده است، الزام شهرداری به تبدیل وضعیت استخدامی بدون طی مراحل فوق الذکر موجبی ندارد. با توجه به مراتب، آراء صادر شده به رد شکایت در حدی که متضمن معنای فوق باشد صحیح و موافق مقررات است. این رأی به استناد بند ۲ ماده ۱۹ و ماده ۴۳ قانون دیوان عدالت اداری مصوب ۱۳۸۵ برای شعب دیوان و سایر مراجع
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باعرض سلام خدمت شما 1-ایا برای فروش خانه ای که در طرح است، به شهرداری، باید برای خانه ی قولنامه ای وکالت گرفت(با توجه به اینکه سند نمی دهند)؟ 2-ایا این وکالت ارزشش از قولنامه کمتر است یا بیشتر؟3-و اگر وکالت دهنده فوت شود ایا ورثه او می توانند ادعای مالکیت خانه را داشته باشند؟4-اگر اینطور است ایا درست است زمانی که هنوز نمی خواهیم خانه را به شهرداری بفروشیم خانه را وکالتی کنیم؟ با تشکر


باعرض سلام خدمت شما 1-ایا برای فروش خانه ای که در طرح است، به شهرداری، باید برای خانه ی قولنامه ای وکالت گرفت(با توجه به اینکه سند نمی دهند)؟ 2-ایا این وکالت ارزشش از قولنامه کمتر است یا بیشتر؟3-و اگر وکالت دهنده فوت شود ایا ورثه او می توانند ادعای مالکیت خانه را داشته باشند؟4-اگر اینطور است ایا درست است زمانی که هنوز نمی خواهیم خانه را به شهرداری بفروشیم خانه را وکالتی کنیم؟ با تشکر
  • پرسش و پاسخ باعرض سلام خدمت شما 1-ایا برای فروش خانه ای که در طرح است، به شهرداری، باید برای خانه ی قولنامه ای وکالت گرفت(با توجه به اینکه سند نمی دهند)؟ 2-ایا این وکالت ارزشش از قولنامه کمتر است یا بیشتر؟3-و اگر وکالت دهنده فوت شود ایا ورثه او می توانند ادعای مالکیت خانه را داشته باشند؟4-اگر اینطور است ایا درست است زمانی که هنوز نمی خواهیم خانه را به شهرداری بفروشیم خانه را وکالتی کنیم؟ با تشکر  ؟
  • یت تلقی نشده  و با فوت یا محجوریت یکی از طرفین وکالت باطل و عملاً امکان طرح ادعا به طرفیت ورثه وجود ندارد موفق باشید- شاه صاحبی وکیل پایه یک دادگستری جواب سوال دوم(ایا وکالت ارزشش از قولنامه بیشتر است یا نه)را هم لطفا بدهید. ایا شهرداری خانه قولنامه ای را نسبت به خانه وکالتی ارزانتر می خرد؟ با سلام وکالتنامه و مبایعه نامه دو سند مستقل و مجزا از یکدیگرند و معمولاً املاکی که هر دو را در کنار هم داشته باشند متقاضی بیشتری برای خرید دارند و این اختلاف قیمت بستگی به عرف
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام سه سوال درخصوص ارتقا گروه شغلی در نظام هماهنگ دارم لطفا" پاسخ دهید: 1- شخصی در سال 70 با مدرک دیپلم استخدام شده است و در سال 76 فوق دیپلم ودر سال 80 لیسانس خود را اخذ نموده . گروه شغلی وی در پایان سال 92 چه خواهد بود. 2-شخصی با مدرک دیپلم در سال 76 استخدام شده است ودر سال 83 موفق به اخذ لیسانس شده . پایان سال 92 دارای چه گروهی می تواند باشد. 3-پرسنلی در سال 77 با مدرک دیپلم استخدام شده ودر سال 85مدرک لیسانس خود را دریافت کرده ودر سال89 فوق لیسانس ارائه داده است آخرین گروه وی درپایان سال92 چگونه محاسبه می شود.


  • پرسش و پاسخ باسلام سه سوال درخصوص ارتقا گروه شغلی در نظام هماهنگ دارم لطفا" پاسخ دهید: 1- شخصی در سال 70 با مدرک دیپلم استخدام شده است و در سال 76 فوق دیپلم ودر سال 80 لیسانس خود را اخذ نموده . گروه شغلی وی در پایان سال 92 چه خواهد بود. 2-شخصی با مدرک دیپلم در سال 76 استخدام شده است ودر سال 83 موفق به اخذ لیسانس شده . پایان سال 92 دارای چه گروهی می تواند باشد
  • ال 80 لیسانس خود را اخذ نموده . گروه شغلی وی در پایان سال 92 چه خواهد بود. 2-شخصی با مدرک دیپلم در سال 76 استخدام شده است ودر سال 83 موفق به اخذ لیسانس شده . پایان سال 92 دارای چه گروهی می تواند باشد. 3-پرسنلی در سال 77 با مدرک دیپلم استخدام شده ودر سال 85مدرک لیسانس خود را دریافت کرده ودر سال89 فوق لیسانس ارائه داده است آخرین گروه وی درپایان سال92 چگونه محاسبه می شود.  ؟ ب
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام و احترام من در سال 83 با تعهد خدمت محضری 5ساله با مدرک دیپلم از طریق قبولی در آزمون به استخدام راه آهن در آمدم و الان دارای مدرک مهندسی مکانیک هستم و سازمان متبوعه به بهانه اینکه ما شما را برای ردیف شغلی دیپلم استخدام کرده ایم با ارتقای شغلی من موافقت نمی کند. حال سوال من این است با توجه به عدم موافقت استعفاتوسط راه آهن نحوه قانونی استعفا بنحوی که تمامی حق حقوق خود را مطالبه کنم به چه نحو است.. وبعد از استعفا امکان شرکت در آزمون استخدامی ارگانهای دولتی دیگر را دارمہ(اینکه در آگهی استخدام خیلی از موسسات شرط کارمند نبودن داوطلب را ذکر میکنند وجهه قانونی دارد) باتشکر


  • پرسش و پاسخ با سلام و احترام من در سال 83 با تعهد خدمت محضری 5ساله با مدرک دیپلم از طریق قبولی در آزمون به استخدام راه آهن در آمدم و الان دارای مدرک مهندسی مکانیک هستم و سازمان متبوعه به بهانه اینکه ما شما را برای ردیف شغلی دیپلم استخدام کرده ایم با ارتقای شغلی من موافقت نمی کند. حال سوال من این است با توجه به عدم موافقت استعفاتوسط راه آهن نحوه قانونی استعفا بنحوی که تمامی حق حقوق خود را مطالبه کنم به چه نحو است.. وبعد از استعفا امکان شرکت در آزمون استخد
  • شغلی من موافقت نمی کند. حال سوال من این است با توجه به عدم موافقت استعفاتوسط راه آهن نحوه قانونی استعفا بنحوی که تمامی حق حقوق خود را مطالبه کنم به چه نحو است.. وبعد از استعفا امکان شرکت در آزمون استخدامی ارگانهای دولتی دیگر را دارمہ(اینکه در آگهی استخدام خیلی از موسسات شرط کارمند نبودن داوطلب را ذکر میکنند وجهه قانونی دارد) باتشکر  ؟ با سلام  با توجه به استخدام شما در پست فعلی نمی توانید بواسطه  گرفتن مدرک بالاتر در خو
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


سلام قسمت استخدامی شهرداری کجاست لطفا منو راهنمایی کنید
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر سلام قسمت استخدامی شهرداری کجاست لطفا منو راهنمایی کنید

مشاوره/ با سلام: من در یکی از سازمان های وابسته به شهرداری تهران کار می کنم.ولی به پروژه ای در خارج از حریم شهر تهران مامور شده ام.ومدیران سازمان می گویند چون کمتر از 50 کیلومتر فاصله است حق ماموریت تعلق نمی گیرد. حال آیا باتوجه به خارج بودن از حریم شهر تهران حقی به من تعلق میگیرد یا خیر اگر می گیرد براساس کدام بند و ماده قانون. متشکرم


با سلام: من در یکی از سازمان های وابسته به شهرداری تهران کار می کنم.ولی به پروژه ای در خارج از حریم شهر تهران مامور شده ام.ومدیران سازمان می گویند چون کمتر از 50 کیلومتر فاصله است حق ماموریت تعلق نمی گیرد. حال آیا باتوجه به خارج بودن از حریم شهر تهران حقی به من تعلق میگیرد یا خیر اگر می گیرد براساس کدام بند و ماده قانون. متشکرم
  • پرسش و پاسخ با سلام: من در یکی از سازمان های وابسته به شهرداری تهران کار می کنم.ولی به پروژه ای در خارج از حریم شهر تهران مامور شده ام.ومدیران سازمان می گویند چون کمتر از 50 کیلومتر فاصله است حق ماموریت تعلق نمی گیرد. حال آیا باتوجه به خارج بودن از حریم شهر تهران حقی به من تعلق میگیرد یا خیر اگر می گیرد براساس کدام بند و ماده قانون. متشکرم  ؟ بنام خدا با عرض سلام اقدام دستگاه محل خدمت شما کاملا
  • دستگاه محل خدمت شما کاملا براسا قوانین جاری دولت می باشد.در دستورالعمل پرداخت حق ماموریت، دقیقا بیان شده است که پرداخت حق ماموریت منوط به داشتن حداقل فاصله 50کیلومتری مابین مبدا و مقصد را شرط اول بیان نموده است سلام آیا قانون 50کیلومتر برای شهرداری ها نیز اعتبار دارد؟ بنام خدا با عرض سلام با عنایت به آنکه در قوانین منشره بوسیله سازمان شهرداریها و دهداریهای وزارت کشور تحت عنوان آشنایی با حوزه اداری وحقوقی شهرداریها آمده است ، مبنای محاسبه حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها را
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام و عرض ادب من 5 سال پیش در یک شرکت بخش خصوصی استخدام شدم،در زمان استخدام بعد از دوره آرمایشی به من گفتند که باید یک چک در وجه حامل که پشت آن هم دو امضاء از صاحب چک باشد را به مبلغ 50 میلیون تومان به عنوان اینکه من را می خواهند بورسیه تحصیلی بکنند باید تحویل دهم و اگر این کار را نکنم استخدام من کن لم یکن خواهد شد و برای من ردیف حقوقی باز نخواهد شد. من هم این چک را با شرایط بالا تحویل دادم. به هنگام تحویل چک شرکت هیچ کونه رسیدی را به من ارائه نکرد و حتی در متن قرارداد هم چیزی از این که از من چکی گرفته اند را ننوشته اند. من چند بار خواستم که رسیدد چک را به من بدهند و یا در قرار داد قید کنند ولی دائما از این کار تفره می روند. حالا بعد از گذشت 5 سال من می خواهم این چک را پس بگیرم. ممکنه در این خصوص راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان./


با سلام و عرض ادب من 5 سال پیش در یک شرکت بخش خصوصی استخدام شدم،در زمان استخدام بعد از دوره آرمایشی به من گفتند که باید یک چک در وجه حامل که پشت آن هم دو امضاء از صاحب چک باشد را به مبلغ 50 میلیون تومان به عنوان اینکه من را می خواهند بورسیه تحصیلی بکنند باید تحویل دهم و اگر این کار را نکنم استخدام من کن لم یکن خواهد شد و برای من ردیف حقوقی باز نخواهد شد. من هم این چک را با شرایط بالا تحویل دادم. به هنگام تحویل چک شرکت هیچ کونه رسیدی را به من ارائه نکرد و حتی در متن قرارداد هم چیزی از این که از من چکی گرفته اند را ننوشته اند. من چند بار خواستم که رسیدد چک را به من بدهند و یا در قرار داد قید کنند ولی دائما از این کار تفره می روند. حالا بعد از گذشت 5 سال من می خواهم این چک را پس بگیرم. ممکنه در این خصوص راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان./
  • پرسش و پاسخ با سلام و عرض ادب من 5 سال پیش در یک شرکت بخش خصوصی استخدام شدم،در زمان استخدام بعد از دوره آرمایشی به من گفتند که باید یک چک در وجه حامل که پشت آن هم دو امضاء از صاحب چک باشد را به مبلغ 50 میلیون تومان به عنوان اینکه من را می خواهند بورسیه تحصیلی بکنند باید تحویل دهم و اگر این کار را نکنم استخدام من کن لم یکن خواهد شد و برای من ردیف حقوقی باز نخواهد شد. من هم این چک را با شرایط بالا تحویل دادم. به هنگام تحویل چک شرکت هیچ کونه رسیدی را به من
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر اگر نظر بنده را در مورد کار شهرداریها را بخواهیدکمی از بی قانونی در شهرداری اهوازرا بکاهید ولش کن بابابیخیال
100 ردیف در 10 صفحه
  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>