جستجو در پورتال

آزمون استخدامی وزارت نیرو

مشاوره/ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز به خدمت اینجانب نماید قبل از 10 سال خدمت جهت اخراج اینجانب - باتشکر


مشاوره/ سلام پس چرا من هر بار که به شهرداری سر میزنم اصلا هیچ خبری از استخدامی نیست و به من می گویند استخدامی نداریم؟


سلام پس چرا من هر بار که به شهرداری سر میزنم اصلا هیچ خبری از استخدامی نیست و به من می گویند استخدامی نداریم؟
  • پرسش و پاسخ سلام پس چرا من هر بار که به شهرداری سر میزنم اصلا هیچ خبری از استخدامی نیست و به من می گویند استخدامی نداریم؟   ؟

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


سلام.چرا فرم استخدامی و شرایط مورد نیاز برای استخدامی شهرداری شهرستان مرند موجور ن
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر سلام.چرا فرم استخدامی و شرایط مورد نیاز برای استخدامی شهرداری شهرستان مرند موجور نیست ؟ ثبت کننده: وحید جلیل زاده تاریخ ثبت: 1390/06/16

مشاوره/ با عرض سلام واحترام من به عنوان کارمند استخدامی ماده 16 درکارخانه کک سازی زرندکرمان مشغول بکار هستم که زیر مجموعه شرکت تهیه وتولیدمواد معدنی ایران است جدیدااطلاعیه داده اند که هر کس تمایل به تبدیل وضعیت استخدامی خوداز استخدامی ماده16 به استخدامی روز مزد دایم را داردفرم تبدیل وضعیت را امضا کند و هیچگونه اطلاعاتی هم راجع به وضعیت استخدام روز مزد دایم به ما نمیدهند لطفا شما مارا راهنمایی کنید که کدام قرارداد بهتر است روز مزد دایم یا ماده16؟ضمنا استخدام ماده16 کارمندی است ولی استخدام روز مزد دایم کارگری


  • پرسش و پاسخ با عرض سلام واحترام من به عنوان کارمند استخدامی ماده 16 درکارخانه کک سازی زرندکرمان مشغول بکار هستم که زیر مجموعه شرکت تهیه وتولیدمواد معدنی ایران است جدیدااطلاعیه داده اند که هر کس تمایل به تبدیل وضعیت استخدامی خوداز استخدامی ماده16 به استخدامی روز مزد دایم را داردفرم تبدیل وضعیت را امضا کند و هیچگونه اطلاعاتی هم راجع به وضعیت استخدام روز مزد دایم به ما ن
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • سخ:تشکر ازجواب شما کارمند اداره کل غله اصفهان ودولتی هستم لیسانس رشته اقتصادبازرگانی هستم و حکم کارگزینی ام 380هزار است که باضافه کاری جمعا پانصدهزار میگیرم اماحکم هم استخدامیهام حدود650هزار میباشد وبا اضافه کاری بالای800هزار میگیرند.بنده درسال 81طی آزمون استخدامی سازمان غله کشور استخدام شدم تشکرتشکر09139602196شماره تماس

مشاوره/ باسلام ضمن تشکر، در خصوص ابهام پیش آمده در سئوال اینجانب (استخدامی وزارت مسکن و شهر سازی) به استحضار می رساند که در زمان آزمون بنده فارغ التحصیل فوق لیسانس بودم و نفری که قبول شد دانشجوی فوق لیسانس بود و با مدرک لیسانس شرکت کرده بود(مدارک قابل قبول از لیسانس تا دکتری ذکر شده بود) سوال بنده این است که با توجه به اینکه در شرایط آزمون ذکر شده بود که به مدارک ارسالی از سوی دانشجویان ترتیب اثر داده نخواهد شد ایشان می توانستند در آزمون شرکت کنند یا خیر؟ چون بنظر میرسه کسی نمی تونه همزمان که دانشجوئه به استخدام پیمانی دولت در بیاد. اکنون بعد از گذشت دو سال بنده می توانم اقدامی بکنم؟ ممنون می شو م اگه جواب بدید.


  • پرسش و پاسخ باسلام ضمن تشکر، در خصوص ابهام پیش آمده در سئوال اینجانب (استخدامی وزارت مسکن و شهر سازی) به استحضار می رساند که در زمان آزمون بنده فارغ التحصیل فوق لیسانس بودم و نفری که قبول شد دانشجوی فوق لیسانس بود و با مدرک لیسانس شرکت کرده بود(مدارک قابل قبول از لیسانس تا دکتری ذکر شده بود) سوال بنده این است که با توجه به اینکه در شرایط آزمون ذکر شده بود که به مدارک ارسالی از سوی دانشجویان ترتیب اثر داده نخواهد شد ایشان می توانستند در آزمون شرکت کنند
  • وئه به استخدام پیمانی دولت در بیاد. اکنون بعد از گذشت دو سال بنده می توانم اقدامی بکنم؟ ممنون می شو م اگه جواب بدید.  ؟ با سلام موارد زیادی اینگونه مشاهده شده است.مهم اینست که در چارت سازمانی زمان آزمون مد نظر سازمان داشتن مدرک لیسانس بوده ویا داشتن مدرک فوق لیسانس.برای همین مورد مثال شما اگر سازمان دارای پست خالی در سطح لیسانس بوده شرکت دانشجوی فوق لیسانس در امتحانات مشکلی را ایجاد نمی کند چرا که سازمان فعلا نیازی به داشتن مدرک در حد فوق لیسا

اخبار/ الزام دستگاه‌ها به قرارداد با نیروهای شرکتی


معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت: شرکتهای پیمانکاری که خودشان نیروی انسانی دارند، همچنان به صورت شرکتی باقی می‌مانند البته می‌توانند با نیرو‌های خود به صورت شرکت تعاونی قرارداد ببندند.
  • ;توانند با نیرو‌های خود به صورت شرکت تعاونی قرارداد ببندند، اما هر کجا که شرکت واسطه‌ای باشد و اقدام به جذب نیرو کند، آن شرکت واسطه باید حذف شود و این مصوبه دولت است که به صورت جدی دنبال می‌شود. فروزنده در ادامه درباره وضع نیروهای دو وزارتخانه نیرو و آموزش و پرورش نیز گفت: وزارت آموزش و پرورش در حال برنامه ریزی است که نیروهای شرکتی خود را به قراردادی تبدیل کند، اما وزارت نیرو به دو صورت نیروی انسانی دارد. یک سری نیروی انسانی که در قالب پیمانکار و به صورت پروژه‌ای فعالیت می&z
  • که نیروهای شرکتی خود را به قراردادی تبدیل کند، اما وزارت نیرو به دو صورت نیروی انسانی دارد. یک سری نیروی انسانی که در قالب پیمانکار و به صورت پروژه‌ای فعالیت می‌کنند. آنها همچنان به صورت قبلی کار خود را ادامه می‌دهند. اما درباره مابقی نیروها؛ پیمانکار باید حذف و با کارکنان آنها قرارداد مستقیم بسته شود. منبع: دنیای اقتصاد تاریخ: 1389-12-04

اخبار/ جزئیات تازه‌ای از نحوه امضای قرارداد با نیروهاى شرکتی


خبرگزاری فارس: معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: شرکت های پیمانکاری که خودشان نیروی انسانی دارند همچنان به صورت شرکتی باقی می مانند البته می توانند با نیرو‌های خود به صورت شرکت تعاونی قرارداد ببندند اما هر کجا که شرکت واسطه‌ای باشد و اقدام به جذب نیرو کند؛ آن شرکت واسطه براساس مصوبه دولت باید حذف شود.
  • می توانند با نیرو‌های خود به صورت شرکت تعاونی قرارداد ببندند اما هر کجا که شرکت واسطه‌ای باشد و اقدام به جذب نیرو کند؛ آن شرکت واسطه باید حذف شود و این مصوبه دولت است که به صورت جدی دنبال می شود. فروزنده در ادامه درباره وضعیت نیروهای دو وزارتخانه نیرو و آموزش و پرورش نیز گفت: وزارت آموزش و پرورش در حال برنامه ریزی است که نیروهای شرکتی خود را به قراردادی تبدیل کند اما وزارت نیرو به دو صورت نیروی انسانی دارد. یک سری نیروی انسانی که در قالب پیمانکار و به صورت پروژه ای فعالیت می کنند. آ
  • برنامه ریزی است که نیروهای شرکتی خود را به قراردادی تبدیل کند اما وزارت نیرو به دو صورت نیروی انسانی دارد. یک سری نیروی انسانی که در قالب پیمانکار و به صورت پروژه ای فعالیت می کنند. آنها همچنان به صورت قبلی کار خود را ادامه می دهند. اما درباره مابقی نیروها؛ پیمانکار باید حذف و با کارکنان آنها قرارداد مستقیم بسته شود. منبع: فارس تاریخ: 1389-12-04

مشاوره/ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز به خدمت اینجانب نماید قبل از 10 سال خدمت جهت اخراج اینجانب - باتشکر


  • پرسش و پاسخ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز
  • اید قبل از 10 سال خدمت جهت اخراج اینجانب - باتشکر  ؟ با درود : 1 - اگر جنابعالی دارای حکم کارگزینی شهرداری و از طریق وزارت کشور وارد شهرداری شده باشید و بصورت رسمی باشد. اخراج کارمند رسمی تابع تشریفات خاص است و به راحتی امکان پذیر نیست. 2 - ولی اگر رابطه کاریتان در غالب قراردادی یا پیمانی است . ملاک مدت تعیین شده در قرارداد است. 3 - ولی اگر با عنایت به بند یک
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام من دانشجو و مسئول یکی از حوزه های بسیج هستم طبق قانون استخدام سپاه میتوانم همزمان به استخدام سپاه درآیم؟


با سلام من دانشجو و مسئول یکی از حوزه های بسیج هستم طبق قانون استخدام سپاه میتوانم همزمان به استخدام سپاه درآیم؟
  • وزه های بسیج هستم طبق قانون استخدام سپاه میتوانم همزمان به استخدام سپاه درآیم؟  ؟ باسلام.دوست عزیزاگرچه برای استخدام درادارات وسازمان هابایددرآزمون های استخدامی آن سازمان شرکت کنیدوسابقه شماامتیازمحسوب می شود.موفق باشید. با سلام لطفا دقیق تر پاسخ دهید عضویت بسیجی ویژه در استخدام سپاه به چه صورت است و شامل حال بنده میشود؟ باسلام.دوست عزیزفعالیت شمادرصورت بیمه بودن توسط ارگان یاسازمان
  • با سلام لطفا دقیق تر پاسخ دهید عضویت بسیجی ویژه در استخدام سپاه به چه صورت است و شامل حال بنده میشود؟ باسلام.دوست عزیزفعالیت شمادرصورت بیمه بودن توسط ارگان یاسازمان محل خدمت جزء سنوات شمامحاسبه می شودبه شرط استخدام واستخدام شمابراساس آیین نامه استخدامی سازمان مدیریت منوط به شرکت درآزمون های استخدامی وقبول شدن درآزمون است وبه صرف فعالیت شمانمی توانیداستخدام شویدوبایدحتمادرآزمون های استخدامی شرکت کنید.موفق باشید.
  • طبقه بندی اطلاعات
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>