جستجو در پورتال

چگونگی برگزاری ازمون استخدامی شهرداریها در سال

مشاوره/ آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟


مشاوره/ سلام من لیسانس هستم ومشغول انجام خدمت سربازی هستم ایا میتوانم در ازمون شرکت کنم


  • پرسش و پاسخ سلام من لیسانس هستم ومشغول انجام خدمت سربازی هستم ایا میتوانم در ازمون شرکت کنم  ؟ با سلام اگر منظورتان ازمون استخدامی شهرداریهاست تاریخ آن گذشته است واز طرفی از شرایط شرکت کنندگان داشتن کارت پایان خدمت در زمان گزینش است.

مشاوره/ آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟


آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟
  • پرسش و پاسخ آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟  ؟ باسلام درصورتیکه شّماکارمند
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


لطفا در مورد زمان اعلام نتایج ازمون استخدامی مجلس اطلاعات بدهید
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر لطفا در مورد زمان اعلام نتایج ازمون استخدامی مجلس اطلاعات بدهید

مشاوره/ سلام خسته نباشید بنده میخواهم ازمون استخدامی شرکت کنم اگه امکان داره کتابهای خوبی درزمینه حسابداری مالی وحسابداری صنعتی وحسابرسی به من معرفی کنید ضمنامن لیسانس حسابداری هستم.


سلام خسته نباشید بنده میخواهم ازمون استخدامی شرکت کنم اگه امکان داره کتابهای خوبی درزمینه حسابداری مالی وحسابداری صنعتی وحسابرسی به من معرفی کنید ضمنامن لیسانس حسابداری هستم.

مشاوره/ آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟


  • پرسش و پاسخ آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟  ؟ سلام و در پاسخ جنابعالی ماد
  • ر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟  ؟ سلام و در پاسخ جنابعالی ماده 5 ایین نامه استخدامی پیمانی موضوع تبصره ماده 6 قانون استخدام کشوری و تصویب نامه شمار ه 52282/ت مورخ 68/6/5 و اصلاحات بعدی ان به استحضار می رسد . ماده 5  ---- استخدام مستخدمین بازنشسته و بازخرید شده دلت در دستگاههای مشمول این ایین نامه بعنوان مستخدم
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام بنده لیسانس جغرافیا گرایش اقلیم شتاسی هستم که در یکی از شهرهای استان کرمانشاه در شهرداری به عنوان نیروی شرکتی مشغول بکار میباشم علی رغم بخشنامه های مکرر دولت و هیئت وزیران و ابلاغ اسامی همراه با درخواست اداره مطبوع, مشخص مدیرکل امور شهروروستاهمکاری لازم را بعمل نیاورده,و اظهار مینمایند که بخشنامه مذکور شامل حال نیروهای شرکتی شهرداری نمیشود این رحالی است که شرکت کارفرمای طرف قرارداد با ما هرطور که بتواند یکه تازی کرده از جمله اینکه اگرکه تاحالا بصورت سالیانه با نیروها قرارداد میبسته اکنون ماهیانه قرارداد میبنددبعلاوه این مورد که قرارداد را بعد از حدود 6 ماه آنهم سفید که توسط مسئول واحد خدمات شهری بصورت شبانه که آنرا درب خانه نیروهای شرکتی برده و از آنها امضاء گرفته خلاصه اینکه آیا شما در این مورد اطلاعات بیشتری دارید ؟راهنمایی بفرمایید .با تشکر


  • های عمومی غیردولتی از شمول قانون مذکور خارج هستند. بنابراین، قانون یاد شده بر کارکنان شهرداریها حاکمیت ندارد و مشمول احکام مقرر در آیین نامه استخدامی کارکنان شهرداریها مصوب سال ۱۳۸۱ خواهند بود. نظر به این که در آیین نامه مذکور تصدی پستهای سازمانی به برگزاری امتحان یا مسابقه و داشتن اعتبار مصوب و اخذ مجوز استخدام از مراجع ذی‎صلاح و موافقت وزارت کشور موکول شده است، الزام شهرداری به تبدیل وضعیت استخدامی بدون طی مراحل فوق الذکر موجبی ندارد. با توجه به مراتب، آراء صادر شده به رد شکایت در حدی که م
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ آیا ماموریت یاانتقال کارکنان شهرداریها وسازمانهای وابسته (غیرازشهرداری تهران) مستقیما به سازمانهای وابسته به شهرداریها بلامانع می باشد.


  • پرسش و پاسخ آیا ماموریت یاانتقال کارکنان شهرداریها وسازمانهای وابسته (غیرازشهرداری تهران) مستقیما به سازمانهای وابسته به شهرداریها بلامانع می باشد.  ؟ با سلام طبق قانون خدمات کشوری مشکلی ندارد وباید با هماهنگی مدیریت منابع انسانی و مدیریت های مبداء ومقصد صورت گیرد.

مشاوره/ سلام من ازهرکی سوال میکنم جواب درست حسابی نمیدن.سوال من اینه که تاریخ برگزاری ازمون سردفتری کی برگزار میشه؟واگراین سوال در حیطه شما نیست مراراهنمایی کنید تابه جواب سوالم برسم.باتشکر ف.ک


سلام من ازهرکی سوال میکنم جواب درست حسابی نمیدن.سوال من اینه که تاریخ برگزاری ازمون سردفتری کی برگزار میشه؟واگراین سوال در حیطه شما نیست مراراهنمایی کنید تابه جواب سوالم برسم.باتشکر ف.ک
  • پرسش و پاسخ سلام من ازهرکی سوال میکنم جواب درست حسابی نمیدن.سوال من اینه که تاریخ برگزاری ازمون سردفتری کی برگزار میشه؟واگراین سوال در حیطه شما نیست مراراهنمایی کنید تابه جواب سوالم برسم.باتشکر ف.ک  ؟ با سلام ضمن آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز شما می توانید به کانون سردفتر داران شهر محل زندگی خود مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را دریافت دارید با احترام
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام پس چرا من هر بار که به شهرداری سر میزنم اصلا هیچ خبری از استخدامی نیست و به من می گویند استخدامی نداریم؟


سلام پس چرا من هر بار که به شهرداری سر میزنم اصلا هیچ خبری از استخدامی نیست و به من می گویند استخدامی نداریم؟
  • پرسش و پاسخ سلام پس چرا من هر بار که به شهرداری سر میزنم اصلا هیچ خبری از استخدامی نیست و به من می گویند استخدامی نداریم؟   ؟
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1