جستجو در پورتال

پرداخت کارانه ها شهرداریها

مشاوره/ باعرض سلام وخسته نباشید شرکتهای دولتی ازحق الوکاله وکلای دادگستری میبایست چند درصد مالیات کسر نمایند


  • ای دادگستری میبایست چند درصد مالیات کسر نمایند ؟ با سلام تبصره 2 ماده 103- وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی و شرکتهای دولتی و شهرداریها و مؤسسات وابسته به دولت و شهرداریها مکلفند از وجوهی که بابت حق‌الوکاله به وکلا پرداخت میکنند پنج‌درصد آنرا کسر و بابت علی‌الحساب مالیاتی وکیل ظرف ده روز به اداره امور مالیاتی محل پرداخت نمایند. با تشکر 6/6/88

مشاوره/ با سلام ما الان ثبت ایجاد حقوق و دستمزدرو زدیم بعدبین طرف بدهکار و بستانکارمون اختلاف داریم این اختلاف رو توجی ثبت بزنیم؟ ما یک سکه هدیه دادیم الان کجا ثبت بزنیم ؟


با سلام ما الان ثبت ایجاد حقوق و دستمزدرو زدیم بعدبین طرف بدهکار و بستانکارمون اختلاف داریم این اختلاف رو توجی ثبت بزنیم؟ ما یک سکه هدیه دادیم الان کجا ثبت بزنیم ؟
  • با سلام یتوانی  معادل مبلغ سکه کارانه یا پاداش ثبت کنید. اون کسی که سکه رو گرفته حقوق بگیرنیست ؟ باسلام - سوالتون واضح نیست اگر دارید ثبت ایجاد حقوق میزنید که نباید اختلافی باشد اگر در زمان پرداخت حقوق به دلیل دادن سکه اختلاف دارید که بایدد ثبت پاداش یا کارانه را قبل از پرداخت بزنید . اگر هم که شخص حقوق بگیر نیست که کلا به حقوق پرداختی شما مربوط نمیشود اگر به عنوان زیمیزی پرداخت شده باید یک توجیح هزینه ای برای آن پیدا کنید . یا یک فاکتو
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام آیا به کارانه یک شرکت که بین 30 درصد تا 200 درصد حقوق ثابت کارکنان میباشد ( بر حسب تخصص و کارایی ) و به شرطی که هر ماه متغیر باشد در حدود ده درصد کارانه ، آیا حق بیمه تعلق میگیرد؟


  • پرسش و پاسخ سلام آیا به کارانه یک شرکت که بین 30 درصد تا 200 درصد حقوق ثابت کارکنان میباشد ( بر حسب تخصص و کارایی ) و به شرطی که هر ماه متغیر باشد در حدود ده درصد کارانه ، آیا حق بیمه تعلق میگیرد؟   ؟ سلام دوست عزیز درصورتی که بین کارفرما و کارگر یا نماینده کارگران توافقنامه مبنی بر تعیین کارانه براساس میزان تولید ماهیانه منعقدگردیده باشد وبه تائید اداره کار منطقه نیز رسیده باشد معاف از حق بیمه تامین
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ آیا ماموریت یاانتقال کارکنان شهرداریها وسازمانهای وابسته (غیرازشهرداری تهران) مستقیما به سازمانهای وابسته به شهرداریها بلامانع می باشد.


  • پرسش و پاسخ آیا ماموریت یاانتقال کارکنان شهرداریها وسازمانهای وابسته (غیرازشهرداری تهران) مستقیما به سازمانهای وابسته به شهرداریها بلامانع می باشد.  ؟ با سلام طبق قانون خدمات کشوری مشکلی ندارد وباید با هماهنگی مدیریت منابع انسانی و مدیریت های مبداء ومقصد صورت گیرد.

مشاوره/ با سلام: من در یکی از سازمان های وابسته به شهرداری تهران کار می کنم.ولی به پروژه ای در خارج از حریم شهر تهران مامور شده ام.ومدیران سازمان می گویند چون کمتر از 50 کیلومتر فاصله است حق ماموریت تعلق نمی گیرد. حال آیا باتوجه به خارج بودن از حریم شهر تهران حقی به من تعلق میگیرد یا خیر اگر می گیرد براساس کدام بند و ماده قانون. متشکرم


با سلام: من در یکی از سازمان های وابسته به شهرداری تهران کار می کنم.ولی به پروژه ای در خارج از حریم شهر تهران مامور شده ام.ومدیران سازمان می گویند چون کمتر از 50 کیلومتر فاصله است حق ماموریت تعلق نمی گیرد. حال آیا باتوجه به خارج بودن از حریم شهر تهران حقی به من تعلق میگیرد یا خیر اگر می گیرد براساس کدام بند و ماده قانون. متشکرم
  • ان حقی به من تعلق میگیرد یا خیر اگر می گیرد براساس کدام بند و ماده قانون. متشکرم  ؟ بنام خدا با عرض سلام اقدام دستگاه محل خدمت شما کاملا براسا قوانین جاری دولت می باشد.در دستورالعمل پرداخت حق ماموریت، دقیقا بیان شده است که پرداخت حق ماموریت منوط به داشتن حداقل فاصله 50کیلومتری مابین مبدا و مقصد را شرط اول بیان نموده است سلام آیا قانون 50کیلومتر برای شهرداری ها نیز اعتبار دارد؟ بنام خدا با عرض سلام با عنایت
  • که پرداخت حق ماموریت منوط به داشتن حداقل فاصله 50کیلومتری مابین مبدا و مقصد را شرط اول بیان نموده است سلام آیا قانون 50کیلومتر برای شهرداری ها نیز اعتبار دارد؟ بنام خدا با عرض سلام با عنایت به آنکه در قوانین منشره بوسیله سازمان شهرداریها و دهداریهای وزارت کشور تحت عنوان آشنایی با حوزه اداری وحقوقی شهرداریها آمده است ، مبنای محاسبه حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها را تابع نظام هماهنگ وبالطبع آن مدیریت خدمات کشوری دانسته است و مورد ذکرشده در بالا نیز از قوانین شمول کارکنان دو
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


چرا سازمانها ونهادهایی که ازشمول ماده 117 قانون مدیریت خدمات کشوری مستثنی شده اند (ک
  • توضیحات کاربر چرا سازمانها ونهادهایی که ازشمول ماده 117 قانون مدیریت خدمات کشوری مستثنی شده اند (کمیته امداد و....) ازحقوق ومزایای قانون مذکور استفاده می نمایند ولی هیچ مرجع قانونی نیست که به درد دل کارکنان شهرداریها که ازاقشار آسیب پذیر ومحروم جامعه هستند گوش بدهد خواهشمنداست این درد دل تمام کارکنان شهرداریها به گوش مسئولین ذیربط برسانید(عدم شمول قانون مدیریت خدمات کشوری- عدم چرداخت نوارمرزی- فوق العاده بدی آب وهواو.....) ؟ ثبت کننده: علی مسگر

مشاوره/ چرا شهرداریها با این همه حساسیت و ابلاغ صریح مصوبه اخیر تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی همچنان ممانعت کرده واقدام لازم را بعمل نمی آورد؟و اعلام میدارند که شهرداریها طبق قانون مدیریت خدمات کشوری اداره نمیشوند بنابراین شهرداری مشمول این مصوبه نمیشود. در صورتیکه بغیر از این مورد هرچی بخشنامه . مصوبه ابلاغ میشود همگی شامل شهرداری میشود . بالاخره شهرداری مرغ است یا شترمرغ؟


  • پرسش و پاسخ چرا شهرداریها با این همه حساسیت و ابلاغ صریح مصوبه اخیر تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی همچنان ممانعت کرده واقدام لازم را بعمل نمی آورد؟و اعلام میدارند که شهرداریها طبق قانون مدیریت خدمات کشوری اداره نمیشوند بنابراین شهرداری مشمول این مصوبه نمیشود. در صورتیکه بغیر از این مورد هرچی بخشنامه . مصوبه ابلاغ میشود همگی شامل شهرداری میشود . بالاخره شهرداری مرغ است یا شترمرغ؟  ؟ با سلام بله درست است

مشاوره/ باسلام ،احتراما درصورت امکان مواردوبندهای قانونی فوق العاده مخصوص وفوق العاده ویژه اختصاص یافته به کارمندان شهرداریها( قانون نظام هماهنگ )راقید نمایید .باتشکر


باسلام ،احتراما درصورت امکان مواردوبندهای قانونی فوق العاده مخصوص وفوق العاده ویژه اختصاص یافته به کارمندان شهرداریها( قانون نظام هماهنگ )راقید نمایید .باتشکر

مشاوره/ سلام من در یک شرکت کار می کنم که دارای یک حقوق پایه هستمیم و مابقی حقوقمان براساس امتیاز بالای 50در هر ماه می باشد . محل کار ما بعد از این که بنده در یک ماه زیر 50 امتیاز بودم و ماه بعد امتیاز 90کسب کردم اقدام به ندادن کارانه من و کسر حقوق بابت کسر امتیاز ماه گذشته کرد این اقدام از نظر قانونی موردی داراد یاخیر که من بتوانم از این کاهش حقوق تقریبا200، 300 هزار تومانی دفاع کنم یا خیر از لطف شما متشکر.


  • پاسخ سلام من در یک شرکت کار می کنم که دارای یک حقوق پایه هستمیم و مابقی حقوقمان براساس امتیاز بالای 50در هر ماه می باشد . محل کار ما بعد از این که بنده در یک ماه زیر 50 امتیاز بودم و ماه بعد امتیاز 90کسب کردم اقدام به ندادن کارانه من و کسر حقوق بابت کسر امتیاز ماه گذشته کرد این اقدام از نظر قانونی موردی داراد یاخیر که من بتوانم از این کاهش حقوق تقریبا200، 300 هزار تومانی دفاع کنم یا خیر از لطف شما متشکر.  ؟ با
  • من بتوانم از این کاهش حقوق تقریبا200، 300 هزار تومانی دفاع کنم یا خیر از لطف شما متشکر.  ؟ با سلام ؛ کسر حقوق درج شده در قرارداد  تا پایان قراداد بهیچ عنوان قانونی نمی باشد . کارانه را میتوان بر اساس ارزیابی عملکرد فرد تعیین کرد ولی حقوق را خیر
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر اگر نظر بنده را در مورد کار شهرداریها را بخواهیدکمی از بی قانونی در شهرداری اهوازرا بکاهید ولش کن بابابیخیال



با سلام ما الان ثبت ایجاد حقوق و دستمزدرو زدیم بعدبین طرف بدهکار و بستانکارمون اختلاف داریم این اختلاف رو توجی ثبت بزنیم؟ ما یک سکه هدیه دادیم الان کجا ثبت بزنیم ؟ , آیا ماموریت یاانتقال کارکنان شهرداریها وسازمانهای وابسته (غیرازشهرداری تهران) مستقیما به سازمانهای وابسته به شهرداریها بلامانع می باشد., توضیحات کاربر, چرا شهرداریها با این همه حساسیت و ابلاغ صریح مصوبه اخیر تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی همچنان ممانعت کرده واقدام لازم را بعمل نمی آورد؟و اعلام میدارند که ش, باسلام ،احتراما درصورت امکان مواردوبندهای قانونی فوق العاده مخصوص وفوق العاده ویژه اختصاص یافته به کارمندان شهرداریها( قانون نظام هماهنگ )راقید نمایید .باتشکر


100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1