جستجو در پورتال

نتایج آزمون استخدامی پیمانی زندان سراسرکشور

توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر با سلام زمان آزمون استخدامی قوه قضاییه با آزمون کانون وکلا تداخل دارد، و این باعث ایجاد مشکل برای داوطلبان این دو آزمون گشته است به خصوص برای داوطلبان رشته¬های حقوقی که ناگزیرند در یکی از این دو آزمون شرکت نمایند و این در حالی است که برای شرکت در آزمون کانون مبلغ 60هزار تومان پرداخت نموده¬اند. لطفاً به این موضوع رسیدگی نمایید. با تشکر

مشاوره/ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز به خدمت اینجانب نماید قبل از 10 سال خدمت جهت اخراج اینجانب - باتشکر


توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر داوطلبان آزمون استخدامی شهرداری می توانند کارت ورود به جلسه آزمون مذکور را از ساعت 12:00 امروز سه شنبه 20/10/90 از سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به آدرس http://register.omorshahrdari.ir دریافت نمایند..

مشاوره/ با سلام من رشتم الهیات فقه و مبانی حقوق هست نیمسال اول 91 .92 فارغ التحصیل میشم میخواستم بپرسم میتونم در آزمون اسناد رسمی 91 شرکت کنم ؟ آزمون استخدامی دادگستری91 چطور ؟


  • پرسش و پاسخ با سلام من رشتم الهیات فقه و مبانی حقوق هست نیمسال اول 91 .92 فارغ التحصیل میشم میخواستم بپرسم میتونم در آزمون اسناد رسمی 91 شرکت کنم ؟ آزمون استخدامی دادگستری91 چطور ؟   ؟ باسلام باید مدرک فارغ التحصیلی وکارت پایان خدمت داشته باشید.

مشاوره/ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز به خدمت اینجانب نماید قبل از 10 سال خدمت جهت اخراج اینجانب - باتشکر


  • پرسش و پاسخ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز
  • با درود : 1 - اگر جنابعالی دارای حکم کارگزینی شهرداری و از طریق وزارت کشور وارد شهرداری شده باشید و بصورت رسمی باشد. اخراج کارمند رسمی تابع تشریفات خاص است و به راحتی امکان پذیر نیست. 2 - ولی اگر رابطه کاریتان در غالب قراردادی یا پیمانی است . ملاک مدت تعیین شده در قرارداد است. 3 - ولی اگر با عنایت به بند یک ، دارای قرارداد طبق قانون کار باشید . یکی از موارد قطع رابطه کاری طبق قانون مزبور، پایان یافتن مدت قرارداد است.  در خدمتتان هستم . علیرضا سربی
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟


  • پرسش و پاسخ آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟  ؟ سلام و در پاسخ جنابعالی ماد
  • وم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟  ؟ سلام و در پاسخ جنابعالی ماده 5 ایین نامه استخدامی پیمانی موضوع تبصره ماده 6 قانون استخدام کشوری و تصویب نامه شمار ه 52282/ت مورخ 68/6/5 و اصلاحات بعدی ان به استحضار می رسد . ماده 5  ---- استخدام مستخدمین بازنشسته و بازخرید شده دلت در دستگاههای مشمول این ایین نامه بعنوان مستخدم پیمانی مم
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز به خدمت اینجانب نماید قبل از 10 سال خدمت جهت اخراج اینجانب - باتشکر


اخبار/ اعلام نتایج نهایی آزمون دوره‌های فراگیر پیام نور در 25 مرداد


رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون‌ دوره‌های مختلف فراگیر دانشگاه پیام نور در 25 مرداد ماه خبر داد.
  • رییس سازمان سنجش:اعلام نتایج نهایی آزمون دوره‌های فراگیر پیام نور در 25 مرداد اعلام نتایج نهایی آزمون دوره های فراگیر پیام نور در 25 مرداد نتایج نهایی آزمون دوره های فراگیر پیام نور 25 مرداد اعلام می شود رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون دوره های مختلف فراگیر دانشگاه پیام نور در 25 مرداد ماه خبر داد. دکتر سرورالدین در گفت وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به شرکت حدود 135 هزار نفر در مقطع کارشن
  • . دکتر سرورالدین در گفت وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به شرکت حدود 135 هزار نفر در مقطع کارشناسی، 11 هزار نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته و 103 هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد در دوره های فراگر، گفت: نتایج نهایی آزمون این دوره ها روز دوشنبه 25 مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می شود. افزایش 35 درصدی ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد زیاری رییس دانشگاه پیام نور پیش از این از افزایش 10 و 35 درصدی درصدی ظرفیت آزمون دو
  • فیت آزمون دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه خبر داده و گفته بود: با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور امسال در مقطع کارشناسی ارشد به شیوه پژوهش محور نیز پذیرش دانشجو خواهد داشت براین اساس ظرفیت مقطع ارشد 35 درصد افزایش خواهد یافت. بیست و یکمین آزمون فراگیر کارشناسی در23 گروه امتحانی در نوبت صبح و نهمین آزمون کارشناسی ارشد در54 کد رشته امتحانی و دومین آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) در10 کد رشته امتحانی در نوبت بعدازظهر روز جمعه 31 اردیبهشت ماه برگزار شد. در آزمون امسال که دف
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام کارمند پیمانی آموزش و پرورش میباشم و یک ماه پیش استعفا خود را به اداره کل مربوط ارائه نموده ولی با استعفا اینجانب موافقت ننموده اند و در مهر مه سال جاری با 7 روز غیبت متوالی از کار اخراج خواهم شدکه تاثیر منفی بر شغل بغدی خواهد گذاشت و این در حال است که طبق ماده 6 آئین نامه استخدامی پیمانی حق استعفا را دارم و برای احیای حق خود چه کاری باید بکنم؟ آیا شکایت به دیوان عدالت اداری چاره ساز میباشد؟ با تشکر


  • یک ماه پیش استعفا خود را به اداره کل مربوط ارائه نموده ولی با استعفا اینجانب موافقت ننموده اند و در مهر مه سال جاری با 7 روز غیبت متوالی از کار اخراج خواهم شدکه تاثیر منفی بر شغل بغدی خواهد گذاشت و این در حال است که طبق ماده 6 آئین نامه استخدامی پیمانی حق استعفا را دارم و برای احیای حق خود چه کاری باید بکنم؟ آیا شکایت به دیوان عدالت اداری چاره ساز میباشد؟ با تشکر  ؟ با سلام  از طریق اداره کار اقدام فرمایید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام ضمن تشکر، در خصوص ابهام پیش آمده در سئوال اینجانب (استخدامی وزارت مسکن و شهر سازی) به استحضار می رساند که در زمان آزمون بنده فارغ التحصیل فوق لیسانس بودم و نفری که قبول شد دانشجوی فوق لیسانس بود و با مدرک لیسانس شرکت کرده بود(مدارک قابل قبول از لیسانس تا دکتری ذکر شده بود) سوال بنده این است که با توجه به اینکه در شرایط آزمون ذکر شده بود که به مدارک ارسالی از سوی دانشجویان ترتیب اثر داده نخواهد شد ایشان می توانستند در آزمون شرکت کنند یا خیر؟ چون بنظر میرسه کسی نمی تونه همزمان که دانشجوئه به استخدام پیمانی دولت در بیاد. اکنون بعد از گذشت دو سال بنده می توانم اقدامی بکنم؟ ممنون می شو م اگه جواب بدید.


  • درک منوط به ارائه کارت پایان خدمت است که فرد مورد اشاره اگر نتواند بدهد قاعدتا سازمان نیز تکلیفی نسبت به استخدام وی ندارد.به هر حال سازمانها نیز دنبال منافع خود هستند هر چه تعهد وحقوق کمتر(مثلا کارمند ساعتی وقراردادی ودارای مدرک لیسانس) بدهند اما به نتایج مورد نظر دست یابند بهتر است.
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1