جستجو در پورتال

محاسبه درامد شهرداری

مشاوره/ باسلام و احترام بنده لیسانس عمران دارم وبه مدت 2سال امریه شهرداری بودم که برام بیمه نیروهای مسلح رد می شد ،در حال حاضر جهت اخذ گرید برا شرکت ساختما نیم میخواستم بپرسم اون 2سال هم برا اخذ رتبه و سابقه کاری محاسبه میشه ،و چطوری قابل دسترسی هست با تشکر فراوان از محبت شما.


  • باسلام و احترام بنده لیسانس عمران دارم وبه مدت 2سال امریه شهرداری بودم که برام بیمه نیروهای مسلح رد می شد ،در حال حاضر جهت اخذ گرید برا شرکت ساختما نیم میخواستم بپرسم اون 2سال هم برا اخذ رتبه و سابقه کاری محاسبه میشه ،و چطوری قابل دسترسی هست با تشکر فراوان از محبت شما.  ؟ با درود : محاسبه مدت سربازی در تعیین درجه شرکت به
  • sp;؟ با درود : محاسبه مدت سربازی در تعیین درجه شرکت به بخش نامه های وزارت صنایع بستگی دارد . ولی میتوانید نامه اینکه دو سال در شهرداری در قسمت فنی عمرانی شهرداری مشغول خدمت بوده اید را از شهرداری یا واحدی که امریه را صادر نموده اخذ نمایید . در خدمتتان هستم . علیرضا سربی
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام من کارمند پیمانی شهرداری هستم نحوه محاسبه و پرداخت حقوق ما با قانون نظام هماهنگ می باشد و پرداختی حقوق بسیار پایین می باشد ایا شهرداری ها نمی خواهند یا نمی شود نحوه محاسبه حقوق بصورت خدمات کشوری باشد


مشاوره/ سلام اگر محاسبه مالیات بر حقوق یک کارمند اشتباهی محاسبه و به سازمان مالیات پرداخت شود چگونه بایدتصحیح شود برای توصیح بیشتر من بجای اینکه برطبق جدول مالیات بر درامد شرکتهای خصوصی مالیات را محاسبه کنم بر طبق شرکت های دولتی محاسبه کرده ام که مربوط به سال 1389 می باشد حلا برای تصحیح آن باید چی کار کنم لطفامرا راهنمایی کنید .


  • پرسش و پاسخ سلام اگر محاسبه مالیات بر حقوق یک کارمند اشتباهی محاسبه و به سازمان مالیات پرداخت شود چگونه بایدتصحیح شود برای توصیح بیشتر من بجای اینکه برطبق جدول مالیات بر درامد شرکتهای خصوصی مالیات را محاسبه کنم بر طبق شرکت های دولتی محاسبه کرده ام که مربوط به سال 1389 می باشد حلا برای تصحیح آن باید چی کار کنم لطفامرا راهنمایی کنید .  ؟ با سلام مشکل خاصی پیش نمی آید شما در ماه بعد تصحیح کنید وتوجه کنید که

مشاوره/ با سلام خسته نباشیدآیا فرزند بازنشستگان شهرداری برای جذب نیرو در شهداری امتیازی قائل هستند یا فرقی ندارد و یا در قوانین شهداری قانونی هست که فرزند می تواند جای پدر خود را در شهرداری بگیرد


  • پرسش و پاسخ با سلام خسته نباشیدآیا فرزند بازنشستگان شهرداری برای جذب نیرو در شهداری امتیازی قائل هستند یا فرقی ندارد و یا در قوانین شهداری قانونی هست که فرزند می تواند جای پدر خود را در شهرداری بگیرد   ؟ با سلام به صورت صریح ذکر نشده است اما می توانند حمایت های لازم را به صورت ضمنی برای فرزندان افراد بازنشسته متعلق به شهرداری داشته باشند که بسته به مورد سازمان تحت نظر شهرداری(نظیر آتش نشانی وخدمات موتوری)
  • با سلام به صورت صریح ذکر نشده است اما می توانند حمایت های لازم را به صورت ضمنی برای فرزندان افراد بازنشسته متعلق به شهرداری داشته باشند که بسته به مورد سازمان تحت نظر شهرداری(نظیر آتش نشانی وخدمات موتوری) ویا خود شهرداری مناطق می توانید از قسمت مدیریت منابع انسانی شهرداری سوال نمائید.

مشاوره/ با سلام اگر در محاسبه ی مالیات جمع هزینه ها از درامد بیشتر شود نحوه ی محاسبه مالیات چگونه میشود؟


مشاوره/ با سلام شهرداری شهرستان دزفول ورودی حریم رودخانه دز را به شرکتی اجاره داده است با توجه به اینکه مالکیت حریم رود خانه ها متعلق به شهرداری نمی باشد وجز انفال میباشد ایا در امد حاصل از این واگذاری از مصادیق ماده 52 قانون مالیاتهای مستقیم است یا خیر؟


  • شد ایا در امد حاصل از این واگذاری از مصادیق ماده 52 قانون مالیاتهای مستقیم است یا خیر؟  ؟ با سلام اصل کار غیر شرعی ونادرست است اما طبق قانون اگر درآمدی توسط شرکت کسب شود باید مالیات آن محاسبه وپرداخت شود حال این موضوع ممکن است درامد اتفاقی باشد ویا درآمدی با ماهیت مشخص نظیر اجاره .از جنبه حسابداری نیز وقتی شما مدیریت وکنترل چیزی را تماما در اختیار دارید جزو مایملک ودارایی شما حساب می شود هر چند قانونا به شما انتقال نیافته باشد.

مشاوره/ جناب آقای دکتر حجازی با سلام احتراما نحوه محاسبه مالیات اجاره برای شرکتی که از شخص حقیقی ساختمانی را با مبلغ 200،000،000 ریال رهن و ماهانه به مبلغ 50،000،000 ریال اجاره نموده را توضیح دهید . اگر از شخص حقوقی اجاره می شد ، آیا فرقی در محاسبه ایجاد می شد ؟


  • پرسش و پاسخ جناب آقای دکتر حجازی با سلام احتراما نحوه محاسبه مالیات اجاره برای شرکتی که از شخص حقیقی ساختمانی را با مبلغ 200،000،000 ریال رهن و ماهانه به مبلغ 50،000،000 ریال اجاره نموده را توضیح دهید . اگر از شخص حقوقی اجاره می شد ، آیا فرقی در محاسبه ایجاد می شد ؟  ؟
  • sp;                          4/500/000   =  15%   * 30/000/0000 تا میزان یکصد میلیون(۱۰۰۰۰۰۰۰۰ ) ریال درامد مشمول مالیات سالانه نسبت به مازاد سی میلیون ریال به نرخ ۲۰٪                                  &nb
  •                                      60/000/000    =  30%    *   200/000/000 سپس جمع موارد فوق را محاسبه و برای تبدیل به ماه تقسیم بر 12 می نماییم .                                       12/ ( 4/500/000    + 14/000/
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام خسته نباشید یه سوال دارم ممنون میشم ج بدید اگر میشه در مورد نحوه محاسبه مالیات بر درامد اضافه کاری پرسنل یک شرکت خصوصی توضی ارائه بدید مممنون میشیم و همین طور فرض کنیم کارگری ماهانه مبلغی ب عنوان قسط وام دریافتی از شرکت از حسابش کسر میشه این قسط کسر شده بهش مالیات تعلق مییگره؟ یا اینکه نه از درامد مشمول مالیات کسر میشه تشکر


  • پرسش و پاسخ سلام خسته نباشید یه سوال دارم ممنون میشم ج بدید اگر میشه در مورد نحوه محاسبه مالیات بر درامد اضافه کاری پرسنل یک شرکت خصوصی توضی ارائه بدید مممنون میشیم و همین طور فرض کنیم کارگری ماهانه مبلغی ب عنوان قسط وام دریافتی از شرکت از حسابش کسر میشه این قسط کسر شده بهش مالیات تعلق مییگره؟ یا اینکه نه از درامد مشمول مالیات کس
  • به طور کلی هر نوع پرداخت به کارکنان به صورت مستمر به غیر از حق ماموریت مشمول مالیات خواهد بود. 1- مجموع حقوق و مزایا و اضافه کار و سایر پرداختی ها محاسبه خواهد شد ( با کسورات قانونی : مثل بیمه و مالیات ) 2- معافیت مربوطه کسر خواهد شد و مالیات حقوق مشخص می گردد. 3- خالص قابل پرداخت مشخص خواهد شد 4- مساعده و یا وام کسر می گردد    
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام من به تازگی استخدام شهرداری شدهام بعنوان کارگزین لطفا درمورد محاسبه حقوق و مزایای کارمندان پیمانی همچنین محاسبه حقوق و مزایای فرزندان شاهد وایثارگر توضیحات لازم را توضیح دهید باتشکر وسپاس


  • پرسش و پاسخ باسلام من به تازگی استخدام شهرداری شدهام بعنوان کارگزین لطفا درمورد محاسبه حقوق و مزایای کارمندان پیمانی همچنین محاسبه حقوق و مزایای فرزندان شاهد وایثارگر توضیحات لازم را توضیح دهید باتشکر وسپاس  ؟
  • ایای فرزندان شاهد وایثارگر توضیحات لازم را توضیح دهید باتشکر وسپاس  ؟ درود وقت خوش در این خصوص بستگی دارد به قوانین شهرداری‌ها و بخشنامه‌های داخلی که قطعا نمی‌تواند مزایایی کمتر از بخشنامه مزد اداره کار را برای کارکنان داشته باشد حقوق و مزایای کارمندان پیمانی هم بر اساس موظفی و بخشنامه مزد باید محاسبه گردد مگر این‌که بخشنامه‌های داخلی م
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز به خدمت اینجانب نماید قبل از 10 سال خدمت جهت اخراج اینجانب - باتشکر


100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1