جستجو در پورتال

فیش حقوقی کارکنان شهرداری

مشاوره/ با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم آیا ماده 100 قانون شهرداری با ماده ای دیگر در قانون شهرداری یا قانون مدنی و .... درتعارض است؟ ایراداتی که میتوان به ماده 100 قانون شهرداری وارد کرد چه میتواند باشد؟ با تشکر


  • 0 قانون شهرداری با ماده ای دیگر در قانون شهرداری یا قانون مدنی و .... درتعارض است؟ ایراداتی که میتوان به ماده 100 قانون شهرداری وارد کرد چه میتواند باشد؟ با تشکر  ؟ با سلام به کتب حقوقی مراجعه شود.
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام خسته نباشیدآیا فرزند بازنشستگان شهرداری برای جذب نیرو در شهداری امتیازی قائل هستند یا فرقی ندارد و یا در قوانین شهداری قانونی هست که فرزند می تواند جای پدر خود را در شهرداری بگیرد


  • پرسش و پاسخ با سلام خسته نباشیدآیا فرزند بازنشستگان شهرداری برای جذب نیرو در شهداری امتیازی قائل هستند یا فرقی ندارد و یا در قوانین شهداری قانونی هست که فرزند می تواند جای پدر خود را در شهرداری بگیرد   ؟ با سلام به صورت صریح ذکر نشده است اما می توانند حمایت های لازم را به صورت ضمنی برای فرزندان افراد بازنشسته متعلق به شهرداری داشته باشند که بسته به مورد سازمان تحت نظر شهرداری(نظیر آتش نشانی وخدمات موتوری)
  • با سلام به صورت صریح ذکر نشده است اما می توانند حمایت های لازم را به صورت ضمنی برای فرزندان افراد بازنشسته متعلق به شهرداری داشته باشند که بسته به مورد سازمان تحت نظر شهرداری(نظیر آتش نشانی وخدمات موتوری) ویا خود شهرداری مناطق می توانید از قسمت مدیریت منابع انسانی شهرداری سوال نمائید.

مشاوره/ با سلام آیا تبدیل وضع استخدامی کارکنان دولت از قراردادی به پیمانی مشمول کارکنان قراردادی شهرداریهامی باشد . باتشکر از شما


  • پرسش و پاسخ با سلام آیا تبدیل وضع استخدامی کارکنان دولت از قراردادی به پیمانی مشمول کارکنان قراردادی شهرداریهامی باشد . باتشکر از شما   ؟ با سلام شهرداری ها نهادی مستقل از دولت هستند.

مشاوره/ سلام من یک قرارداد مشارکت در ساخت دارم کارفرما شرکت تعاونی مسکن شهرداری است و زمین و مجوز ها مال مالک که شهرداری است و ساخت مال من که عامل می باشم است در قرارداد هیچ صحبتی از قیمت پایه و کامل نشده و فقط قدر السهم بصورت درصدی مشخص شده است خود شهرداری برای اخذ پروانه مبلغ زیادی به تامین اجتماعی پرداخته است چگونه می توانم بیمه قرارداد را بپردازم به نحوی که به مشکل بر نخورده و شماره کارگاه گرفته و لیست کارگران و کارکنان را بپردازم . ایا می توانم یکقرارداد امانی تهیه کنم


سلام من یک قرارداد مشارکت در ساخت دارم کارفرما شرکت تعاونی مسکن شهرداری است و زمین و مجوز ها مال مالک که شهرداری است و ساخت مال من که عامل می باشم است در قرارداد هیچ صحبتی از قیمت پایه و کامل نشده و فقط قدر السهم بصورت درصدی مشخص شده است خود شهرداری برای اخذ پروانه مبلغ زیادی به تامین اجتماعی پرداخته است چگونه می توانم بیمه قرارداد را بپردازم به نحوی که به مشکل بر نخورده و شماره کارگاه گرفته و لیست کارگران و کارکنان را بپردازم . ایا می توانم یکقرارداد امانی تهیه کنم

مشاوره/ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز به خدمت اینجانب نماید قبل از 10 سال خدمت جهت اخراج اینجانب - باتشکر


توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


توضیحات کاربر
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر آیا شهرداری نیز شامل این مصوبه هیئت دولت تبدیل نیروی شرکتی می شود یاخیر جزء نیروی کارشنای شهرسازی در شهرداری مشغول به کار هستیم که حقوق ماهانه 360 هزار تومان می باشد که چندین سال در شهرداری بجنورد مشغول به کار هستیم .

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


6 سال است در شهرداری های استان اصفهان مشغول به کار هستیم با مدرک لیسانس و پست سازمان
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر 6 سال است در شهرداری های استان اصفهان مشغول به کار هستیم با مدرک لیسانس و پست سازمانی ولیکن به صورت مستخدم موقت براساس تسری ضوابط کارکنان پیمانی و تاکنون استخدام رسمی نشده ایم ، خواهشمندیم که پیگیری نمایید تا چگونگی استخدام رسمی ما را بیان کنید و ضمنا بعضی از مسئولین بعد از 6 سال کار در شهرداری و انجام مراحل گزینش و حراست ، می گویند باید در آزمون شرکت نمایید ، لطفاً‌ پیگیری نمایید تا بدون هیچ مشک

مشاوره/ با سلام: من در یکی از سازمان های وابسته به شهرداری تهران کار می کنم.ولی به پروژه ای در خارج از حریم شهر تهران مامور شده ام.ومدیران سازمان می گویند چون کمتر از 50 کیلومتر فاصله است حق ماموریت تعلق نمی گیرد. حال آیا باتوجه به خارج بودن از حریم شهر تهران حقی به من تعلق میگیرد یا خیر اگر می گیرد براساس کدام بند و ماده قانون. متشکرم


با سلام: من در یکی از سازمان های وابسته به شهرداری تهران کار می کنم.ولی به پروژه ای در خارج از حریم شهر تهران مامور شده ام.ومدیران سازمان می گویند چون کمتر از 50 کیلومتر فاصله است حق ماموریت تعلق نمی گیرد. حال آیا باتوجه به خارج بودن از حریم شهر تهران حقی به من تعلق میگیرد یا خیر اگر می گیرد براساس کدام بند و ماده قانون. متشکرم
  • بدا و مقصد را شرط اول بیان نموده است سلام آیا قانون 50کیلومتر برای شهرداری ها نیز اعتبار دارد؟ بنام خدا با عرض سلام با عنایت به آنکه در قوانین منشره بوسیله سازمان شهرداریها و دهداریهای وزارت کشور تحت عنوان آشنایی با حوزه اداری وحقوقی شهرداریها آمده است ، مبنای محاسبه حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها را تابع نظام هماهنگ وبالطبع آن مدیریت خدمات کشوری دانسته است و مورد ذکرشده در بالا نیز از قوانین شمول کارکنان دولت اخذ شده است لذا به نظر می رسد موضوع فوق نیز به همان بیان شده ا
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ چرا شهرداریها با این همه حساسیت و ابلاغ صریح مصوبه اخیر تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی همچنان ممانعت کرده واقدام لازم را بعمل نمی آورد؟و اعلام میدارند که شهرداریها طبق قانون مدیریت خدمات کشوری اداره نمیشوند بنابراین شهرداری مشمول این مصوبه نمیشود. در صورتیکه بغیر از این مورد هرچی بخشنامه . مصوبه ابلاغ میشود همگی شامل شهرداری میشود . بالاخره شهرداری مرغ است یا شترمرغ؟


  • پرسش و پاسخ چرا شهرداریها با این همه حساسیت و ابلاغ صریح مصوبه اخیر تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی همچنان ممانعت کرده واقدام لازم را بعمل نمی آورد؟و اعلام میدارند که شهرداریها طبق قانون مدیریت خدمات کشوری اداره نمیشوند بنابراین شهرداری مشمول این مصوبه نمیشود. در صورتیکه بغیر از این مورد هرچی بخشنامه . مصوبه ابلاغ میشود همگی شامل شهرداری میشود . بالاخره شهرداری مرغ است یا شترمرغ؟  ؟ با سلام بله درست است
  • ل این مصوبه نمیشود. در صورتیکه بغیر از این مورد هرچی بخشنامه . مصوبه ابلاغ میشود همگی شامل شهرداری میشود . بالاخره شهرداری مرغ است یا شترمرغ؟  ؟ با سلام بله درست است .به هر حال هر چی به نفع شهرداری باشه اون هستند.

مشاوره/ باسلام - اینجانب کارمند پیمانی 10 ساله شهرداری می باشم که طی آزمون استخدامی کشوری سال 90 قبول گردیده و شهرداری مربوطه از اینجانب در بدو ورود به خدمت تعهد 10 ساله جهت خدمت در شهرداری گرفته است می خواستم بدانم آیا شهرداری می تواند پس از پایان مدت پیمان که 10 سال می باشد اینجانب را اخراج نماید یا اعلام عدم نیاز به خدمت اینجانب نماید قبل از 10 سال خدمت جهت اخراج اینجانب - باتشکر


100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1