جستجو در پورتال

فیش حقوقی کارکنان شبکه بهداشت علوم پزشکی یزد

مشاوره/ سلام با توجه به اینکه وزارت بهداشت و وزارت علوم برخی دانشگاههای خارج را قبول ندارند و گفته میشود مدرکشان در ایران پذیرفته نیست. کسی که در رشته دندان پزشکی و یا پزشکی در امارات درس خوانده و فارغ التحصیل شده . ایا در ایران نمیتواند طبابت کند؟ یا مستلزم گذراندن دوره است؟ یا کلا در ایران جلیگاهی ندارد؟


  • پرسش و پاسخ سلام با توجه به اینکه وزارت بهداشت و وزارت علوم برخی دانشگاههای خارج را قبول ندارند و گفته میشود مدرکشان در ایران پذیرفته نیست. کسی که در رشته دندان پزشکی و یا پزشکی در امارات درس خوانده و فارغ التحصیل شده . ایا در ایران نمیتواند طبابت کند؟ یا مستلزم گذراندن دوره است؟ یا کلا در ایران جلیگاهی
  • کلا در ایران جلیگاهی ندارد؟  ؟ با سلام خدمت شما دوست عزیز خدمتتان عرض شود با توجه به رتبه بندی دانشگاه ها توسط وزارت علوم جهت طبابت نیاز به تایید وزارت علوم جهت کار در ایران می باشد و کسیکه حتی مدرک دکتری در خارج از کشور داشته باشد ولی دانشگاهی که در آن درس خوانده است مورد تایید وزارت علوم نباشد نمی تواند کار یا طبابت بر اساس مدرکی که گرفته انجام دهد. باتشکر
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات دستگاه از قبیل مکان، اتومبیل، تجهیزات و اعتبارات تن خواه و یا هر نوع اموال دیگر به بخش خصوصی واگذار شده یا می شود (موضوع تبصره بند 1 تصویبنامه شماره 77961 مورخ 17/5/87 هیئت محترم وزیران) الزامی است.)


آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات دستگاه از قبیل مکان، اتومبیل، تجهیزات و اعتبارات تن خواه و یا هر نوع اموال دیگر به بخش خصوصی واگذار شده یا می شود (موضوع تبصره بند 1 تصویبنامه شماره 77961 مورخ 17/5/87 هیئت محترم وزیران) الزامی است.)
  • ییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات

مشاوره/ با سلام واحترام بیمه شدهای ابتدادر دانشگاه علوم پزشکی تهران به شکل بیمه ای استخدام می شود بعد وزارتخانه میرود اما لیست بیمه برایش رد نمی شود وبه شکل پاکتی حقوق می گیرد .یعنی از اعتبارات خارج از شمول در لیست ماهانه پول میگیرد.مجددا"به دانشگاه باز می گردد به شکل قرارداد خاص با شرکت خدمات نیروی انسانی قرارداد می بندد.بعد شرکت آتی ساز می رود. در حال حاضر به شکل اختیاری حق بیمه خود را می پردازد.برای دریافت حق بیمه از وزارت بهداشت که بیمه نبوده است ومی گویند تمام اسناد را خمیر کرده اند .ایا با گواهی مدیریت وشهادت کارکنان می تواند اقدام کنم ؟لطفا"مرا راهنمایی فرمایید.باتشکر


با سلام واحترام بیمه شدهای ابتدادر دانشگاه علوم پزشکی تهران به شکل بیمه ای استخدام می شود بعد وزارتخانه میرود اما لیست بیمه برایش رد نمی شود وبه شکل پاکتی حقوق می گیرد .یعنی از اعتبارات خارج از شمول در لیست ماهانه پول میگیرد.مجددا"به دانشگاه باز می گردد به شکل قرارداد خاص با شرکت خدمات نیروی انسانی قرارداد می بندد.بعد شرکت آتی ساز می رود. در حال حاضر به شکل اختیاری حق بیمه خود را می پردازد.برای دریافت حق بیمه از وزارت بهداشت که بیمه نبوده است ومی گویند تمام اسناد را خمیر کرده اند .ایا با گواهی مدیریت وشهادت کارکنان می تواند اقدام کنم ؟لطفا"مرا راهنمایی فرمایید.باتشکر
  • ارداد خاص با شرکت خدمات نیروی انسانی قرارداد می بندد.بعد شرکت آتی ساز می رود. در حال حاضر به شکل اختیاری حق بیمه خود را می پردازد.برای دریافت حق بیمه از وزارت بهداشت که بیمه نبوده است ومی گویند تمام اسناد را خمیر کرده اند .ایا با گواهی مدیریت وشهادت کارکنان می تواند اقدام کنم ؟لطفا"مرا راهنمایی فرمایید.باتشکر  ؟

اخبار/ خدمات پژوهشی و آموزشی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف شد


هیئت وزیران بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، کار و امور اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آیین‌نامه بند 14 ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده را تصویب کرد.

مشاوره/ آیا به خانمی که بیمه تامین اجتماعی دارد و از کارکنان پیمانی وزارت بهداشت می باشد و نوزاد یک ماه اش فوت شده مرخصی زایمان آن پابرجاست یا باید سر کار برود یا چقدر میتونه مرخصی استعلاجی بگیرد


آیا به خانمی که بیمه تامین اجتماعی دارد و از کارکنان پیمانی وزارت بهداشت می باشد و نوزاد یک ماه اش فوت شده مرخصی زایمان آن پابرجاست یا باید سر کار برود یا چقدر میتونه مرخصی استعلاجی بگیرد

اخبار/ آئین نامه معافیت خدمات پژوهشی و آموزشی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده ابلاغ شد


هیئت وزیران بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، کار و امور اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آیین‌نامه بند (14) ماده (12) قانون مالیات بر ارزش افزوده را تصویب کرد.

مشاوره/ با سلام می خواستم بپرسم آیا کاردان آزمایشگاه شاغل در دانشگاه علوم پزشکی که حکم حقوقی او براساس قانون مدیریت خدمات کشوری می باشد و صندوق بازنشستگی وی تأمین اجتماعی می باشد جزء مشاغل سخت و زیان آور می باشد یا خیر؟ و اینکه اصولاً تعیین مشاغل سخت و زیان آور بر عهده کدام دستگاه می باشد؟اداره کار استان ها؟ منظور بنده بیشتر در خصوص کارمندان شاغل در دستگاه های دولتی می باشد که مشمول قانون کار نسیتند می باشد؟ روال کار چگونه می باشد؟ با تشکر


با سلام می خواستم بپرسم آیا کاردان آزمایشگاه شاغل در دانشگاه علوم پزشکی که حکم حقوقی او براساس قانون مدیریت خدمات کشوری می باشد و صندوق بازنشستگی وی تأمین اجتماعی می باشد جزء مشاغل سخت و زیان آور می باشد یا خیر؟ و اینکه اصولاً تعیین مشاغل سخت و زیان آور بر عهده کدام دستگاه می باشد؟اداره کار استان ها؟ منظور بنده بیشتر در خصوص کارمندان شاغل در دستگاه های دولتی می باشد که مشمول قانون کار نسیتند می باشد؟ روال کار چگونه می باشد؟ با تشکر
  • پرسش و پاسخ با سلام می خواستم بپرسم آیا کاردان آزمایشگاه شاغل در دانشگاه علوم پزشکی که حکم حقوقی او براساس قانون مدیریت خدمات کشوری می باشد و صندوق بازنشستگی وی تأمین اجتماعی می باشد جزء مشاغل سخت و زیان آور می باشد یا خیر؟ و اینکه اصولاً تعیین مشاغل سخت و زیان آور بر عهده کدام دستگاه می باشد؟اداره کار استان ها؟ منظور بنده بیشتر در خصوص کارمندان شاغل در دستگاه های دولتی می باشد که مشمول قانون کار نسیتند می باشد؟ روال کار چگونه می باشد؟ با تشکر  
  • بنده بیشتر در خصوص کارمندان شاغل در دستگاه های دولتی می باشد که مشمول قانون کار نسیتند می باشد؟ روال کار چگونه می باشد؟ با تشکر   ؟ سلام اصولا تعیین اینگونه مشاغل برعهده وزارت کار و بهداشت ودرمان میباشد و فرقی نمیکند که پرسنل کجا باشید . درصورتیکه نوع کاری که برعهده شماست ازنوع مشاغل سخت و زیان اور باشد با پرداخت حق بیمه ای که از طرف کارفرما انجام میگیرد میتوانید از مزایای ان استفاده فرمایید.
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با عرض سلام واحترام بنده 12 سال است در بیمارستان در قسمات تاسیسات کار میکنم واقای دکتر...در رسانه ومطبوعات در مورد حذف شرکتها بیان کردند هرکس نتیجه مثبت از اداره مربوطه نگرفت بره استانداری وماهم با کلی امضاء از کارکنان تاسیساتی در علوم پزشکی رفتیم ولی کفتند مجلس تصویب کنه یعدا حالا از شما مشاور محترم استدا داریم نسبت به در خواست ما کارکنان راهنمای نمائید با تشگر


  • پرسش و پاسخ با عرض سلام واحترام بنده 12 سال است در بیمارستان در قسمات تاسیسات کار میکنم واقای دکتر...در رسانه ومطبوعات در مورد حذف شرکتها بیان کردند هرکس نتیجه مثبت از اداره مربوطه نگرفت بره استانداری وماهم با کلی امضاء از کارکنان تاسیساتی در علوم پزشکی رفتیم ولی کفتند مجلس تصویب کنه یعدا حالا از شما مشاور محترم استدا داریم نسبت به در خواست ما کارکنان راهنمای نمائید با تشگر  ؟ با سلام متاسفانه استانداری د
  • طبقه بندی اطلاعات

مشخصات کاربر/ فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران


فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران
  • فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1