جستجو در پورتال

ضوابط پرداخت وام موسسه ثامن

مشاوره/ باسلام من برای خرید مسکن بدون وام، احتیاج به 30 تا40میلیون وام دارم.از چه منبعی این وام رو با کمترین سود و بیشترین مهلت بازپرداخت می تونم تهیه کنم.ترجیها بدون سپرده اولیه راجع به موسسه ثامن الائمه شنیدم بدون سپرده این وام رو میده/لطفا شرایطش رو برام بگید.ضمنا حقوق من 500000تومان است. لطفا سریعتر به من جواب بدید.فرصتم برای خرید محدوده و از دست میدم


  • پرسش و پاسخ باسلام من برای خرید مسکن بدون وام، احتیاج به 30 تا40میلیون وام دارم.از چه منبعی این وام رو با کمترین سود و بیشترین مهلت بازپرداخت می تونم تهیه کنم.ترجیها بدون سپرده اولیه راجع به موسسه ثامن الائمه شنیدم بدون سپرده این وام رو میده/لطفا شرایطش رو برام بگید.ضمنا حقوق من 500000تومان است. لطفا سریعتر به من جواب بدید.فرصتم برای خرید محدوده و از دست میدم  ؟ سلام و بعید میدانم این موسسه هم بدون
  • رو میده/لطفا شرایطش رو برام بگید.ضمنا حقوق من 500000تومان است. لطفا سریعتر به من جواب بدید.فرصتم برای خرید محدوده و از دست میدم  ؟ سلام و بعید میدانم این موسسه هم بدون سپرده مبادرت به پرداخت وام نماید ولی اگر برای خرید مسکن باشد از طریق بانک مسکن ونیز خرید اوراق مشارکت سریعتر به نتیجه برسید . موفق باشید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشخصات کاربر/ آل ثامن


  • آل ثامن

مشخصات کاربر/ ایران ثامن


  • ایران ثامن

مشخصات کاربر/ ایده سازان ثامن


ایده سازان ثامن
  • ایده سازان ثامن

مشخصات کاربر/ بازرگانی ثامن الائمه


بازرگانی ثامن الائمه
  • بازرگانی ثامن الائمه

مشخصات کاربر/ ایمان پژوهان ثامن


ایمان پژوهان ثامن
  • ایمان پژوهان ثامن

مشخصات کاربر/ ماشین سازی سپهر (ثامن توس)


ماشین سازی سپهر (ثامن توس)
  • ماشین سازی سپهر (ثامن توس)

اخبار/ تسهیلات بانکی، منوط به پرداخت بدهی مالیاتی


بانک مرکزی در بخشنامه جدیدی به بانکها ابلاغ کرد که تسهیلات به اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل تنها در صورت پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده‌ پرداخت شود.
  • ی ۰۴ آبان ۱۳۸۹ بانک مرکزی در بخشنامه جدیدی به بانکها ابلاغ کرد که تسهیلات به اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل تنها در صورت پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده پرداخت شود. به گزارش مهر، بانک مرکزی در بخشنامه جدیدی به بانکها بار دیگر بر لزوم اجرای مفاد ضوابط اجرایی تبصره 1 ماده 186 قانون مالیاتهای مستقیم اصلاحی مصوب 27 بهمن ماه سال 80 و به ویژه بندهای یک و دو آن تاکید کرده است. در این بخشنامه بانک مرکزی خطاب به مدیران عامل بانکهای دولتی، غیردولتی، شرکت پست بانک و موسسه اعتباری توسعه ابلاغ کرده است
  • ذی ربط ابلاغ و بر حسن اجرای آن نظارت شود. در ماده 186 قانون مالیاتهای مستقیم آمده است: صدور یا تجدید یا تمدید کارت بازرگانی و پروانه کسب یا کار اشخاص حقیقی یا حقوقی از طرف مراجع صلاحیت دار منوط به ارائه گواهی از اداره امور مالیاتی ذی ربط مبنی بر پرداخت یا ترتیب پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده می باشد و در صورت عدم رعایت این حکم مسئولان امر نسبت به پرداخت مالیات های مزبور با مؤدی مسئولیت تضامنی خواهند داشت . تبصره یک آن نیز گفته است که اعطای تسهیلات بانکی به اشخاص حقوقی و همچنین صاحبان مشاغل
  • صورت عدم رعایت این حکم مسئولان امر نسبت به پرداخت مالیات های مزبور با مؤدی مسئولیت تضامنی خواهند داشت . تبصره یک آن نیز گفته است که اعطای تسهیلات بانکی به اشخاص حقوقی و همچنین صاحبان مشاغل از طرف بانکها و سایر مؤسسات اعتباری منوط به اخذ گواهی پرداخت یا ترتیب پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده و گواهی اداره امور مالیاتی مربوط مبنی بر وصول نسخه ای از صورت های مالی ارائه شده به بانکها و سایر مؤسسات اعتباری خواهد بود. منبع: الف تاریخ:

مشاوره/ با سلام من مقداری پول در موسسه ثامن پی انداز کزدم. اخیرا شنیدم که این موسسه با این پولها وامهایی با بهره زیاد می دهد.آیا این گفته درست است؟ با این شرایط درست نیست که با سپرده گذاری در این شرکت در این عمل سهیم شد. لطفا مرا مطلع سازید. با شکر


با سلام من مقداری پول در موسسه ثامن پی انداز کزدم. اخیرا شنیدم که این موسسه با این پولها وامهایی با بهره زیاد می دهد.آیا این گفته درست است؟ با این شرایط درست نیست که با سپرده گذاری در این شرکت در این عمل سهیم شد. لطفا مرا مطلع سازید. با شکر
  • پرسش و پاسخ با سلام من مقداری پول در موسسه ثامن پی انداز کزدم. اخیرا شنیدم که این موسسه با این پولها وامهایی با بهره زیاد می دهد.آیا این گفته درست است؟ با این شرایط درست نیست که با سپرده گذاری در این شرکت در این عمل سهیم شد. لطفا مرا مطلع سازید. با شکر  ؟ باعرض سلام خدمت شما دوست گرامی بعرضتان برسانم که اظهارنظر دراین خصوص برای ما مشکل بوده و فکرنمیکنم بیشتر از سایر موسسات مالی بتواند بهره ب
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ ایاشرکت موظف است حق بیمه یا دستمزد روزانه کارگر برای 1 روز مرخصی استعلاجی را پرداخت کند یا بعد از تایید سازمان از طرف بیمه قابل پرداخت است؟


  • با سلام بله کارفرماتا سه روز موظف است پرداخت کند ماده‌ 73ـ کلیه‌ کارگران‌ در موارد ذیل‌ حق‌ برخورداری‌ از سه‌ روز مرخصی‌ با استفاده‌ از مزد را دارند: الف‌ـ ازدواج‌ دایم‌ ب‌ـ فوت‌ همسر، پدر، مادر و فرزندان‌. کارفرما بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه حقوق و مزایای سه روز اول بیماری را پرداخت می نماید ماده‌ 74ـ مدت‌ مرخصی‌ استعلاجی‌، با تأیید سازمان‌ تأمین‌ اجتماعی‌، جزء سوابق‌ کار و بازنشستگی‌ کارگران‌ محسوب‌ خواهد شد.
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1