جستجو در پورتال

رویت صورتحساب حقوق بازنشتگان اموزش و پرورش

مشاوره/ با سلام میخواستم بدونم مالیات حقوق کارمند بازنشسته ای مثلا یک دبیر اموزش و پرورش بازنشسته که در جایی کارکند و حقوق بگیرد چگونه باید محاسبه شود ایا مشمول ماده 131 است یا مشمول 10 درصد میشود متشکرم ؟


با سلام میخواستم بدونم مالیات حقوق کارمند بازنشسته ای مثلا یک دبیر اموزش و پرورش بازنشسته که در جایی کارکند و حقوق بگیرد چگونه باید محاسبه شود ایا مشمول ماده 131 است یا مشمول 10 درصد میشود متشکرم ؟

مشاوره/ با سلام میخواستم بدونم اگر کارمند بازنشسته ای مثلا یک دبیر اموزش و پرورش بازنشسته در جایی کارکند و حقوق بگیرد ایا مالیات دارد یا خیر متشکرم


با سلام میخواستم بدونم اگر کارمند بازنشسته ای مثلا یک دبیر اموزش و پرورش بازنشسته در جایی کارکند و حقوق بگیرد ایا مالیات دارد یا خیر متشکرم
  • پرسش و پاسخ با سلام میخواستم بدونم اگر کارمند بازنشسته ای مثلا یک دبیر اموزش و پرورش بازنشسته در جایی کارکند و حقوق بگیرد ایا مالیات دارد یا خیر متشکرم   ؟ با سلام بله

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


کاری کنید که بازنشتگان علوم پزشگی تبریز به راحتی فیش حقوق خودرا مشاهده نمایند.
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر کاری کنید که بازنشتگان علوم پزشگی تبریز به راحتی فیش حقوق خودرا مشاهده نمایند.

مشاوره/ جناب آقای شاه صاحبی با سلام و تشکر از حضرتعالی که فرصت خود را برای پاسخگویی به سئوالات مردم اختصاص داده اید . عارضم محضر حضرتعالی که مدت 12 سال است در حوزه بهره وری وزارت آموزش و پرورش اشتغال به خدمت دارم چندی پیش در یک کارگاه آموزشی تحول درآموزش و پرورش را مورد بررسی و تحلیل قرار دادم و انتقاداتی را بیان کردم . چند روزی نگذشت که از طرف مدیر ارشد دستگاه دستور خروج از حوزه ستادی را دریافت کردم . آیا از نظر حقوقی می توان اقدامی را انجام داد ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .


  • ه وری وزارت آموزش و پرورش اشتغال به خدمت دارم چندی پیش در یک کارگاه آموزشی تحول درآموزش و پرورش را مورد بررسی و تحلیل قرار دادم و انتقاداتی را بیان کردم . چند روزی نگذشت که از طرف مدیر ارشد دستگاه دستور خروج از حوزه ستادی را دریافت کردم . آیا از نظر حقوقی می توان اقدامی را انجام داد ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .  ؟ با سلام با هیات رسیدگی با تخلفات اداری مکاتبه شود و یا با اداره حقوقی وزارت اموزش و پرورش. با احترام-اسدی-وکیل پایه یک
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام و خسته نباشید لطفا درباره سوالم راهنمائی بفرمائید چون هر کس یه نظری می دهد و خسته شدم . شرکت ما یک شرکت سهامی خاص است و مدیرعامل شرکت بازنشسته خدمات درمانی هستند واقعیت اینست که یکی اینکه من درباره نحوه ارائه ایشان در لیست حقوق برای دارائی دچار سردرگمی شدم چون ایشان را مانند بقیه کارمندان در لیست حقوق ارائه دادم و اینکه بازخرید خدمت مرخصی عیدی و پاداش به ایشان تعلق میگیرد ؟ شما می توانید منبعی را به من معرفی کنید که تمام قوانین مربوط به محاسبه حقوق و مزایاو... مربوط به بازنشسته هائی که مجدد شاغل می شوند در ان درج شده باشد تروخدا راهنمائیم کنید ممنون


  • با سلام و خسته نباشید لطفا درباره سوالم راهنمائی بفرمائید چون هر کس یه نظری می دهد و خسته شدم . شرکت ما یک شرکت سهامی خاص است و مدیرعامل شرکت بازنشسته خدمات درمانی هستند واقعیت اینست که یکی اینکه من درباره نحوه ارائه ایشان در لیست حقوق برای دارائی دچار سردرگمی شدم چون ایشان را مانند بقیه کارمندان در لیست حقوق ارائه دادم و اینکه بازخرید خدمت مرخصی عیدی و پاداش به ایشان تعلق میگیرد ؟ شما می توانید منبعی را به من معرفی کنید که تمام قوانین مربوط به محاسبه حقوق و مزایاو... مربوط
  • منبعی را به من معرفی کنید که تمام قوانین مربوط به محاسبه حقوق و مزایاو... مربوط به بازنشسته هائی که مجدد شاغل می شوند در ان درج شده باشد تروخدا راهنمائیم کنید ممنون  ؟ با درود : کار کردن بازنشتگان تامین اجتماعی کلا ممنوع است و اگر سازمان مربوطه مطلع گردد. پرداخت مستمری بازنشتگی فرد را کلا قطع می نماید. ولی بکارگیری بازنشتگان بیمه خدمات درمانی مشکلی ندارد . ولی تمامی مزایای که برای کارگر در قانون کار لحاظ گردیده است در رابطه با بازنشت
  • ولی بکارگیری بازنشتگان بیمه خدمات درمانی مشکلی ندارد . ولی تمامی مزایای که برای کارگر در قانون کار لحاظ گردیده است در رابطه با بازنشته بیمه خدمات درمانی نیز بایست توسط شرکت رعایت گردد. فقط برای بازنشته مذکور ، بیمه در لیست لحاظ نمی گردد. ولی در لیست حقوق برای دارائی آورده میشود . ضمنا حقوق مدیرعامل توسط هیات مدیره مشخص میگردد ولی نمیتواند کمتر از حداقل های قانون کار باشد. در خدمتتان هستم . علیرضا سربی
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با 17سال سابقه از اموزش وپرورش بدلایلی باز خرید شده ام ایا میتوانم بقیه سنوات را به همان صندوق بیمه اموزش وپرورش بطور ازاد بپردازم تا بازنشست شوم متشکرم


با 17سال سابقه از اموزش وپرورش بدلایلی باز خرید شده ام ایا میتوانم بقیه سنوات را به همان صندوق بیمه اموزش وپرورش بطور ازاد بپردازم تا بازنشست شوم متشکرم
  • پرسش و پاسخ با 17سال سابقه از اموزش وپرورش بدلایلی باز خرید شده ام ایا میتوانم بقیه سنوات را به همان صندوق بیمه اموزش وپرورش بطور ازاد بپردازم تا بازنشست شوم متشکرم  ؟ باسلام متاسفانه اینکارعملی نیست ولی میتوانید درسازمان تامین اجتماعی بیمه اختیاری شده و سوابقتان را از اموزش وپرورش به انجا منتقل فرمایید تابه شرایط بازنشستگی برسید . مستوفی
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام ایجانب باداشتن 25 سال سابقه خدمت در اموزش و پرورش وباداشتن بیماری دیسک کمر و گردن و بیماری منیر که دراثر افزایش مایع گوش ایجاد میشود و سبب سرگیجه طولانی و ناگهانی میشود میتوانم درخواست ازکارافتادگی بدهم و شانس موفقیت چقدر است و بهترین راه استفاده از قانون بازنشستگی پیش از موعد چیست . با تشکر کزازی


با سلام ایجانب باداشتن 25 سال سابقه خدمت در اموزش و پرورش وباداشتن بیماری دیسک کمر و گردن و بیماری منیر که دراثر افزایش مایع گوش ایجاد میشود و سبب سرگیجه طولانی و ناگهانی میشود میتوانم درخواست ازکارافتادگی بدهم و شانس موفقیت چقدر است و بهترین راه استفاده از قانون بازنشستگی پیش از موعد چیست . با تشکر کزازی
  • پرسش و پاسخ با سلام ایجانب باداشتن 25 سال سابقه خدمت در اموزش و پرورش وباداشتن بیماری دیسک کمر و گردن و بیماری منیر که دراثر افزایش مایع گوش ایجاد میشود و سبب سرگیجه طولانی و ناگهانی میشود میتوانم درخواست ازکارافتادگی بدهم و شانس موفقیت چقدر است و بهترین راه استفاده از قانون بازنشستگی پیش از موعد چیست . با تشکر کزازی  ؟ با سلام ارزیابی توسط کمسیون پزشکی خواهد بود نمی توانم قضاوتی داشته باشم لطفا شرایط
  • چقدر است و بهترین راه استفاده از قانون بازنشستگی پیش از موعد چیست . با تشکر کزازی  ؟ با سلام ارزیابی توسط کمسیون پزشکی خواهد بود نمی توانم قضاوتی داشته باشم لطفا شرایط بازنشستگی را در آموزش و پرورش مطالعه نمائید و ببینید کدام حالت با شرایط و ویژگیهای شما انطباق بیشتری دارد. مطمئنا آن حالت بهرین راه خواهد بود. متشکرم
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام من ساکن استان "الف" هستم می خواستم ببینم ایا میشه در یک استان دیگر مانند استان "ب" در یک دستگاه دولتی مثلا در اموزش پرورش مشفول بکار شد یا باید حتما در استان خود باشیم؟ با تشکر


  • پرسش و پاسخ با سلام من ساکن استان "الف" هستم می خواستم ببینم ایا میشه در یک استان دیگر مانند استان "ب" در یک دستگاه دولتی مثلا در اموزش پرورش مشفول بکار شد یا باید حتما در استان خود باشیم؟ با تشکر  ؟ با سلام طبق قانون خدمات کشوری مهم پذیرش وموافقت سازمان مبداء ومقصد است.

مشاوره/ با سلام . با توجه به کارمند رسمی بودن در وزارت نیرو آیا هیچ قانونی برای بازنشستگی با20 سال 20 روز حقوق وجود دارد؟


مشاوره/ با سلام بنده مدرک لیسانس طراحی صنعتی دارم(زیرگروه هنر) جهت دریافت مجوز آموزش نرم افزار های طراحی مربوط به رشته خودم از چه ارگانی باید اقدام کنم. پیشاپیش از لطفتان سپاسگزارم.


با سلام بنده مدرک لیسانس طراحی صنعتی دارم(زیرگروه هنر) جهت دریافت مجوز آموزش نرم افزار های طراحی مربوط به رشته خودم از چه ارگانی باید اقدام کنم. پیشاپیش از لطفتان سپاسگزارم.
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1