جستجو در پورتال

حقوق و مزایا جانبازان ارتش

توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • به سایت رازنامه بنده جانباز 25% جنگ تحمیلی هستم درسال 1369 به استخدام بنیاد جانبازان درآمدم ودرسال1380در کمسیون پزشکی بنیاد تهران همراه بادیگر جانبازان همکارم حالت اشتغال وکار افتاده کلی شدیم تمام همکارانم که همشرایط بنده بودند سالهاست از مزایای حق وحقوق ایثارگری برخوردار هستند ولی بنده از قلم مسئولین افتادم ومحروم از حق وحقوق هستم با توجه به جانبازان همشرایط بنده 10 سال است حقوق ماهانه وعیدی وپاداش دریافت میکنند ما در شرایطی هستیم دور بر ما با جانبازان همسایه هستیم دیگر بقیه داستان بی عدالتی خو
  • عدالتی خودتان ملاحظه میکنیدبا توجه اجاره نشینم وفرزندانم در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستند وبرادر کوچکم معلول ذهنی وجسمی بوده همسرم با من جدا زندگی میکننددیگر به آخر خط رسیدم چراکسی نیست به داد وبیداد من جوابگو باشداز مسئولین محترم خواشمندم لااقل حقوق جانبازی بنده را بزند و بدهند چون نمی توانم اجاره منزلم را بپردازم خیلی متشکرم

مشاوره/ با سلام من قانون معافیت مالیات کارفرما در قبال فرزندان شهید رو میخوام اینو میدونم که فرزندان شهید و جانبازان معاف از مالیات هستند ولی میخوام بدونم که آیا کارفرما هم معاف از پرداخت مالیات اینها است یا نه ؟ مرسی


با سلام من قانون معافیت مالیات کارفرما در قبال فرزندان شهید رو میخوام اینو میدونم که فرزندان شهید و جانبازان معاف از مالیات هستند ولی میخوام بدونم که آیا کارفرما هم معاف از پرداخت مالیات اینها است یا نه ؟ مرسی
  • هستند ولی میخوام بدونم که آیا کارفرما هم معاف از پرداخت مالیات اینها است یا نه ؟ مرسی   ؟ باسلامی صمیمانه باستحضارمیرسانم که بله باتوجه به بند14 ماده 91 قانون مالیاتهای مستقیم درامد حقوق جانبازان از مالیات معاف میباشند . همچنین براساس بند 7 قانون بودجه سال 89 فرزندان گرانقدر شاهد نیزکه قبلا مستثنی شده بودند ار مالیات حقوق معاف گردیده اند . سربلند باشید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام واحترام استادگرامی چه مقداردریافتی (جمع مبلغ ) درسال 93 بابت حقوق مزایا وعیدی وپاداش درسال 93 ازمالیات معاف است ؟


مشاوره/ با سلام. من کارمند یک شرکت نیمه خصوصی هستم و به تازگی مشغول بکار شده ام. قرار است که در دو سمت متفاوت در شرکت فعالیت کنم.یکی مسول پشتیبانی از شبکه و دیگری فروش و بازاریابی بصورت عمده .در این صورت نحوه محاسبه حقوق و قرارداد من چگونه باید باشد. ایا نباید هر دو سمت در قرار داد درج شود و برای هرکدام جداگانه حقوق و مزایا داشته باشم ؟ (شرکت من حقوق را بر طبق قانون کار همراه بیمه و مزایا محاسبه میکند.) باتشکر از راهنمایی و مساعدت شما


  • با سلام. من کارمند یک شرکت نیمه خصوصی هستم و به تازگی مشغول بکار شده ام. قرار است که در دو سمت متفاوت در شرکت فعالیت کنم.یکی مسول پشتیبانی از شبکه و دیگری فروش و بازاریابی بصورت عمده .در این صورت نحوه محاسبه حقوق و قرارداد من چگونه باید باشد. ایا نباید هر دو سمت در قرار داد درج شود و برای هرکدام جداگانه حقوق و مزایا داشته باشم ؟ (شرکت من حقوق را بر طبق قانون کار همراه بیمه و مزایا محاسبه میکند.) باتشکر از راهنمایی و مساعدت شما   ؟
  • طبق قانون کار همراه بیمه و مزایا محاسبه میکند.) باتشکر از راهنمایی و مساعدت شما   ؟ درود از نظر قانون دو سمت و دو حقوق پیش بینی نشده است زیرا هر کس در محل کار ممکن است وظایف متعددی داشته باشد  در نهایت بستگی به توافق شما با کارفرما دارد
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


ایمیل زیر را خواستم بفرستم به مقام عاتی بنیادارسال نشد که نشد. باسلام گرم و فراوا
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر ایمیل زیر را خواستم بفرستم به مقام عاتی بنیادارسال نشد که نشد. باسلام گرم و فراوان خدمت آن مقام عالی, به خدمت جناب عالی می رسانم که جانبازان زیر 25 درصد از جهت اقتصادی, خود و خانواده شان بسیار بسیار در وضعیت بحرانی بسر می برند, به گونه ای که نه شغلی دارند و نه مسکن و نه هرگونه پس اندازی و حمایتی ,تنها امیدشان اول به خداوند کریم ومهربان است دوم به شما بزرگواران که براستی که عزیز ما ئید,که امیدواریم
  • نه هرگونه پس اندازی و حمایتی ,تنها امیدشان اول به خداوند کریم ومهربان است دوم به شما بزرگواران که براستی که عزیز ما ئید,که امیدواریم لطف نموده در اسرع وقت چاره اندیشی نموده حد اقل از بابت اشتغال در یابید,ضمنا لطفا دستور فرمایید به طرح جامع ده ساله ی جانبازان رسیدگی شود, در پایان پیشنهاد می شود که در صد جانبازی حذف شود و همه جانبازان یکسان و عادلانه حمایت شوند,چرا که نگاه در صدی و کیلویی به جانبازان توهین بسیار بزرگیست به جامعه ی ایثارگری. با آرزوی سلامتی شما عزیزان. یوسف علی لطفی ایده لو و تعداد

مشاوره/ با سلام مادر بزرگم که کارمند ارتش بوده در سال 48 فوت نموده. ایا حقوق بازنشستگی او به مادرم که تنها فرزند وی بوده واز پدرم هم که سال 77 فوت نموده هیچ بازنشستگی ندارد میرسد ؟اگر بله چه کار باید کرد وبه کجا باید مراجعه کنیم با تشکر


با سلام مادر بزرگم که کارمند ارتش بوده در سال 48 فوت نموده. ایا حقوق بازنشستگی او به مادرم که تنها فرزند وی بوده واز پدرم هم که سال 77 فوت نموده هیچ بازنشستگی ندارد میرسد ؟اگر بله چه کار باید کرد وبه کجا باید مراجعه کنیم با تشکر
  • پرسش و پاسخ با سلام مادر بزرگم که کارمند ارتش بوده در سال 48 فوت نموده. ایا حقوق بازنشستگی او به مادرم که تنها فرزند وی بوده واز پدرم هم که سال 77 فوت نموده هیچ بازنشستگی ندارد میرسد ؟اگر بله چه کار باید کرد وبه کجا باید مراجعه کنیم با تشکر  ؟ باسلام براساس بند ج ماده 164 قانون بازنشستگی و مستمری پرسنل ارتش چون مادر شما در ان زمان همسر داشته وتحت کفالت متوفی نبوده بنابراین مستمری دران زمان تع
  • رتش چون مادر شما در ان زمان همسر داشته وتحت کفالت متوفی نبوده بنابراین مستمری دران زمان تعلق نمیگرفته است لذا و با تمام این تفاسیر و نظرباینکه  قوانین ان زمان دردسترس نیست شما میتوانید به کانون بازنشستگان یا واحد مربوط به امور اداری و بازنشستگی ارتش مراجعه و هماهنگی فرمایید تا پاسخی قطعی بشما بدهند . با امتنان
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام و خسته نباشید باستحضار میرساند که با توجه به ابهام موجود در ماده 1 آیین نامه اجرایی ماده(4)قانون اعطای امتیازات ایثارگری به کارگران مشمول قانون کار ، آیا اعطای این امتیازات فقط مشروط به داشتن سابقه رزمندگی است یه اینکه جانبازان با هرمقدار سابقه رزمندگی واجد دریافت امتیازات فوق می باشند. با تشکر رحیمی


با سلام و خسته نباشید باستحضار میرساند که با توجه به ابهام موجود در ماده 1 آیین نامه اجرایی ماده(4)قانون اعطای امتیازات ایثارگری به کارگران مشمول قانون کار ، آیا اعطای این امتیازات فقط مشروط به داشتن سابقه رزمندگی است یه اینکه جانبازان با هرمقدار سابقه رزمندگی واجد دریافت امتیازات فوق می باشند. با تشکر رحیمی
  • با سلام و خسته نباشید باستحضار میرساند که با توجه به ابهام موجود در ماده 1 آیین نامه اجرایی ماده(4)قانون اعطای امتیازات ایثارگری به کارگران مشمول قانون کار ، آیا اعطای این امتیازات فقط مشروط به داشتن سابقه رزمندگی است یه اینکه جانبازان با هرمقدار سابقه رزمندگی واجد دریافت امتیازات فوق می باشند. با تشکر رحیمی  ؟ شماهم خسته نباشید  دراین ماده درخصوص جانبازان شرطی گذاشته نشده بنابراین جانبازان جدای از ساب
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام و خسته نباشید ما سه خواهر و مادر هستیم که مستمری بگیر نیروهای مسلح ناجا هستیم و مدتی پیش ما سه خواهر خود را بیمه تامین اجتماعی کردیم مدتی پیش حقوق ما از طرف ناجا قطع شده و بیمه ارتش هم قطع شده است از آنجایی که خواهر بنده بیمار ms هستند و نیاز شدید به خدمات بیمه ای ارتش داریم مرا راهنمایی بکنید که چطور می تونم بیمه ارتش خودمان را بگیریم. با تشکر فراوان لطفا پاسخ خود را به ایمیل بنده و یا در سایت بگذارید نیاز فوری به پاسخ سوال شما دارم.


  • پرسش و پاسخ سلام و خسته نباشید ما سه خواهر و مادر هستیم که مستمری بگیر نیروهای مسلح ناجا هستیم و مدتی پیش ما سه خواهر خود را بیمه تامین اجتماعی کردیم مدتی پیش حقوق ما از طرف ناجا قطع شده و بیمه ارتش هم قطع شده است از آنجایی که خواهر بنده بیمار ms هستند و نیاز شدید به خدمات بیمه ای ارتش داریم مرا راهنمایی بکنید که چطور می تونم بیمه ارتش خودمان را بگیریم. با تشکر فراوان لطفا پاسخ خود را به ایمیل بنده و یا
  • بنده و یا در سایت بگذارید نیاز فوری به پاسخ سوال شما دارم.   ؟ شماهم خسته نباشید قبلا هم جواب شما را داده بودم . بهترین راه حل مراجعه به بیمه ارتش میباشد ومراتب قطع بیمه تامین اجتماعی را با مدارک مستند توضیح دهید . البته ننوشته بودید که خواهرانتان از چه بیمه ای در تامین اجتماعی استفاده می نمایند . ضمنا با مراجعه به سازمان بهزیستی میتوانید در مورد تحت پوشش قرار گرفتن خواهری که ms دارند اقدا
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام من به مدت دو سال در یک شرکت خصوصی مهندسی با داشتن قرار داد کار کردم. این شرکت در سال 90 با تعییر مدیریت تغییر نام داد. در پایان سال 90 با اتمام زمان قرار داد برای امضای قرار داد جدید با میزان حقوق ببیشتر بصورت شفاهی با کارفرما به توافق رسیدم اما تا پایان فروردین 91 قرارداد برای امضا به من داده نشد و در این زمان بدون اعلام قبلی کارفرما از ادامه حضور من در شرکت امتناع ورزید یعنی به مدت یکماه بدون داشتن قرارداد کتبی کار می کردم. با این تفاسیر چه حق و حقوقی به من تعلق می گیرد؟ آیا اخراج شده محسوب می شوم؟ اگر کارفرما از پرداخت مطالبات سر باز زند به چه صورت باید شکایت کنم؟ با تشکر


با سلام من به مدت دو سال در یک شرکت خصوصی مهندسی با داشتن قرار داد کار کردم. این شرکت در سال 90 با تعییر مدیریت تغییر نام داد. در پایان سال 90 با اتمام زمان قرار داد برای امضای قرار داد جدید با میزان حقوق ببیشتر بصورت شفاهی با کارفرما به توافق رسیدم اما تا پایان فروردین 91 قرارداد برای امضا به من داده نشد و در این زمان بدون اعلام قبلی کارفرما از ادامه حضور من در شرکت امتناع ورزید یعنی به مدت یکماه بدون داشتن قرارداد کتبی کار می کردم. با این تفاسیر چه حق و حقوقی به من تعلق می گیرد؟ آیا اخراج شده محسوب می شوم؟ اگر کارفرما از پرداخت مطالبات سر باز زند به چه صورت باید شکایت کنم؟ با تشکر
  • پرسش و پاسخ با سلام من به مدت دو سال در یک شرکت خصوصی مهندسی با داشتن قرار داد کار کردم. این شرکت در سال 90 با تعییر مدیریت تغییر نام داد. در پایان سال 90 با اتمام زمان قرار داد برای امضای قرار داد جدید با میزان حقوق ببیشتر بصورت شفاهی با کارفرما به توافق رسیدم اما تا پایان فروردین 91 قرارداد برای امضا به من داده نشد و در این زمان بدون اعلام قبلی کارفرما از ادامه حضور من در شرکت امتناع ورزید یعنی به مدت یکماه بدون داشتن قرارداد کتبی کار می کردم. با این تفاسی
  • قرارداد کتبی کار می کردم. با این تفاسیر چه حق و حقوقی به من تعلق می گیرد؟ آیا اخراج شده محسوب می شوم؟ اگر کارفرما از پرداخت مطالبات سر باز زند به چه صورت باید شکایت کنم؟ با تشکر  ؟ با سلام مزایا تعلق میگیرد با وزارت کار هماهنگی نمایید. با احترام-اسدیبا تشکر. منظور از مزایا چیست؟ آیا خسارت اخراج که معادل 45 روز حقوق به ازای هر سال کار است تعلق می گیرد؟با سلام مزایا شامل حقوق و بیمه و احیانا بازگشت به کار می باشد در خصوص 45 روز حقوق از
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با عرض سلام و خسته نباشید میزان مستمری بازنشستگی برای جانبازان بالای 50 درصد جانبازی در شرکتهای خصوصی بر چه مبنایی محاسبه میگردد آیا یر مبنای میانگین حق بیمه پرداختی دوسال آخر یا اینکه در صورت جهشی بودن حقوق و مزایای دو سال آخر برمبنای میانگین 5 سال آخر محاسبه میگردد خواهشمندم درصورت وجود بخشنامه یا دستورالعمل در این زمینه لطفا شماره و تاریخ آن را بفرمایید . با تشکر


  • با عرض سلام و خسته نباشید میزان مستمری بازنشستگی برای جانبازان بالای 50 درصد جانبازی در شرکتهای خصوصی بر چه مبنایی محاسبه میگردد آیا یر مبنای میانگین حق بیمه پرداختی دوسال آخر یا اینکه در صورت جهشی بودن حقوق و مزایای دو سال آخر برمبنای میانگین 5 سال آخر محاسبه میگردد خواهشمندم درصورت وجود بخشنامه یا دستورالعمل در این زمینه لطفا شماره و تاریخ آن را بفرمایید . با تشکر  ؟
  • ورت وجود بخشنامه یا دستورالعمل در این زمینه لطفا شماره و تاریخ آن را بفرمایید . با تشکر  ؟ ضمن ادای احترام به تمامی جانبازان معزز انقلاب و دفاع مقدس باستحضارمیرساند براساس بخشنامه ها و دستورالعملهای اجرایی در خصوص محاسبه متوسط دریافتی براساس ماده 77 قانون تامین اجتماعی که همان متوسط دریافتی 2 سال اخر یا 5 سال میباشد عمل میگردد . متن بخشنامه و شماره های قانون اعلام
  • خصوص محاسبه متوسط دریافتی براساس ماده 77 قانون تامین اجتماعی که همان متوسط دریافتی 2 سال اخر یا 5 سال میباشد عمل میگردد . متن بخشنامه و شماره های قانون اعلام گردیده و ذیلا بعرض میرسد خشنامه شماره ۴۵ سازمان تامین اجتماعی موضوع نحوه بازنشستگی جانبازان و آزادگان به شماره ۱۴۶۶ تاریخ ۷/۶/۸۵ در اجرای قانون نحوه بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی  وجنگ تحمیلی ، معلولان عادی و شاغلین مشاغل سخت و زیان آور (مصوب ۱/۹/۶۷)، قانون اصلاح قانون مذکور (مصوب ۲۱/۲/۸۳) قانون استفساریه تبصره (۶) ما
  • طبقه بندی اطلاعات
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1