مشاوره در رازنامه
    سلام پدرم مهر93مرحوم شدوازمرحوم یک منزل باحدود800میلیون و48ساعت آب وحدود40هکتارزمین کشاورزی ارثیه مالی برای13نفرفرزندوهمسردوم برجای ماند( 3پسرو2دخترازهمسرمرحومه اول و4پسرو4دخترازهمسردوم).مرحوم درسال72
    موسسه حقوقی و داوری نگاه عدالت نامدار
    موسسه حقوقی و داوری نگاه عدالت نامدار
    سلام ببینید خیلی رک و ساده بگید بهم البته جسارتا ببخشید . میخوام بدونم توافق انجام شده که اینقدر طول و درازا داره و هنوز چیزی معلوم نیست نگرش شما و نظر شما در موردتوافق چیست؟ کی تموم میشه ؟ اصلا سود
    سید علیرضا هاشمی نکو
    سید علیرضا هاشمی نکو
    سلام دوست عزیز با 50000000تومان در بورس آیا فعالیت سبدی بهتر است یا هر شهامی که p/eمثبت داردو بازده خوبی داشته لطفا بفرمایید کدام دسته از سهام های عرضه شده دارای بازدهی خوبی است وتحلیل شما چیست؟
    علیرضا حاجیان
    علیرضا حاجیان
    با سلام در صورتی که از شخص حقیقی خرید می کنیم که در فاکتورش ارزش افزوده را زده ولی کد اقتصادی را نزده آیا گرفتن کارت ملی و کد ملی او کافی است؟ با تشکر
    رضا محمودی سفیدگر
    رضا محمودی سفیدگر
    با سلام در صورتی که از شخص حقیقی خرید می کنیم که در فاکتورش ارزش افزوده را زده ولی کد اقتصادی را نزده آیا گرفتن کارت ملی و کد ملی او کافی است؟ با تشکر
    وحید عراقی
    وحید عراقی
    باسلام واحترام جناب عبدی 1 - درسال94سقف معافیت مالیاتی حقوق سالیانه وعیدی وپاداش پایان سال چقدراست؟ 2 - به عیدی وپاداش پایان سال که معادل 2ماه پایه حقوق است بیمه تعلق میگیرد وچقدر؟ باتشکر
    مصطفی عبدی
    مصطفی عبدی
    حق مسکن 20 هزار تومان است لطفا بابت 40 هزار تومان پاسخ مستدل ارائه فرمایید
    مصطفی عبدی
    مصطفی عبدی
    با سلام در صورتی که از شخص حقیقی خرید می کنیم که در فاکتورش ارزش افزوده را زده ولی کد اقتصادی را نزده آیا گرفتن کارت ملی و کد ملی او کافی است؟ با تشکر
    مصطفی عبدی
    مصطفی عبدی
    سلام فایل صورت جریان اقلام استثنایی و غیره به موجب استاندارد 32 حذف شده است لطفا در این خصوص پاسخ مناسب ارائه فرمایید
    مصطفی عبدی
    مصطفی عبدی
    با سلام. بنده حسابداری یک کارگاه شخصی تولیدی مصالح واقع در شهرک نیمه صنعتی را انجام می دهم.باتوجه به ماده 132 قانون مالیاتهای مستقیم در خصوص معافیت 5 ساله این کارگاهها و سایر شرکتهای تولیدی میخواستم
    مهدی مقدسی
    مهدی مقدسی
    با سلام در صورتی که از شخص حقیقی خرید می کنیم که در فاکتورش ارزش افزوده را زده ولی کد اقتصادی را نزده آیا گرفتن کارت ملی و کد ملی او کافی است؟ با تشکر
    علیرضا سربی
    علیرضا سربی
    با سلام. بنده در حال حاضر حسابدار هستم. اما بطور ثابت مشغول بکار نیستم. کار می گیرم و خونه انجام می دهم. می خواهم بیمه مشاغل آزاد رد کنم. آیا شامل حالم می شود؟ (5 سال هم سابقه بیمه دارم). با تشکر ف
    علیرضا سربی
    علیرضا سربی
    با سلام ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید در مورد نحوه پر کردن لیست مالیات حقوق به دارایی در یک شرکت خصوصی. میخواستم بدونم ما که حقوق پایه اداره کاری نمیگیریم و قراردادی میباشد باید چه مبلغی رو و
    علیرضا سربی
    علیرضا سربی
    با سلام در یک فاکتورفروش می خواهیم کالایی را به فردی بفروشیم که قبلا از ما آن جنس را خریده است اما ما نمی دانیم به چه قیمت برای او فاکتور کرده ایم و الان می خواهیم این جنس را با همان قیمت برای او ف
    احمد نورمحمدی
    احمد نورمحمدی
    با سلام در اسفند 93 صندوق شرکت 11000دلار ارز خرید و براساس آن تسعیر ارز در سال93 ثبت شد در صورتی که به دلیل اشتباه کاربر خرید 5000دلار آن در فروردین 94 ثبت شده است.(تسعیرارز براساس 11000دلار میباشد و
    رضا محمودی سفیدگر
    رضا محمودی سفیدگر
    با سلام من کارمند شرکت آب و فاضلاب هستم و مدرک مهندسی تاسیسات دارم سوالم اینه با توجه به اینکه شرکت اب و فاضلاب یه شرکت خصوصی آیا میتونم یه شرکت ثبت کنم ؟ سوال دوم اینه که فرق شرکت محدود با سهامی خا
    سعید ربیعی مجد
    سعید ربیعی مجد
    سلام من به همراه دو نفر از دوستان شرکتی سهامی خاص ثبت کردیم که قراره پروژه های پیمانکاری باهاش بگیریم می خواستم ببینم نحوه تقسیم سهام به چه صورت هست با توجه به شرایط ما که یکی ار ما سه نفر داره میره
    سعید ربیعی مجد
    سعید ربیعی مجد
    سلام اگر شما 50000000 تومان داشتید چه کارفعال و سود دهی را انجام می دادید
    سید علیرضا هاشمی نکو
    سید علیرضا هاشمی نکو
    با سلام. جهت افزایش تعداد سهام بدون افزایش سرمایه در یک شرکت سهامی خاص به منظور کم کردن ارزش هر سهم در سایت ثبت شرکت ها فرمتی وجود ندارد. بیشتر منابع در این مورد به موضوع افزایش سرمایه مرتبط می باشد.
    سعید ربیعی مجد
    سعید ربیعی مجد
    سلام. خسته نباشید.. یک سوال در رابطه با ثبت برند لاتین دادم. آیا امکانش هست که دو نفر که یکی از آنها جواز تاسیس دارد و دیگری کارت بازرگانی دارد، باهم مشترکا یک برند لاتین ثبت نمایند؟ و پس از ثبت شخصی
    سعید ربیعی مجد
    سعید ربیعی مجد
تازه های رازنامه
دریافت آخرین اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونیکی خود و یا دوستان خود همیشه از آخرین اطلاعات سایت آگاه شوید.

دریافت آخرین اطلاعات رازنامه

جستجو در پورتال

جانبازان ارتش

مشاوره/ سلام بازنشسته ارتش هستم برابر مدارک وشغل سازمانی حدود 18 سال درمشاغل کار با اشعه خدمت کرده ام و تابحالهیچ پول و مزایای دیگر کار با اشعه برایم اعمال نکرده اند میخواستم بدونم من چه طوری واز چه راهکاری میتوانم حق خودم را بگیرم وسوال دیگر کار با اشعه چه مزایای دیگری دارد؟ با تشکر


  •    کسور بازنشستگی سهم مستخدم سنوات ارفاقی توسط مستخدم و کسور بازنشستگی سهم کارفامایی سنوات خدمت ارفاقی توسط دستگاه و به حساب صندوق بازنشستگی کشوری واریز خواهد شد. ( 9% سهم مستخدم ، 5/13 % سهم کارفرما)   باستناد قانون نحوه بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی و شاغلین مشاغل سخت و زیان آور مصوب 1/9/67 مجلس شورای اسلامی جانبازان و شاغلین مرد مشاغل سخت و زیان آور با داشتن 20 سال سابقه خدمت . 50 سال سن و شاغلین زن با داشتن 20 سال سابقه خدمت و بدون شرط سنی و با افزودن سنوات خدمت ارفاقی ک
  • مشاغل سخت و زیان آور با داشتن 20 سال سابقه خدمت . 50 سال سن و شاغلین زن با داشتن 20 سال سابقه خدمت و بدون شرط سنی و با افزودن سنوات خدمت ارفاقی که مدت آن ذیلا" مشخص گردیده است می توانند تقاضای بازنشستگی نمایند. 1-      جانبازان با درجات 20% تا 40% از کارافتادگی حداقل 3 و حداکثر 6 سال خدمت ارفاقی . 2-      جانبازان با درجات 40% تا آستانه از کارافتادگی کامل حداقل 6 و حداکثر 10 سال خدمت ارفاقی. 3-      معلولین ناشی ا

مقالات/ برند کشی به سبک ایرانی-مرگ برندها در ایران


"برندکشی" در ایران جان گرفت. برندهای ایرانی در حالی که می توانستند هر کدام سفیر ایرانیان در اقصی نقاط دنیا باشند، به نوبت در صف "مرگ" قرار گرفته اند تا دیگر به جز نام و نشان و خاطره یی در آلبوم صنعت کشور و حتی دنیا چیز دیگری به یادگار نگذارند. ده ها نام به جا مانده از انقلاب صنعتی ایران همچون "ارج"، "آزمایش"، "نساجی مازندران"، "پارس الکتریک"، "هپکو"، "کفش ملی" و...

قوانین و مقررات/ فصل 13و14قانون خدمات مدیریت کشوری-تأمین اجتماعی توسعه مدیریت و سرمایه انسانی


قانون مدیریت خدمات کشوری مشتمل بر 128 ماده و 106 تبصره در جلسه مورخ هشتم مهر ماه 1386 کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه مدیریت خدمات کشوری مجلس شورای اسلامی طبق اصل هشتاد و پنجم 85 قانون اساسی تصویب گردید
  • اتر با درخواست کارمند برای سنوات بالاتر از 30 سال. ب) حداقل شصت سال سن و حداقل بیست و پنج سال سابقه خدمت با بیست و پنج روز حقوق. تبصره 1- سابقه مذکور در بند (الف) و همچنین شرط سنی مزبور در بند «ب» برای متصدیان مشاغل ساخت و زیان آور و جانبازان و معلولان تا پنج سال کمتر می باشد و شرط سنی برای زنان منظور نمی گردد. تبصره 2- دستگاههای اجرایی مکلفند کارمندانی که دارای سی سال سابقه خدمت برای مشاغل غیر تخصصی و شصت سال سن و همچنین کارمندانی که دارای سی و پنج سال سابقه خدمت برای مشاغل ت
  • رتبه شغلی: سرتیپ 2 با رتبه 17، امتیاز: 12200 عنوان درجه یا رتبه شغلی: سرتیپ با رتبه 18، امتیاز: 13800 عنوان درجه یا رتبه شغلی: سرلشگر با رتبه 19، امتیاز: 14400 عنوان درجه یا رتبه شغلی: سپهبد با رتبه 20، امتیاز: 15000 عنوان درجه یا رتبه شغلی: ارتشبد، امتیاز: 15600 تبصره 1- مشمولان بندهای «الف و ب» این ماده که در طول دوران خدمت حداقل به مدت (2) سال دارای سمت های مدیریتی بوده اند، درصدهای زیر حسب مورد و بر اساس جدول بند «الف» به امتیاز حقوق آنان اضافه خواهد شد: م
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام وخسته نباشی اینجانب جانباز32درصدستوانیکم بازنشسته ارتش بودم ودرسال91/9/30بادرخواست شخصی وبا27سال خدمت که درطول این 27سال11سال و8ماه درمنطقه بودم خودرا بازنشسته کردم.وهیچ گونه ارفاقی به من نشده است درصورتی که برابربخشنامه2727/دمورخ71/5/20سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشوردرموردجانبازان که هر10درصد ازکارافتادگی انان به منزله یک سال سابقه خدمت ازنظرافزایش سنواتی تشویقی قابل احتساب می باشد.که درصورتی اگراین بخشنامه برایم اجرا می شد من باید با30سال یعنی با30روز حقوق بازنشسته می شدم.حال سوال من این است این بخشنامه شامل من می شود یا نه. اگرشامل من می شود چطور باید پیگیری کنم.باتشگر وخسته نباشید. شماره تماس09163690471میباشد


  • از32درصدستوانیکم بازنشسته ارتش بودم ودرسال91/9/30بادرخواست شخصی وبا27سال خدمت که درطول این 27سال11سال و8ماه درمنطقه بودم خودرا بازنشسته کردم.وهیچ گونه ارفاقی به من نشده است درصورتی که برابربخشنامه2727/دمورخ71/5/20سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشوردرموردجانبازان که هر10درصد ازکارافتادگی انان به منزله یک سال سابقه خدمت ازنظرافزایش سنواتی تشویقی قابل احتساب می باشد.که درصورتی اگراین بخشنامه برایم اجرا می شد من باید با30سال یعنی با30روز حقوق بازنشسته می شدم.حال سوال من این است این بخشنامه شامل من می شو
  • طبقه بندی اطلاعات
رازنامه در شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق طراحی ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره رازنامه می باشد.
شرایط و مقررات استفاده از رازنامه . .