جستجو در پورتال

اطلاعات درمورد پیمان کاران

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


توضیحات کاربر
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر به نظر من هزینه های مربوط به یک پیمان خاص جزو دارایی ها و به حسای پیمان در دست اجرا برده می شود تا بهای تمام شده پیمان به دست بیاید

مشخصات کاربر/ سیمای تدبیر کاران اطلاعات ماهر (ستکام)


سیمای تدبیر کاران اطلاعات ماهر (ستکام)
  • سیمای تدبیر کاران اطلاعات ماهر (ستکام)

مشاوره/ آیا مدت پیمان برابر مدت اولیه بعلاوه مدتهای تمدید شده ناشی از قصور کارفرما و یا افزایش مقادیر کار است؟


آیا مدت پیمان برابر مدت اولیه بعلاوه مدتهای تمدید شده ناشی از قصور کارفرما و یا افزایش مقادیر کار است؟
  • پرسش و پاسخ آیا مدت پیمان برابر مدت اولیه بعلاوه مدتهای تمدید شده ناشی از قصور کارفرما و یا افزایش مقادیر کار است؟  ؟ با سلام  به استناد بند (ز) ماده 14 شرایط عمومی پیمان، مدت پیمان یا مدت اجرای کار،مدت درج شده در
  • با سلام  به استناد بند (ز) ماده 14 شرایط عمومی پیمان، مدت پیمان یا مدت اجرای کار،مدت درج شده در بند "ب" ماده 4 موافقتنامه و تغییرات احتمالی است که براساس ماده 30 شرایط عمومی پیمان در آن ایجاد می شود. بنابراین مدت پیمان درج شده در بند "ب" ماده 50 شرایط عمومی پیمان عبارت است از مدت اولیه پیمان بعلاوه مدت تاخیرات مجاز با احترام  آمری نیا     
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام می خواستم بدونم پس از پایان پیمان ، سرفصل پیمان در دست اجرا به چه حسابی بسته می شود. و آیا پیمان در دست اجرا که همان کلیه هزینه های انجام شده در پیمان است در گروه دارایی هاست یا هزینه ها؟


با سلام می خواستم بدونم پس از پایان پیمان ، سرفصل پیمان در دست اجرا به چه حسابی بسته می شود. و آیا پیمان در دست اجرا که همان کلیه هزینه های انجام شده در پیمان است در گروه دارایی هاست یا هزینه ها؟
  • پرسش و پاسخ با سلام می خواستم بدونم پس از پایان پیمان ، سرفصل پیمان در دست اجرا به چه حسابی بسته می شود. و آیا پیمان در دست اجرا که همان کلیه هزینه های انجام شده در پیمان است در گروه دارایی هاست یا هزینه ها؟  ؟ با سلام پس از تکمیل پروژه به حساب هزینه بسته می ش
  • اینکه فرمودید پس از تکمیل پروژه به حساب هزینه بسته می شود یعنی اینکه در طول پروژه به حساب هزینه ثبت نمی گردد. من ثبت ها و سرفصلی که برای این قسمت باز کردم را برای شما می نویسیم اگر درست است لطفا تایید فرمایید و در غیراینصورت ثبت درست آن را بفرمایید. پیمان در دست اجرا ( سرفصل : هزینه ها) ثبت هزینه انجام شده در پیمان: پیمان در دست اجرا **** تنخواه گردان / صندوق ***** در پایان پروژه سرفصل پیمان در دصت اجرا را با چه حسابی باید بست؟ با عرض سلام حساب پیمان در دست اجرا در سرفصل داراییها هست
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام وباتشکر از راهنمایی جنابعالی بایستی درادامه اطلاعات قبلی به استحضارتان برسانم طرف قراردادشرکت ما یعنی پیمانکار دست دوم از شرکتهای خصولتی است که شرایط گفته شده یعنی 100واحد صورت وضعیت تاییدشده 20درصد سهم خودشان را برمیدارند و80درصد مابقی را پس از کسر بیمه مالیات حسن انجام کاربه ما میپردازندواین شرایط بصورت قراردادرسمی بین طرفین منعقدشده ونسخهای مربوط به وزارت دارایی نیز ارسال شده است و امکان تنظیم صورت وضعیتی که شما فرمودید وپیشنهاد کردید نیست لذا ضمن تشکر مجدد از جنابعالی تقاضا دارم راهنمایی لازم در خصوص ثبت های لازم وبخصوص بستن حسابهای مربوطه بفرمایید .آیا اگر حداقل بصورت انتظامی ثبت شود .هرچند دراین حالت تاثیر ات خودش را در هزینه ودرآمد خواه داشت


  • پرسش و پاسخ سلام وباتشکر از راهنمایی جنابعالی بایستی درادامه اطلاعات قبلی به استحضارتان برسانم طرف قراردادشرکت ما یعنی پیمانکار دست دوم از شرکتهای خصولتی است که شرایط گفته شده یعنی 100واحد صورت وضعیت تاییدشده 20درصد سهم خودشان را برمیدارند و80درصد مابقی را پس از کسر بیمه مالیات حسن انجام کاربه ما میپردازندوا
  • nbsp;                 ح دریافتنی - کارفرما                       ** بابت دریافت مبلغ صورت وضعیت از کارفرما در پایان هر سال مالی  درآمد و هزینه پیمان به شکل زیر ثبت می گردد: هزینه پیمان                                        **                   &
  • سال 1382=(30.000.000 * 70%) – 12.000.000= 9.000.000 درآمد سال 1383=30.000.000 – 21.000.000= 9.000.000 هزینه سال 1382= 19.500.000 – 10.400.000= 9.100.000 هزینه سال 1383=27.500.000 – 19.500.000= 8.000.000 توجه داشته باشید اطلاعات فرضی می باشد. شاد باشید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام من رئیس هیئت مدیره یک شرکت پیمانماری خدماتی تامین نیروی انسانی هستم ایا مصویه مجلس که در تاریخ 27/10/87 به رئیس جمهور ابلغ شد مبنی بر اینکه تامین اجتماعی باید در بیمه پیمان ملاک را فقط لیست بیمه کارکنان بگیرد الان اجرا می شود یعنی برای اخذ مفاصا حساب دیگر ملاک 67/16% مبلغ پیمان نیست و فقط فهارس بیمه رد شده کارکنان ملاک قرار گرفته میشود؟ آیا برای قراردادهای در حال اجرا هم صدق میکند و ایا عطف به ما سبق نیز میگردد؟


مشاوره/ سلام وقت بخیر 1. مقاطعه کاری با پیمانکاری چه تفاوتی دارند؟


سلام وقت بخیر 1. مقاطعه کاری با پیمانکاری چه تفاوتی دارند؟
  • پرسش و پاسخ سلام وقت بخیر 1. مقاطعه کاری با پیمانکاری چه تفاوتی دارند؟  ؟ با سلام در تعریف اصطلاحی «پیمانکار» گفته شده: آنکه شغل او تعهد به فعل( ساختمان و بنا و راه و غیره) و یا حمل و نقل کالا به صورت عمده باشد. به عبارت دیگر، شخص حقوقی است که سوی دیگر امضاء کننده پیمان است و اجرای موضوع پیمان را بر اساس اسناد و مدارک پنهان به عهده گرفته است (ماده 7 شرایط عمومی پیمان). در تعریف اصطل
  • کالا به صورت عمده باشد. به عبارت دیگر، شخص حقوقی است که سوی دیگر امضاء کننده پیمان است و اجرای موضوع پیمان را بر اساس اسناد و مدارک پنهان به عهده گرفته است (ماده 7 شرایط عمومی پیمان). در تعریف اصطلاحی «مقاطعه کار» که مترادف با «پیمانکار» میباشد، آمده است: کسی که ضمن عقد قرارداد یا پیمان یا صورت مجلس مناقصه، انجام هرگونه عمل و یا فروش کالایی را با شرایط مندرج در قرارداد یا پیمان یا صورت مجلس مناقصه در قبال مزد یا بها و به مدت معین متعهد نماید (ماده 11 قانون مالیات
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام، من نیروی ارمکان ثالث واحدامدادگاز شرکت گاز هستم و چندسالی است پیمان این واحد رادرقالب پیمان خدماتی حجمی به پیمانکاران میدهنددرحالیکه ا- کار این واحد مستمربوده2-بصورت نوبت کاری 24ساعته الزام به فعالیت دارد3- از امکانات اداره استفاده میشود(بیسیم ساختمان وبرخی تجهیزات)باتوجه به غیرقابل پیش بینی بودن حوادث و حتی رفع قطع ونشت گاز عادی امکان تعیین حجم کار هم نیست .در حال حاضر هم نیمی از نیروها (فوق دیپلم)قراردادمستقیم شده و مابقی چون پیمان حجمی است باید تعاونی تشکیل بدهند! آیا روند کار قانونی است ؟با سپاس فراوان از بذل توجهتان


باسلام، من نیروی ارمکان ثالث واحدامدادگاز شرکت گاز هستم و چندسالی است پیمان این واحد رادرقالب پیمان خدماتی حجمی به پیمانکاران میدهنددرحالیکه ا- کار این واحد مستمربوده2-بصورت نوبت کاری 24ساعته الزام به فعالیت دارد3- از امکانات اداره استفاده میشود(بیسیم ساختمان وبرخی تجهیزات)باتوجه به غیرقابل پیش بینی بودن حوادث و حتی رفع قطع ونشت گاز عادی امکان تعیین حجم کار هم نیست .در حال حاضر هم نیمی از نیروها (فوق دیپلم)قراردادمستقیم شده و مابقی چون پیمان حجمی است باید تعاونی تشکیل بدهند! آیا روند کار قانونی است ؟با سپاس فراوان از بذل توجهتان
  • رت پیمانی با شرکتها در دستگاه های دولتی وجود نداشته و بر اساس مصوبه ماه اسفند سال 90 دولت دستگاهها ملزم به عقد قرارداد مستقیم با این دسته از نیروها می باشند.به نظر می رسد اگر دستگاهی که بیان نموده اید دولتی باشد این روند درست نباشد متاسفانه نتوانستم اطلاعات کاملی از محل خدمت شما کسب کنم در صورت امکان اطلاعات دقیق تری شما نوع کار، مدت قراردادتان ، کارفرمای فعلی و نوع حکم و قراردادتان را بفرمائید تا کامل تر بررسی و اعلان نظر نمائیم با سلام وتشکر از بذل توجهتان،کارفرمای پیمانکارطرف قراردادماشرکت م
  • ت شما کسب کنم در صورت امکان اطلاعات دقیق تری شما نوع کار، مدت قراردادتان ، کارفرمای فعلی و نوع حکم و قراردادتان را بفرمائید تا کامل تر بررسی و اعلان نظر نمائیم با سلام وتشکر از بذل توجهتان،کارفرمای پیمانکارطرف قراردادماشرکت ملی گاز است ،چندسالی است پیمان مذکور (امدادوحوادث گاز194)درقالب حجمی بصورت مناقصه ارائه میگرددو مدت هر پیمان یکساله میباشد(پیمان جاری با احتساب 25درصد اضافه کار به درخواست کارفرما در تاریخ13/9/91پس از15ماه به اتمام خواهد رسید.بنامخدا وبا عرض سلام: باتوجه به مواردی که انجانب
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام و عرض ادب در رابطه با ماده 50 شرایط عمومی پیمان هزنیه تسریع در کار را با پیمانکار چطور محاسبه می کنند؟البته اگر در شرایط خصوصی پیمان برای پیمانکار درج نشده باشد حالا کارفرما از او درخواست میکند که مثلا پروژه 18 ماهه را 12 ماهه به اتمام برساند حالا هزینه ها مثلا بالاسری ها و... دستمزدها تعداد نیروها چطور محاسبه می شود؟


  • پرسش و پاسخ با سلام و عرض ادب در رابطه با ماده 50 شرایط عمومی پیمان هزنیه تسریع در کار را با پیمانکار چطور محاسبه می کنند؟البته اگر در شرایط خصوصی پیمان برای پیمانکار درج نشده باشد حالا کارفرما از او درخواست میکند که مثلا پروژه 18 ماهه را 12 ماهه به اتمام برساند حالا هزینه ها مثلا بالاسری ها و... دستمزدها تعداد
  • داد نیروها چطور محاسبه می شود؟  ؟ با سلام خدمت شما دوست عزیز : اگر در مقابل اتمام پیش از موعد کار ، در اسناد و مدارک پیمان ، پرداخت هزینه تسریع کار به پیمانکار ، پیش بینی شده باشد و پیمانکار پیش از سپری شدن مدت پیمان ، عملیات موضوع پیمان را تکمیل کند و آماده تحویل نماید ، پیمانکار محق به دریافت هزینه تسریع طبق شرایط پیش بینی شده می باشد در غیر این صورت می بایست با
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام ما ی شرکت خدمات پیمان مدیریت هستیم در زمینه ای نفت و گاز جهت ثبت خرید هایی برای کارفرما انجام میشود و ثبت فروش خدمات و پیمان مدیریت رو راهنمایی بفرمایید. 2- در سامانه گزارش خرید و فروش آیا هم خرید و هم فروش را باید ثبت کرد و یا فقط مربوط به پیمان مدیریت رو باید ثبت نمود. ممنونم راهنماییم کنید


100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1