جستجو در پورتال

اداره امورمالیاتی شهرری

مشخصات کاربر/ آب و فاضلاب شهرری


آب و فاضلاب شهرری
  • آب و فاضلاب شهرری

مشاوره/ با سلام و عرض ادب خدمت شما ، بفرمائید چه شرکتهایی با چه شرایطی مشمول ماده 272 قانون مالیاتهای مستقیم میشوند با تشکر یحیایی


با سلام و عرض ادب خدمت شما ، بفرمائید چه شرکتهایی با چه شرایطی مشمول ماده 272 قانون مالیاتهای مستقیم میشوند با تشکر یحیایی

مشاوره/ باسلام خدمت استاد محترم_استادسوال بنده این است که آیا شرکتی میتواند بدون اینکه پرونده مالیاتی ایجاد کند مالیات را از حقوق کارکنان کسر وبه اداره دارایی واریز نماید؟با تشکر


مشاوره/ - آیا تجدید یا تمدید کارت بازرگانی و یا پروانه کسب یا کار اشخاص حقیقی و حقوقی بدون ارائه گواهی از اداره امورمالیاتی امکان پذیر است ؟


مشاوره/ با سلام در صورتی که به اداره دارایی اضافه پرداختی بابت مالیات حقوق و مزایا داشته باشیم آیا بخشامه ای در راستای برگشت یا تهاتر در ماههای بعدی وجود دارد ؟ لطفا پاسخ کامل دهید باتشکر


با سلام در صورتی که به اداره دارایی اضافه پرداختی بابت مالیات حقوق و مزایا داشته باشیم آیا بخشامه ای در راستای برگشت یا تهاتر در ماههای بعدی وجود دارد ؟ لطفا پاسخ کامل دهید باتشکر
  • پرسش و پاسخ با سلام در صورتی که به اداره دارایی اضافه پرداختی بابت مالیات حقوق و مزایا داشته باشیم آیا بخشامه ای در راستای برگشت یا تهاتر در ماههای بعدی وجود دارد ؟ لطفا پاسخ کامل دهید باتشکر   ؟ با سلام ماده 87 – اضافه پرداختی بابت مالیات بردرآمد حقوق طبق مقررات این قانون مسترد خواهد شد مشروط بر این که بعد از انقضای تیرماه سال بعد تا آخر آن سال با درخواست کتبی حقوق بگیر از اداره امورمالیا
  • داختی بابت مالیات بردرآمد حقوق طبق مقررات این قانون مسترد خواهد شد مشروط بر این که بعد از انقضای تیرماه سال بعد تا آخر آن سال با درخواست کتبی حقوق بگیر از اداره امورمالیاتی محل سکونت مورد مطالبه قرار گیرد.         اداره امور مالیاتی مذکور موظف است ظرف سه ماه از تاریخ تسلیم درخواست رسیدگی های لازم را معمول و درصورت احراز اضافه پرداختی و نداشتن بدهی قطعی دیگر درآن اداره امور مالیاتی نسبت به استرداد اضافه پرداختی از محل وصولی های جاری اقدام کند. در صورتی که درخوا

مشاوره/ آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟


آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟
  • پرسش و پاسخ آیا شخصی که درحال حاضر کارمند پیمانی یک شرکت دولتی است در صورت قبولی در ازمون استخدامی یک اداره دیگر می تواند استعفا داده ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟  ؟ باسلام درصورتیکه شّماکارمند
  • ه ودر اداره دوم مشغول به فعالیت گردد.البته ازمون اداره دوم قبل از شروع بکار در محل خدمت فعلی بوده است؟  ؟ باسلام درصورتیکه شّماکارمندپیمانی یک اداره هستیدبه هیچ عنوان نمی توانیدبه اداره دیگربرویدمگردرصورت اخراج که بازهم دراین صورت سازمان های دیگرشمارااستخدام نخواهندکرد.باتشکر
  • طبقه بندی اطلاعات

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


توضیحات کاربر
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر باعرض سلام وخسته نباشیدمن کارمنداداره امورمالیاتی هستم ورشته ام مدریت دولتی باگرایش مالی ومی خواستم اگرممکن باشددرموردموضوع پایان نامه مراراه نمایی کنیدالبته موضوع درارتباط باشغلم باشد

توضیحات کاربران بر روی محتوا/ توضیحات کاربر


توضیحات کاربر
  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر باعرض سلام وخسته نباشیدمن کارمنداداره امورمالیاتی هستم ورشته ام مدریت دولتی باگرایش مالی ومی خواستم اگرممکن باشددرموردموضوع پایان نامه مراراه نمایی کنیدالبته موضوع درارتباط باشغلم باشد

مشاوره/ با سلام و احترام من شرکتی در تاریخ 93/8/20 ثبت کردم که فعالیتی تا کنون نداشته است.آیا دفاتر مالیاتی را باید تحویل گرفته و به امورمالیاتی تحویل دهم؟از گجه بگیرم و محتویات ان چه باشد؟ سال مالیاتی برای من از چه زمانی محاسبه می شود؟ مراحل را اعلام فرمایید. با تشکر


مشاوره/ با سلام.کد اقتصادی رو فراموش کرده ام.و فعالیت شرکت به مدت یک سال بوده است.آیا دوباره باید برای گرفتن کد ثبت نام کنم؟


100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1