جستجو در پورتال

اداره آموزش و پرورش راینفیش حقوقی

مشاوره/ سلام اطلاعاتی درزمینه نحوه اخذمجوزاموزشگاه زبان می خواستم و اینکه چه مدارکی لازم و چه مراحلی باید طی شه با تشکر


سلام اطلاعاتی درزمینه نحوه اخذمجوزاموزشگاه زبان می خواستم و اینکه چه مدارکی لازم و چه مراحلی باید طی شه با تشکر
  • سلام اطلاعاتی درزمینه نحوه اخذمجوزاموزشگاه زبان می خواستم و اینکه چه مدارکی لازم و چه مراحلی باید طی شه با تشکر  ؟ سلام برای مجوز آموزشگاه زبان از دو طریق می تونید اقدام کنید: 1- اداره آموزش و پرورش - واحد مدارس و موسسات غیر انتفاعی 2- اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی- واحد موسسات فرهنگی هنری چند منظوره البته در هر دو صورت باید یک یک موسسه غیر انتفاعی در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسانید پیروز باشید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام کارمند پیمانی آموزش و پرورش میباشم و یک ماه پیش استعفا خود را به اداره کل مربوط ارائه نموده ولی با استعفا اینجانب موافقت ننموده اند و در مهر مه سال جاری با 7 روز غیبت متوالی از کار اخراج خواهم شدکه تاثیر منفی بر شغل بغدی خواهد گذاشت و این در حال است که طبق ماده 6 آئین نامه استخدامی پیمانی حق استعفا را دارم و برای احیای حق خود چه کاری باید بکنم؟ آیا شکایت به دیوان عدالت اداری چاره ساز میباشد؟ با تشکر


  • پرسش و پاسخ باسلام کارمند پیمانی آموزش و پرورش میباشم و یک ماه پیش استعفا خود را به اداره کل مربوط ارائه نموده ولی با استعفا اینجانب موافقت ننموده اند و در مهر مه سال جاری با 7 روز غیبت متوالی از کار اخراج خواهم شدکه تاثیر منفی بر شغل بغدی خواهد گذاشت و این در حال است که طبق ماده 6 آئین نامه استخدامی پیمانی حق استعفا را دارم و برای احیای حق خود چه کاری باید بکنم؟ آیا شکایت به دیوان عدالت اداری چاره ساز میباشد؟ با تشکر  ؟
  • که طبق ماده 6 آئین نامه استخدامی پیمانی حق استعفا را دارم و برای احیای حق خود چه کاری باید بکنم؟ آیا شکایت به دیوان عدالت اداری چاره ساز میباشد؟ با تشکر  ؟ با سلام  از طریق اداره کار اقدام فرمایید دیوان جواب اعتراض شما را نخواهد داد  
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ سلام . خسته نباشید . دبیر آموزش و پرورش هستم و حدود 9 سال سابقه دارم . از آنجایی که در ابتدا ما به عنوانن نیروی پیمانی در آموزش و پرورش استخدام شدیم ، بیمه ی ما بیمه تامین اجتماعی است . در حالی که بیمه تمامی کارکنان موزش و پرورش خدمات درمانی است . با توجه به آن که سابقه پرداخت بیمه به مدت دوسال در انجمن نویسندگان و هنرمندان را دارم ، در شرایط فعلی که امکان تغییر صندوق به خدمات درمانی را دارم ، می خواستم بدانم آیا تغییر صندوق از تامین اجتماعی به خدمات درمانی به نفع اینجانب می باشد یا نه . و یا اگر به نفع من نمی باشد چرا ؟ آیا بیمه خدمات درمانی یا تامین اجتماعی مزیتی نسبت به یکدیگر دارند ؟اگر چنینی است هر کدام چه مزایایی را دارند . پیشاپیش از وقتی که می گزارید ، متشکرم ...


  • پرسش و پاسخ سلام . خسته نباشید . دبیر آموزش و پرورش هستم و حدود 9 سال سابقه دارم . از آنجایی که در ابتدا ما به عنوانن نیروی پیمانی در آموزش و پرورش استخدام شدیم ، بیمه ی ما بیمه تامین اجتماعی است . در حالی که بیمه تمامی کارکنان موزش و پرورش خدمات درمانی است . با توجه به آن که سابقه پرداخت بیمه به مدت دوسال در انجمن نویسندگان و هنرمندان را دارم ، در شرایط فعلی که امکان ت
  • که می گزارید ، متشکرم ...  ؟ باسلام بله باتوجه به محاسبه سنوات بیمه شمادرحکم پرسنلی بایدحتماسنوات تاییدشده بیمه تامین اجتماعی رابه آموزش وپرورش تحویل تادرحکم شمالحاظ شوددرغیراینصورت درسنوات وحقوق شمادرآموزش وپرورش تاثیری ندارد.موفق باشید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام احتراما به استحضار می رساند اینجانب دانشجوی دکتری رشته ... دانشگاه .... به مدت 7 سال است که در استخدام آموزش و پرورش استان ... می باشم (از اواخر سال 90 رسمی آزمایشی ) .در تیر 91 ، در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه .... با موافقت نامه کتبی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شرکت نمودم و درحال حاضر در دانشگاه .... به عنوان عضو هیات علمی (مربی) پذیرفته شده ام.با توجه به این موضوع ، اینجانب از تیر 92 اقدام به درخواست استعفا از سازمان آموزش و پرورش نمودم که متاسفانه علیرغم موافقت کتبی اولیه ، تاکنون با درخواست اینجانب موافقت ننموده اند و تنها راه حل پیشنهادی این سازمان به من ترک محل خدمت و متعاقب آن اخراج می باشد. در حالیکه در ضوابط پذیرش اعضای هیات علمی وزارت بهداشت قید گردیده که فرد متقاضی نباید اخراجی دستگاه دیگری باشد. لازم به ذکر است که بنده نیروی دانشسرا ، تربیت معلم نبوده ام در نتیجه هیچ تعهد استخدامی به این وزارتخانه ندارم.استدعا دارم راهنمایی فرمایید.


  • پرسش و پاسخ با سلام احتراما به استحضار می رساند اینجانب دانشجوی دکتری رشته ... دانشگاه .... به مدت 7 سال است که در استخدام آموزش و پرورش استان ... می باشم (از اواخر سال 90 رسمی آزمایشی ) .در تیر 91 ، در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه .... با موافقت نامه کتبی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شرکت نمودم و درحال حاضر در دانشگاه .... به عنوان عضو هیات علمی (مربی) پذیرفته شد
  • جذب اعضای هیات علمی دانشگاه .... با موافقت نامه کتبی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شرکت نمودم و درحال حاضر در دانشگاه .... به عنوان عضو هیات علمی (مربی) پذیرفته شده ام.با توجه به این موضوع ، اینجانب از تیر 92 اقدام به درخواست استعفا از سازمان آموزش و پرورش نمودم که متاسفانه علیرغم موافقت کتبی اولیه ، تاکنون با درخواست اینجانب موافقت ننموده اند و تنها راه حل پیشنهادی این سازمان به من ترک محل خدمت و متعاقب آن اخراج می باشد. در حالیکه در ضوابط پذیرش اعضای هیات علمی وزارت بهداشت قید گردیده که فرد متق
  • استخدامی به این وزارتخانه ندارم.استدعا دارم راهنمایی فرمایید.   ؟ باسلام همکارگرامی باتوجه به شرایط استخدامی وتعهددرآموزش وپرورش به هیچ وجه انتقال شمابااین شرایط مقدورنمی باشدمگرباموافقت آموزش وپرورش ومامورشدن یاانتقال .ازوزارت پیگیری نمایید.موفق باشید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام و احترام خواهر من آموزشگاه زبان در استان خوزستان شهرستان ماهشهر دارد البته با مجوز موقت از آموزش و پروش شهر ماهشهر و مجوز قطعی می بایست از استان خوزستان (آموزش پرورش اهواز) بگیرد چند باری رفت و به او گفتند آماده است فقط منتظر جواب گزینش هستیم که مجوز را چاپ کنیم ولی بعد از مدت 1 ماه به خواهرم زنگ زدند و گفتند کسی گفته به شما مجوز ندهیم میشه کسی با کسی دشمنی داشته باشه و فقط بر اساس حرف یک رقیب باعث بشه بهش مجوز ندهند در صورتی که از تاریخ 20/10/90 آموزشگاه خواهرم شروع به کار داشته با اجازه آموزش و پرورش شهر ماهشهر و حتی برای بازرسی هم امده بودند و مورد تأئید قرار گرفت می خواستم بدانم غیر از گزینش قوانین خاصی دیگه ای دارد با وجود مصالب ذکر شده ؟ میشه اگر مشکل فقط یک رقیب باشه و مشکلی از نظر آموزش و پرورش وجود نداشته باشه باید به کجا و چگونه شکایت کرد؟


با سلام و احترام خواهر من آموزشگاه زبان در استان خوزستان شهرستان ماهشهر دارد البته با مجوز موقت از آموزش و پروش شهر ماهشهر و مجوز قطعی می بایست از استان خوزستان (آموزش پرورش اهواز) بگیرد چند باری رفت و به او گفتند آماده است فقط منتظر جواب گزینش هستیم که مجوز را چاپ کنیم ولی بعد از مدت 1 ماه به خواهرم زنگ زدند و گفتند کسی گفته به شما مجوز ندهیم میشه کسی با کسی دشمنی داشته باشه و فقط بر اساس حرف یک رقیب باعث بشه بهش مجوز ندهند در صورتی که از تاریخ 20/10/90 آموزشگاه خواهرم شروع به کار داشته با اجازه آموزش و پرورش شهر ماهشهر و حتی برای بازرسی هم امده بودند و مورد تأئید قرار گرفت می خواستم بدانم غیر از گزینش قوانین خاصی دیگه ای دارد با وجود مصالب ذکر شده ؟ میشه اگر مشکل فقط یک رقیب باشه و مشکلی از نظر آموزش و پرورش وجود نداشته باشه باید به کجا و چگونه شکایت کرد؟
  • مشکل فقط یک رقیب باشه و مشکلی از نظر آموزش و پرورش وجود نداشته باشه باید به کجا و چگونه شکایت کرد؟  ؟ ضمن عرض سلام متقابل بسیار متاسف شدم از اینگونه برخوردها که متاسفانه درشهرستانها شایع است . اداره اموزش وپرورش نمیتواند به اینگونه برخورد نماید واگر مشکل گزینشی داشته اند باید مراتب کتبا به خواهرتان اعلام گردد . میتوانید ازطریق درخواستی که به هسته گزینش استان میدهید مراتب را پیگیری و اگرجوابی نگرفتید به گزینش وزارتخانه و حتی نهایتا از طریق
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باعرض سلام وتشکر ازراهنماییهای شما چرادراحکام بازنشستگان مدیریت وخدمات کشوری آموزش وپرورش احکام رتبه های خبره وعالی صادره در زمان اشتغال در حکم بازنشستگی لحاذ نمی کنند به طوری در محاسبه حقوق بازنشستگی افزایش ناشی از این حکمها را کسر نموده اند برای احقاق حقوق چگونه پیگیری نماییم.


  • پرسش و پاسخ باعرض سلام وتشکر ازراهنماییهای شما چرادراحکام بازنشستگان مدیریت وخدمات کشوری آموزش وپرورش احکام رتبه های خبره وعالی صادره در زمان اشتغال در حکم بازنشستگی لحاذ نمی کنند به طوری در محاسبه حقوق بازنشستگی افزایش ناشی از این حکمها را کسر نموده اند برای احقاق حقوق چگونه پیگیری نماییم.   ؟ بنام خداوبا عرض سلام: با توجه به اینکه وزارت آموزش وپروش بدون اخذ مجوز از معاونت توسعه و مدیریت نیروی انسا
  • ره و عالی نموده است ،لذا سازمان بازنشستگی کشوری از پذیرش این احکام خودداری نموده و به آنها اعتراض کرده است ، زیرا اخذ رتبه های خبره و عالی فقط با نظر و تایید معاونت توسعه و نیروی انسانی رئیس جمهور امکانپذیر است.به همین دلیل احکام بازنشستگان آموزش و پرورش درسال 1390 نیز مشمول همین ایراد بودند که با اخذ تایدیه از معاونت مزبور دردی ماه سال 1390، کلیه احکام دارندگان رتبه های خبره و عالی وزارت آموزش و پورش تا تاریخ اول دی ماه سال نود اصلاح و مابه التفاوت آن پرداخت شده است.بدیهی است پس از اخذ مجوز بر
  • ی ماه سال 1390، کلیه احکام دارندگان رتبه های خبره و عالی وزارت آموزش و پورش تا تاریخ اول دی ماه سال نود اصلاح و مابه التفاوت آن پرداخت شده است.بدیهی است پس از اخذ مجوز برای رتبه های سال جاری از معاونت توسعه نیروی انسانی رئیس جمهور ، احکام بازنشستگان آموزش و پرورش در سال جاری نیز مورد پذیرش بوده و مابه التفاوت آن محاسبه و پرداخت خواهد شد.پیشنهاد میشود جهت پیگیری با کارگزینی آموزش و پرورش هماهنگ فرمائید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام من معنی این حکم را دقیق نمیفهمم! یعنی من که حسابدار هستم و در شرکتی دولتی به صورت قراردادی و تابع قانون کار مشغول بکارم وضعیتم باید چطور شود آیا باید به صورت رسمی استخدام میشدم؟؟ با تشکر


با سلام من معنی این حکم را دقیق نمیفهمم! یعنی من که حسابدار هستم و در شرکتی دولتی به صورت قراردادی و تابع قانون کار مشغول بکارم وضعیتم باید چطور شود آیا باید به صورت رسمی استخدام میشدم؟؟ با تشکر
  • تابع قانون کار مشغول بکارم وضعیتم باید چطور شود آیا باید به صورت رسمی استخدام میشدم؟؟ با تشکر  ؟ با سلام استخدام دو حالت دارد1-قراردادی یا پیمانی2- رسمی ب.با توجه بهتخصصی بودن موضوع از اداره حقوقی سازمان سوال گردد. با احترام-اسدی با تشکر از اداره حقوقی کدام سازمتن باید سوال بپرسم؟ اگر ممکنه است آدرس اینترنتی را برام بفرستید ممنون با سلام اداره حقوقی را ازهمان سازمانی که کار میکنید سوال فرمایید
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام در حال حاضر با مدرک دکترا به عنوان دبیر رسمی آموزش و پرورش مشغول به کار هستم و با جذب بنده به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه دولتی نیز موافقت شده است. آیا سابقه بیمه خدمات درمانی در آموزش و پرورش قابل تبدیل به بیمه تأمین اجتماعی و انتقال آن به آموزش عالی می باشد؟ در صورت مثبت بودن پاسخ، مراحل این کار به چه صورت است؟ باتشکر


باسلام در حال حاضر با مدرک دکترا به عنوان دبیر رسمی آموزش و پرورش مشغول به کار هستم و با جذب بنده به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه دولتی نیز موافقت شده است. آیا سابقه بیمه خدمات درمانی در آموزش و پرورش قابل تبدیل به بیمه تأمین اجتماعی و انتقال آن به آموزش عالی می باشد؟ در صورت مثبت بودن پاسخ، مراحل این کار به چه صورت است؟ باتشکر
  • پرسش و پاسخ باسلام در حال حاضر با مدرک دکترا به عنوان دبیر رسمی آموزش و پرورش مشغول به کار هستم و با جذب بنده به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه دولتی نیز موافقت شده است. آیا سابقه بیمه خدمات درمانی در آموزش و پرورش قابل تبدیل به بیمه تأمین اجتماعی و انتقال آن به آموزش عالی می باشد؟ در صورت مثبت بودن پاسخ، مراحل این کار به چه صورت است؟ باتشکر  ؟ جناب اقای دکتر سلام وعیدتان مبارک . باستحضاربرسانم
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام آیا موسسات آموزشی دارای مجوز از مراکز دولتی ،دارای شماره ثبت و کد اقتصادی هستند؟(مثلا موسسه زبان دارای مجوز از آموزش و پرورش)-در صورت وجود چگونه می توان شماره ثبت و کد اقتصادی را دریافت کرد.


با سلام آیا موسسات آموزشی دارای مجوز از مراکز دولتی ،دارای شماره ثبت و کد اقتصادی هستند؟(مثلا موسسه زبان دارای مجوز از آموزش و پرورش)-در صورت وجود چگونه می توان شماره ثبت و کد اقتصادی را دریافت کرد.
  • پرسش و پاسخ با سلام آیا موسسات آموزشی دارای مجوز از مراکز دولتی ،دارای شماره ثبت و کد اقتصادی هستند؟(مثلا موسسه زبان دارای مجوز از آموزش و پرورش)-در صورت وجود چگونه می توان شماره ثبت و کد اقتصادی را دریافت کرد.  ؟ سلام درحال حاضر درصورتیکه این موسسات دارای شخصیتی حقوقی یعنی شرکت باشند بایستی شناسه ملی داشته و کداقتصادی را نیز از طریق ادارات دارایی اخذ نمایند.
  • طبقه بندی اطلاعات
100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1