دریافت آخرین اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونیکی خود و یا دوستان خود همیشه از آخرین اطلاعات سایت آگاه شوید.

دریافت آخرین اطلاعات رازنامه

نظر شما چیست
سیستم های یکپارچه مالی کدام شرکت را می پسندید.[ مشاهده نتایج | نظرسنجی ها ]

آراء: 1406 | نظرات: 0

پرسش ها و پاسخ ها
  با سلام در اظهار نامه سال 94 که امسال رسیدگی شده است به اشتباه پیش پرداخت اجاره دفتر در قسمت هزینه های اجاره وارد شده است با توجه به اینکه اظهارنامه سال 95 نیز بر همین مبنا ارسال شده است ممیز مالیات ب
  محمدرضا (فرزاد) جهانشاهلو
  محمدرضا (فرزاد) جهانشاهلو
  با عرض سلام و خسته نباشید من از خرداد ۹۴ در مدرسه ای مشغول به کار بوده ام که از دی تا خرداد همان سال را از مرخصی زایمان استفاده کردم و از تیر ۹۵ دوباره مشغول به کار شده ام . اکنون مدیر مدرسه میخواهد ر
  تقی بیات
  تقی بیات
  سلام، برخی از مشاوران ارشد مالیاتی اظهار می دارند قانونی وجود دارد که شرکتها می توانند در ابندای هر سال شماره فاکتورهای خود را از یک شروع کنند(با توجه به قانون ارزش افزوده که صدور فاکتور و شماره رایا
  علیرضا سربی
  علیرضا سربی
  سلام گاهی در زندگی نامزدی مشکلی بین دختر و پسر پیش امده و دختر از پسر زده میشود. به هر دلیلی که پسر به دختر اهمیتی نمیدهد این دوران نامزدی به زندگی زیر یک سفف ختم‌نمیشود . شما از طلاق و پیامد هایش
  فریبا داداشلو
  فریبا داداشلو
  سلام بازاری راکد ‌در جامعه حکفرماست. من‌تاجر نیستم. منتها با سرمایه ای که کمتر از یک‌میلیارد دارم. چ کاری دست بزنم؟ شاید از حرفه و جربزه حرف بزنید. ولی شما از کار و حرفه ای بگید بالاخره من میتون
  سید علیرضا هاشمی نکو
  سید علیرضا هاشمی نکو
  سلام خسته نباشید بنده ترم اخرکارشناسی ارشدحسابداری هستم دررابطه باانتخاب موضوع جدید پایان نامه مشکل دارم اگرامکان داره شمامرا راهنمایی کنیدکه موضوع جدید برای پایان نامه ازکجامیتونم پیداکنم.باتشکر
  سید مهدی حجازی
  سید مهدی حجازی
  ba salam.man dar sherkati kar mikardam ke bime nashodam .tanha madrakam mohro emzae modire sherkat ke taeid karde man karmande sherkatamro daram.mitonam bara bazneshastegi eghdam konam,chon 20sal mish
  علیرضا سربی
  علیرضا سربی
  سلام روزتون بخیر دختری 26 ساله هستم که یک سال از ازدواجم میگذره.و فعلا در دوران عقد هستم.از شوهرم و خانوادش راضیم و شوهرم رو خیلی دوست دارم.ما زندگی عاشقانه ای رو شروع کردیم و شوهرم منو خیلی دوستم دا
  فریبا داداشلو
  فریبا داداشلو
  سلام در حال حاضر وام و تسهیلات به بخش های تولیدی و همچنین راه اندازی کارخونه های کوچیک چه جوره؟ و مبلغی که میدن با جزییاتو بگید . و بگید که کدوم بانکها بیشتر اهمیت میدن . دولتی یا خصوصی؟
  سید مهدی حجازی
  سید مهدی حجازی
  سلام. اینده بازار رو چگونه میبینید؟ من اندک پولی به مبلغ چهارصد میلیون دارم‌. بزارم بانک و سود بگیرم. هرچند از بانک خسته شدم. یا دست بکار دیگه ای بزنم. راهکار بدید لطفا
  حمید رضا تاج نسائی
  حمید رضا تاج نسائی

هنر تبلیغات

منبع: mastor.blogfa.com تاریخ انتشار: 1389-06-23
نویسنده: مترجم:
چکیده:

چه زمانی می فهمید پول هایی که بابت تبلیغات پرداخته اید به خوبی خرج می شوند؟هنر تبلیغات 
 
 
 چه زمانی می فهمید پول هایی که بابت تبلیغات پرداخته اید به خوبی خرج می شوند؟ 
  

ابتدا بیایید دو تا از رایج ترین استدلال های غلط را در این باره مورد بررسی قرار دهیم:

▪ اول؛ آن تبلیغاتی است که به طور اعجاب انگیز بسیاری از مسیرهایی را که در نگهداری آن مشکل داشته اید نشان می دهد

▪ دوم آن تبلیغاتی است که اکثر مدیران آنها را انجام می دهند و معمولاً هیچ اثری ندارد. حال شما کدامیک را برمی گزینید؟

تبلیغات .گر کسی از شرکت شما و محصولات آن آگاهی ندارد، بدون شک مدت زیادی در بازار کار نخواهید بود. تبلیغات یکی از راه های جلب توجه است و چون ما در جامعه ای زندگی می کنیم که مجبوریم برای کوچک ترین چیزها بجنگیم، تبلیغات دست کمی از هنر ندارد.

زمانی که شما یک هنر، مثلاً نقاشی را می آموزید، می فهمید که چگونه رنگ های دقیق و موادخام را درست به کار ببرید، به همان خوبی که قلم های مناسب را برای شکل دادن به تخیلات ذهنی به کار می برید. در تبلیغات هم به همان صورت است.

قانون هایی وجود دارند که به جنبه های روانی ختم می شوند و کسی را که آماده خرید است، مستقیماً تحریک نموده و به عکس العمل وادار می کنند.

اولین گام برای پیشرفت در هر گونه داد و ستدی محل مناسب است و تبلیغات می تواند به ساختن یک محیط بهتر و گرمتر کمک کند؛ در واقع جایی که مردم به شنیدن سخنان شما علاقه مند می شوند.

اگر شما علاقه آنها را با یک آگهی خوب برانگیزند، به راحتی می توانید آنها را در موقعیتی حساس جایی که آنها به محصولات و سرویس های شما نیاز دارند یا حتی محتاج اند؛ آنها را تحت سلطه خود بگیرید. در این جا شما شانس بیشتری برای به دست آوردن شغل یا فروش بهتر دارید و از دیگران جلو می افتید.

پس چه چیزی شامل تبلیغات موثر است؟ قانون های ذکر شده برای داد و ستد چیستند؟

کارشناسان فروش، سه اصل مهم را در جوابگویی به اعلانات شما کشف کرده اند. این اصول شامل فهرست اهداف، تکثیر آگهی و تصاویر مناسب می باشند.

● فهرست اهداف

از خودتان بپرسید چه شرکت هایی از خدمات ما استفاده خواهند کرد، چه چیزی آنها را ترغیب می کند و اینکه چرا به جای دیگران، از ما خرید می کنند؟

فکر خود را هر جایی بازگو نکنید و مرتکب اشتباه فراهم کردن همه چیز برای همه کس نشوید.

شرکت هایی که در منطقه شما هستند و شما خواهان ارایه خدمات به آنها هستید را شناسایی کنید. اگر تعداد آنها کافی باشد ممکن است شما بخواهید از یک واسطه معاملات بازرگانی استفاده کنید.

اگر خود شما می توانید فهرست را تهیه کنید (با توجه به منابع موجود در منطقه)؛ مطمئن شوید که اطلاعات را در یک بانک اطلاعاتی مناسب قرارداده اید و اطلاعات دقیق را به دست آورید و مهم ترین نکته این است که مطمئن باشید که نام صحیح و شماره تلفن کسی را که قصد خرید دارد را دارید.

● تکثیر

عنوان اصلی را پیدا کنید. این وسیله ای است که مشتری را به �بله� گفتن مجبور می کند و بدین ترتیب آنها متوجه پیشرفت شما می شوند و در آینده شما را به راحتی می شناسند.

به آنها بگویید که چرا شما منحصر به فرد هستید و اینکه چرا شما بهترین انتخاب برای برآوردن احتیاجات طرف مقابل هستید، البته این ایجاب می کند که شما کلیه نیازهای طرف مقابل را بدانید، هر چه بیشتر، بهتر.

اکنون کارکرد و بعد از آن مزایای خود را شرح دهید. کارکردها مواردی هستند که شما ارایه می دهید تا نظرها را جلب کنید و مزایای شما مواردی هستند که مشتری انتظار دارد بگیرد.

تکثیر خوب آگهی، اول احساسات مشتری را مطرح می کند و بعد به آنها می گوید که در ازای پول خود چه چیزی دریافت خواهند کرد.

سپس آنها را به سفارش دادن ترغیب کرده ودر زمانی طولانی تر، اگر فروش شما گسترده باشد؛ از مشتری درخواست ارتباط می کند مثلاً باشما تماس بگیرند یا اینکه برای اطلاعات بیشتر به سایت شما مراجعه کنند.

● تصویرها

تصویرهای مناسب باعث اعتبار بخشیدن به تبلیغات شما می شود، خواه شما موفق و مورد اعتماد باشید یا خیر.

هر چیزی که با دید افراد کار می کند باید جالب توجه و چشم گیر باشد، اگر این چنین باشد شما در کار خود برجسته هستید و موفق خواهید بود.

برای صاحب کارانی که شرکت های کوچکتری دارند، یادگیری چگونه فروختن و به کارگیری افراد متخصص می تواند بسیار گران باشد. برای یادگیری این مهارت ها زمان لازم است اما با ذره ای توجه به بنیان ها و اصول شرکت داری، هر فردی می تواند به قدر کفایت و به طور موفقیت آمیز برای اداره شرکتش تأثیرگذار باشد.

برای بهبود کیفیت کار، هرگونه اطلاعاتی از افرادی که زندگی خود را با تجارت، خرید و فروش یا روابط عمومی می گذرانند، دریافت کنید؛ سعی کنید این افراد از آنهایی باشند که سال ها در رشته شما سابقه داشته اند.

عملیات تبلیغاتی خود را برای اینکه به ماکزیمم اثر خود برسد، به دقت برنامه ریزی کنید و به کار بردن تاکتیک های قدیمی و حقیقی را فراموش نکنید.

در مرحله سرمایه گذاری از نرم افزارهای کاری چون ,Morketing pilot� و �Ampi� استفاده کنید، از میان نرم افزارهای زیادی که برای شرکت های کوچکتر هست می توان به �Reanalyze�، �Clearmetric� و �Adrevolver� اشاره کرد.

اعداد دروغ نمی گویند و بهترین تصمیم برای تجارت و فروش این است که پول هایی را که صرف تبلیغات می کنید در جاهایی سرمایه گذاری کنید که واقعاً برای شرکت شما ثمره به همراه داشته باشد .
 ارسال محتوا به دوستان نظرات خود را در رازنامه ثبت کنید                به اشتراک گذاری محتوا در فیسبوک به اشتراک گذاری محتوا در گوگل پلاس به اشتراک گذاری محتوا در لینکدین به اشتراک گذاری محتوا در توی تر

مشخصات ثبت اطلاعات

مدیریت رازنامه

مدیریت رازنامه

تاریخ ثبت:
1389/06/24
بروزرسانی:
1389/06/24
آخرین مشاهده:
1396/06/28

نظرات و پیشنهاداترازنامه در شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق طراحی ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره رازنامه می باشد.
شرایط و مقررات استفاده از رازنامه . .