دریافت آخرین اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونیکی خود و یا دوستان خود همیشه از آخرین اطلاعات سایت آگاه شوید.

دریافت آخرین اطلاعات رازنامه

نظر شما چیست
سیستم های یکپارچه مالی کدام شرکت را می پسندید.[ مشاهده نتایج | نظرسنجی ها ]

آراء: 1406 | نظرات: 0

پرسش ها و پاسخ ها
  سلام درامد مالی خوبی دارم. منتها از پول در بانک انداختن خسته شدم. ب نظرم سود بانکی در بازه زمانی از ارزش پول کاسته میشه. شما راه حلی اسان جهت مدیریت بهتر سرمایه و پول بنده بهم پیشنهاد میکنید؟
  سعید شمس ایلی
  سعید شمس ایلی
  با سلام و عرض ادب من یک سوال در ارتباط با بیمه و لیست حقوق داشتم. ما یک کارمند داریم که بیمه اش خودش را رد می کنه (اینطور می گند) و ما می خواهیم اسم این شخص را در لیست حقوق رد کنیم و البته ماه قبل را
  مصطفی عبدی
  مصطفی عبدی
  سلام و تقدیم احترام اینجانب مدیر یک شرکت مهندسی هستم که اکثرا دارای کارفرمای دولتی هستیم. با توجه به شرایط بد اقتصادی، اغلب کارفرماهای ما در سال 95 بابت مطالبات ما سند اعتباری ثبت کردند و پرداخت نقدی
  مصطفی عبدی
  مصطفی عبدی
  سلام نظرتون در مورد راه اندازی کارخونه ظروف یکبار مصرف و همچنین نوار بهداشتی چیه؟ چقد هزینه میخوره؟ ایا باید در شهرک صنعتی ایجاد کنم؟
  حمید رضا تاج نسائی
  حمید رضا تاج نسائی
  سلام یه میلیارد پول دارم. مشاوره ای بده میخوام کمپانی کوچکی یا کارخونه کوچکی راه بندازم و توسعه بدم.
  پویا محمودی
  پویا محمودی
  با سلام و عرض ادب یک سوال در ارتباط با بیمه و لیست حقوق داشتم. ما کارمندی داریم که بیمه اش را به صورت شخصی خودش رد می کنه (یعنی اینطور به ما گفتند) می خواستم بدونم می توانیم شماره بیمه اش را در لیست
  علیرضا سربی
  علیرضا سربی
  با سلام و عرض ادب من یک سوال در ارتباط با بیمه و لیست حقوق داشتم. ما یک کارمند داریم که بیمه اش خودش را رد می کنه (اینطور می گند) و ما می خواهیم اسم این شخص را در لیست حقوق رد کنیم و البته ماه قبل را
  معصومه جوانبخت
  معصومه جوانبخت
  با سلام آیا امکان همکاری در زمینه انجام و تکمیل دفاتر مالی و حسابرسی یک شرکت کوچک با تعداد پروژه محدود برای شما وجود دارد؟ اگر پاسخ شما مثبت است، هزینه و شرایط همکاری خود را لطفا اعلام نمایید. پ
  عزیزی
  عزیزی
  سلام لطفا بفرمایید شرایط و مقاد قرارداد ومحاسبه حقوق دستمزد و محاسبه مرخصی دستیار دندانپزشک بصورت یک روز درمیان از ساعت 2بعداز ظهر الی 8شب یعنی 18ساعت درهفته چگونه است . باتشکر
  مازیار نخکوب
  مازیار نخکوب
  سلام و تقدیم احترام اینجانب مدیر یک شرکت مهندسی هستم که اکثرا دارای کارفرمای دولتی هستیم. با توجه به شرایط بد اقتصادی، اغلب کارفرماهای ما در سال 95 بابت مطالبات ما سند اعتباری ثبت کردند و پرداخت نقدی
  مصطفی عبدی
  مصطفی عبدی

گفت‌وگو با فیلیپ کاتلر درباره آینده بازاریابی

منبع: دنیای اقتصاد تاریخ انتشار: 1392-06-04
نویسنده: مترجم:
چکیده:

بزرگ‌ترین مسائل بازاریابی و تجاری که مدیران و بازاریابان طی 3-2 سال گذشته با شما مطرح کرده‌اند، چیست؟


گفت‌وگو با فیلیپ کاتلر درباره آینده بازاریابی

مساله اصلی این است که چگونه درآمد تجاری را با افزایش هزینه‌ها و رقابت‌های داخلی و خارجی، افزایش دهیم. مساله دوم چگونگی سنجش بازده سرمایه‌گذاری روی بازاریابی است. مسائل دیگری هم هستند که شرکت‌ها همواره با آنها روبه‌رو هستند. چند سال پیش، کتاب من با عنوان 10 علامت مرگ بازاریابی منتشر شد که در آن برخی از ضعف‌های عملکرد بازاریابی را توضیح داده‌ام.
این 10 علامت کدامند؟
1. شرکت‌ها به اندازه کافی بر بازار متمرکز نبوده و مشتری‌مدار نیستند.
2. آنها مشتریان خود را به خوبی نمی‌شناسند.
3. شرکت‌ها باید رقبای خود را بهتر تعریف کرده و بر آنها نظارت کنند.
4. شرکت، روابط خود را به خوبی با سهامداران مدیریت نکرده است.
5. شرکت عملکرد خوبی در پیدا کردن فرصت‌های جدید نداشته است.
6. طرح‌های بازاریابی شرکت و فرآیند برنامه‌ریزی آن ناقص است.
7. سیاست‌های تولید و خدمات شرکت نیاز به تحکیم دارد.
8. ساخت برند شرکت و تلاش‌های ارتباطی آن ضعیف هستند.
9. شرکت عملکرد مناسبی در سازماندهی بازاریابی نداشته است.
10. شرکت نهایت استفاده را از تکنولوژی نکرده است. همه این ضعف‌ها، حتی اکنون نیز در بسیاری از شرکت‌ها وجود دارند و هر یک از این علائم، خود در مسیر رشد یک شرکت دخیل است.
دو علامت نخست از 10 علامت فوق، بسیار مهم هستند و به شرکت‌ها توصیه می‌کنند که با دقت تمام نیازهای مشتریان خود و طرز تفکر آنها را به هنگام خرید، تعریف کنند.
 به نظر شما محیط تجاری اکنون چگونه است و چه آینده‌ای را پیش رو دارد؟ کدام شرکت‌ها موفق خواهند بود و عوامل تعیین‌کننده موفقیت چیست؟
تجارت اکنون در فضایی فرا رقابتی قرار دارد. در هر صنعتی، تعداد عرضه‌کنندگان بیش از حد شده و اکنون دیگر عرضه کالا کم نیست بلکه مشتری کم است. نیروهای جدید و اصلی عبارتند از:
1- جهانی‌سازی
2- پیشرفت تکنولوژی
3- دیجیتالی شدن و رسانه‌های جمعی.
شرکت‌ها باید از این موضوع آگاه باشند که رقبای آنها ممکن است از هر جایی با محصولات بهتر، هزینه‌های کمتر، و فرآیندها و تکنولوژی جدیدتر، وارد بازار شوند.
آنها باید بدانند که نمی‌توانند برای حفظ خود در بازار صرفا بر سیستم حمایت از محصولات داخلی یا تعرفه گمرکی اتکا کنند. هر شرکتی باید به طور مداوم به واسطه مطالعه و بهره‌گیری بهتر از منابع خود و حتی با خلق عملکرد‌های جدید و بهتر، کیفیت محصولات خود را بهبود بخشد.
دو نوع شرکت در معرض خطر هستند که عبارتند از: شرکت‌هایی که به سمت دیجیتالی شدن پیش نمی‌روند و شرکت‌هایی که خیلی سریع به سمت دیجیتالی شدن و رسانه‌های جمعی پیش می‌روند. من به شرکت‌ها توصیه می‌کنم که 10 درصد بودجه تبلیغاتی خود را به رسانه‌های جمعی مثل توئیتر و گوگل یا سایر رسانه‌های جمعی اختصاص دهند. اگر رسانه‌های اجتماعی بتوانند مشتریان زیادی را جذب کنند، شرکت‌ها باید برای رسیدن به این منظور، میزان تبلیغات خود را در رسانه‌های اجتماعی بیشتر کنند.
نهایتا اینکه، به اعتقاد من، در آینده نیمی از هزینه‌های بازاریابی در رسانه‌های دیجیتالی و نیمی در رسانه‌های مرسوم کنونی صرف خواهد شد. در بهترین نوع عملکردهای ارتباطی بازاریابی (IMC) رسانه‌های سنتی و مدرن، هر دو با هم به کار گرفته شده و مدیریت می‌شود.
 در آخرین کتاب مسیر بازار برای رشد، شما برخی فراروندهای کلیدی را معرفی کرده‌اید که فرصت‌های جدیدی را برای شرکت‌ها و رشد آنها فراهم می‌کنند. لطفا کمی بیشتر توضیح دهید که شرکت‌ها چگونه باید به آن برسند؟
من 9 فراروند کلیدی را شناسایی کرده‌ام:
1. توضیح مجدد جهانی رفاه و توان اقتصادی
2. تمرکز مجدد استراتژیک از جهانی به منطقه‌ای و از منطقه‌ای به سمت محلی
3. شهرسازی مداوم و افزایش نیازهای زیرساختاری
4. افزایش تعداد فرصت‌های ناشی از علم و تکنولوژی
5. تسریع اقتصاد جهانی سبز
6. تغییر سریع ارزش‌های اجتماعی
7. افزایش میزان همکاری بین بخش خصوصی و دولتی
8. اختیار مشتری و انقلاب اطلاعاتی
9. فرارقابت و نوآوری از هم گسیخته
فراروند 8 و 9 را کمی بیشتر توضیح می‌دهم؛ مشتریان اکنون آگاهی زیادی داشته و قدرت انتخاب بیشتری دارند. مدیران شرکت‌ها در مورد انتخاب محصولات رقبای خود شنیده و هدف خرید مشتریان خود را در نظر می‌گیرند. آنها می‌دانند که چگونه پایین‌ترین قیمت را برای برندهای فعلی خود با بررسی قبل از خرید به دست بیاورند. آنها به مدیران فروشگاه‌های تابع خود می‌گویند که مشتریان محصولات را با قیمت پایین‌تر خواهند خرید. در بسیاری از مواقع، شرکت‌ها باید در اعلام قیمت‌های خود انعطاف داشته باشند. هر شرکتی می‌تواند از نوآوری از هم گسیخته متضرر شود. امروزه، به سختی کسی فیلم می خرد. من از نمایندگان خود می‌خواهم که هر نوع منبع از هم گسیختگی را که احتمالا شرکت یا صنعت آنها با آن روبه‌رو می‌شود، مد نظر داشته باشند. اگر به این نوع منابع اهمیت ندهند، ممکن است با خطرات زیادی روبه‌رو شوند. یا شاید اگر آنها بیش از حد به این منابع اهمیت دهند، بتوانند عملکرد بهتری در مقابل خطرات داشته باشند. حتی برخی شرکت‌ها ممکن است تصمیم بگیرند که به منظور ارتقای کسب و کار خود، سایر کسب‌وکارها را زیر پا بگذارند.
منبع: دوماهنامه توسعه مهندسی بازار

 ارسال محتوا به دوستان نظرات خود را در رازنامه ثبت کنید                به اشتراک گذاری محتوا در فیسبوک به اشتراک گذاری محتوا در گوگل پلاس به اشتراک گذاری محتوا در لینکدین به اشتراک گذاری محتوا در توی تر

مشخصات ثبت اطلاعات

مدیریت رازنامه

مدیریت رازنامه

تاریخ ثبت:
1392/08/13
بروزرسانی:
1392/08/13
آخرین مشاهده:
1396/05/23

نظرات و پیشنهاداترازنامه در شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق طراحی ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره رازنامه می باشد.
شرایط و مقررات استفاده از رازنامه . .