به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام

:اعلام نحوه محاسبه «پاداش پايان خدمت» در مديريت قانون خدمات كشوري

منبع: تاريخ:

اعلام نحوه محاسبه «پاداش پايان خدمت» در مديريت قانون خدمات كشوري


کاربر گرامي اجازه مشاهده کامل مطلب را نداريد.جهت مشاهده مطالب مي بايست عضو سايت شويد و يا در صورتيکه قبلا عضو شده ايد با نام کاربري خود به سايت وارد شويد
ورود / ثبت نام

مشخصات ثبت اطلاعات

مشخصات ثبت اطلاعات
ثبت کننده: مديريت رازنامه
تاريخ ثبت: 1388/09/10
بروزرسانی: 1388/12/08
 

آمار مشاهده اطلاعات
تعداد کل: 8178 کاربر پورتال: 111 ميهمان: 8067 آخرين مشاهده: 1393/07/07


آمار ثبت توضيحات
تعداد کل: 1 کاربر پورتال: 0 ميهمان: 1 آخرين ثبت: 1390/02/24


آمار ثبت پرسش و پاسخ
تعداد کل: 4 کاربر پورتال: 0 ميهمان: 4 آخرين ثبت: 1390/02/24


نظرات خود را در رازنامه ثبت کنيد ارسال محتوا به دوستان
سوال خود را از رازنامه بپرسيد در رازنامه با دوستان خود در ارتباط باشيد
در رازنامه با دوستان خود در ارتباط باشيد

امتيازات کاربران

امتياز کل امتياز کاربران ثبت شده امتياز کاربران ميهمان
    تعداد کاربر: 2     تعداد کاربر: 0     تعداد کاربر: 2
امتياز: 0 از 100 امتياز: 0 از 100 امتياز: 0 از 100
   
آخرين تاريخ امتيازدهي: 1391/08/20     به اين مورد نمره بدهيد:

پرسش و پاسخ

با سلام من 25 سال 2 ماه سابقه كار و 5 سال بيمه بيكاري و 1 سال هم ريخته ام كه مي شود 31 سال اما چون 50سال ندارم 49 سالم هست مرا بازنشسته نمي كنند اما كارت ايثار دارم ولي باز هم بازنشسته نمي شوم لطفا مرا راهنمايي كنيد متشكرمcpu-novin @yahoo.com  ؟
با سلام به هر حال اين مقررات كشور است كه حداقل سن بازنشستگي 50 سال است.ضمن اينكه اين موضوع در برنامه پنجم توسعه نيز گنجانده شده ومورد تصويب اعضاي كميسيون تلفيق رسيده است وكار شما را سخت تر مي كند.

ثبت کننده:   محسن عظيمي        تاريخ ثبت:   1390/02/24
سلام قانوني در تامين اجتماعي در خصوص بازنشستگي مشاغل آزاد با 20 سال سابقه و سن 60 سال هست.شنيدم قانوني تصويب شده كه با 20 سال سابقه و 55 سال مي شود از سال 90 به بعد بازنشسته شد. مي خواستم بپرسم صحت دارد يا خير؟  ؟
با سلام موضع مربوط به كاركنان دولت است ونه مشاغل آزاد.ضمن اينكه زنان با 20 سال ومردان با 25 سال سابقه مي توانند درخواست دهند(دولتي ها) تا سال 1388 نيز براي خصوصي ها اين امكان وجود داشت.

ثبت کننده:   آرمين بايرام زاده        تاريخ ثبت:   1390/02/24
ايا با بيست سال سابقه بيمه كارگري مي توان باز نشسته شد  ؟
با سلام زنان كارگر با داشتن 20سال سابقه كار و 42سال سن به شرط پرداخت حق بيمه در طول مدت اشتغال با 20روز حقوق مي‌توانند بازنشسته شوند. همچنين بيمه‌شده مرد يا زن كه حداقل 30سال سابقه پرداخت حق‌بيمه داشته باشند، در صورتي كه سن مردان 50 و سن زنان 45سال باشد، مي‌توانند تقاضاي بازنشستگي كنند البته طبق قانون، بيمه‌شدگاني كه داراي 35 سال تمام سابقه پرداخت حق‌بيمه باشند، مي‌توانند بدون در نظر گرفتن شرط سني مقرر در قانون درخواست بازنشستگي كنند. طبق فصل سيزدهم ماده 103 قانون مديريت خدمات كشوري دستگاه اجرايي با داشتن يكي از شرايط زير مي‌تواند كارمند خود را بازنشسته نمايد: الف) حداقل سي‌سال سابقه خدمت براي مشاغل غير تخصصي و سي‌و‌پنج سال براي مشاغل تخصصي با تحصيلات دانشگاهي كارشناسي ارشد و بالاتر با درخواست كارمند براي سنوات بالاتر از 30 سال. ب) حداقل شصت سال سن و حداقل بيست و پنج سال سابقه خدمت با بيست و پنج‌روز حقوق. تبصره 1- سابقه مذكور در بند (الف) و همچنين شرط سني مزبور در بند «ب» براي متصديان مشاغل ساخت و زيان‌آور و جانبازان و معلولان تا پنج سال كمتر مي‌باشد و شرط سني براي زنان منظور نمي‌گردد. تبصره 2- دستگاههاي اجرايي مكلفند كارمنداني كه داراي سي‌ سال سابقه خدمت براي مشاغل غير تخصصي و شصت سال سن و همچنين كارمنداني كه داراي سي و پنج سال سابقه خدمت براي مشاغل تخصصي و شصت و پنج سال سن مي‌باشند را رأساً و بدون تقاضاي كارمندان بازنشسته نمايند. تبصره 3- دستگاههاي اجرايي مؤظفند كارمنداني را كه داراي شصت و پنج سال سن و حداقل بيست و پنج سال سابقه خدمت مي‌باشند را بازنشسته كنند. سقف سني براي متصديان مشاغل تخصصي هفتاد سال است. كارمندان تخصصي فوق‌الذكر كه سابقه خدمت آنها كمتر از بيست و پنج‌سال است، در صورتي كه بيش از بيس سال سابقه خدمت داشته باشند مي‌توانند تا رسيدن به بيست و پنج سال سابقه، ادامه خدمت دهند و در غير اين صورت بازخريد مي‌شوند.

ثبت کننده:   کاربر ناشناس        تاريخ ثبت:   1390/01/27

نظرات و پيشنهادات

سلام سايتي معرفي كنيد كه حقوق بازنشستگي بيمه شدگان تامين اجتماعي را به روز اعلام كند؟ ؟ ثبت كننده: كاربر ناشناس تاريخ ثبت: 1390/02/24

ثبت کننده:   کاربر ناشناس        تاريخ ثبت:   1390/02/24

|دريافت آخرين اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونيکي خود و يا دوستان خود هميشه از آخرين اطلاعات سايت آگاه شويد.

دريافت آخرين اطلاعات رازنامه

|نظر شما چيست
سيستم هاي يكپارچه مالي كدام شركت را مي پسنديد.



[ مشاهده نتايج | نظرسنجي ها ]

آراء: 1275 | نظرات: 0

|پرسش ها و پاسخ ها

    عليرضا صفائي ( مالي و حسابداري )
    با سلام در خصوص نحوه استفاده از مرخصي در طول سال شركتي كه در ان مشغول بكار هستم 26 روز مرخص براي يكسال را در نظر مي گيرد حال اگر شخصي 10 روز مرخصي استفاده نمايد كه دو روز آن جمعه و يك روز آن تعطيل


    سعيد ربيعي مجد  ( مشاوره حقوقي: ثبت شركت ها و صورتجلسات، اخذ برند و كارت بازرگاني،اخذ رتبه پيمانكاري، قراردادهايEPC  )
    استاد محترم با سلام آيا ثبت موسسه حسابداري مجوز خاصي مي خواهد ( انجمن حسابداران خبره و يا ...)ضمنا چنانچه شركت ثبت گردد و نهايتا با مسئوليت محدود ثبت گردد آيا مشول معافيت مالياتي (تعداد چند نفر ؟)بي


    اميد اميرلو ( نرم افزار و سيستم هاي اطلاعاتي وبرنامه ريزي استراتژيك IT )
    سلام خدمت آقاي امير لو ضمن عرض خسته نباشيد ميخواستم بپرسم اگر ما يه شركت توليد نرم افزار رو به ثبت رسونيدم و درنهايت يك نرم افزار رو ايجاد كرديم حال براي فروش اون نرم افزار نياز اجباري به داشتن مج


    عليرضا صفائي ( مالي و حسابداري )
    با سلام و خسته نباشيد بنده متولد 63 و با 8/5 سال سابقه حسابداري با سقف بيمه حداقل حقوق و دستمزد هستم و مي خواستم از مرخصي زايمان و بيمه بيكاري استفاده كنم لطفاراهنمايي كنيد كه بعد از 10سال تكميل سابقه


    حميده حبيبي ( مشاوركسب وكار وتجارت الكترونيك توسعه و بازاريابي و تبليغات كسب وكار  )
    متشكر از پاسختون ! يعني اگر من نرم افزار رو بدون گواهي ثبت بفروشم كار خلاف قانون انجام ندادم كه منجر به پلمپ شركت بشه ؟ و اينكه در نهايت براي گرفتن گواهي هاي انتشار و ثبت بايد حتما ليسانس مرتبط دا


    حميده حبيبي ( مشاوركسب وكار وتجارت الكترونيك توسعه و بازاريابي و تبليغات كسب وكار  )
    با سلام و ارادت استاد محترم ، مي خواستم با تبليغات ارزان اينتر نتي كه واقعا در ايران قابليت اجرائي دارد آشنا بشوم . خوشحال مي شوم چنانچه بنده را با سايتي ، فايلي كه واقعا روش ها را بطور عملي ارائه د


    محمدرضا (فرزاد) جهانشاهلو ( مديريت امورمالي ( حسابداري، بهاي تمام شده، تجزيه وتحليل صورتهاي مالي ) )
    با سلام و ارادت 1- آيا اضافه كاري كارگر در محاسبه مزاياي سنوات كارگي ، لحاظ مي گردد يانه و ضمنا قانون كار در اين مورد چه اشاره اي داشته . 2- بهترين و كاملترين دورح ، حسابداري الان در چه دوره اي ه


    حميده حبيبي ( مشاوركسب وكار وتجارت الكترونيك توسعه و بازاريابي و تبليغات كسب وكار  )
    سلام و عرض ادب خدمت خام حبيبي بنده يه سوالي داشتم از خدمتتون ما ميخواستيم يه شركت توليد محصولات نرم افزاري رو ثبت كنيم و بعدش شروع به فعاليت كنيم ميخواستم بدونم كه پس از اينكه نرم افزار رو تولي


    اسداله مستوفي ( مشاوره مديريت )
    با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقاي مستوفي جناب آقاي مستوفي يه سوالي داشتم از خدمت شما ! بنده قصد دارم كه براي ثبت يه شركت نرم افزاري اقدام كنم ، ميخواستم بدونم كه آيا لازمه اينكار ( حال چه در م


    سعيد ربيعي مجد  ( مشاوره حقوقي: ثبت شركت ها و صورتجلسات، اخذ برند و كارت بازرگاني،اخذ رتبه پيمانكاري، قراردادهايEPC  )
    با سلام . اينجانب مسئول مالي مي باشم ، در خصوص تفاهم نامه و قرارداد طرح هاي عمراني ابهامي براي اينجانب وجود دارد. مي خواهم بدانم بين تفاهم نامه با يك سازمان و نهاد دولتي با قرارداد پروژه هاي عمراني با

تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني