جستجو در پورتال

دریافت فیش حقوقی نیروهای مسلح شهریور

مشاوره/ آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات دستگاه از قبیل مکان، اتومبیل، تجهیزات و اعتبارات تن خواه و یا هر نوع اموال دیگر به بخش خصوصی واگذار شده یا می شود (موضوع تبصره بند 1 تصویبنامه شماره 77961 مورخ 17/5/87 هیئت محترم وزیران) الزامی است.)


آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگهدای ساختمان که بصورت حجمی و بدون استفاده از از امکانات دستگاه از قبیل مکان، اتومبیل، تجهیزات و اعتبارات تن خواه و یا هر نوع اموال دیگر به بخش خصوصی واگذار شده یا می شود (موضوع تبصره بند 1 تصویبنامه شماره 77961 مورخ 17/5/87 هیئت محترم وزیران) الزامی است.)
  • پرسش و پاسخ آیا تغییر وضعیت نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شامل حال نیروهای خدمات(نظافت) هم می شود ؟ با توجه به بخشنامه 25 اسفند 89 وزیر محترم بهداشت (انعقاد قرارداد با تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری، خدماتی طرف قرارداد بر اساس تبصره 3 ماده 2 دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و هماهنگی هسته‌های گزینش دانشگاه‌ها از ابتدای سال 90 به استثنای شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد، طبخ و توزیع غذا، حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر و نگ

اخبار/ تعیین جریمه تخلفات دریافت‌کنندگان مالیات


چنانچه مالیات توسط دریافت‌کننده وجوه پرداخت شود، در این صورت جریمه 2.5 درصد موضوع این ماده تا تاریخ پرداخت مالیات توسط مؤدی مزبور از مکلفین به کسر و ایصال مالیات، مطالبه و وصول خواهد شد.
  • نمایندگان مجلس تصویب کردند:تعیین جریمه تخلفات دریافت‌کنندگان مالیات منبع: تابناک تاریخ: 1392-12-26 تعیین جریمه تخلفات دریافت‌کنندگان مالیات به گزارش خبرگزاری تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز پارلمان و رسیدگی به لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را ادامه دادند و بندهای 53، 54 و 55 آن را تصویب و بند 56 را
  • را ادامه دادند و بندهای 53، 54 و 55 آن را تصویب و بند 56 را به کمیسیون مربوطه ارجاع کردند. وکلای ملت بند 53 لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم، ماده 198 قانون را اصلاح کردند که بر اساس این مصوبه، در شرکت‌های منحله، مدیران تصفیه اشخاص حقوقی و در سایر شرکت‌ها مدیران اشخاص حقوقی غیردولتی به‌طور جمعی یا فردی، نسبت به پرداخت مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی و همچنین مالیات‌هایی که اشخاص حقوقی به‌موجب این قانون و قانون مالیات بر ارزش افزوده مکلف به کسر یا وصول یا ایصال آ
  • ام وظایف مقرره علاوه بر مسئولیت تضامنی که با مؤدی در پرداخت مالیات خواهد داشت، مشمول جریمه‌ای معادل 10 درصد مالیات پرداخت نشده در موعد مقرر و 2.5درصد مالیات به ازای هر ماه و نسبت به مدت تأخیر از سررسید پرداخت، خواهد بود. چنانچه مالیات توسط دریافت‌کننده وجوه پرداخت شود، در این صورت جریمه 2.5 درصد موضوع این ماده تا تاریخ پرداخت مالیات توسط مؤدی مزبور از مکلفین به کسر و ایصال مالیات، مطالبه و وصول خواهد شد. بر اساس مصوبه نمایندگان در بند 55 نیز، در هر مورد که به موجب مقررات این

مشاوره/ سلام و خسته نباشید ما سه خواهر و مادر هستیم که مستمری بگیر نیروهای مسلح ناجا هستیم و مدتی پیش ما سه خواهر خود را بیمه تامین اجتماعی کردیم مدتی پیش حقوق ما از طرف ناجا قطع شده و بیمه ارتش هم قطع شده است از آنجایی که خواهر بنده بیمار ms هستند و نیاز شدید به خدمات بیمه ای ارتش داریم مرا راهنمایی بکنید که چطور می تونم بیمه ارتش خودمان را بگیریم. با تشکر فراوان لطفا پاسخ خود را به ایمیل بنده و یا در سایت بگذارید نیاز فوری به پاسخ سوال شما دارم.


  • پرسش و پاسخ سلام و خسته نباشید ما سه خواهر و مادر هستیم که مستمری بگیر نیروهای مسلح ناجا هستیم و مدتی پیش ما سه خواهر خود را بیمه تامین اجتماعی کردیم مدتی پیش حقوق ما از طرف ناجا قطع شده و بیمه ارتش هم قطع شده است از آنجایی که خواهر بنده بیمار ms هستند و نیاز شدید به خدمات بیمه ای ارتش داریم مرا راهنمایی بکنید که چطور می تونم بیمه ارتش خودمان را بگیریم. با تشکر فراوان
  • طبقه بندی اطلاعات

اخبار/ تغییر وضعیت تمام نیروهای شرکتی وزارت بهداشت به قراردادی


خبرگزاری فارس: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت: مقرر شده همه نیروهای شرکتی که از طریق شرکت های پیمانکاری در وزارت بهداشت و دانشگاه ها و سازمانهای وابسته به کارگرفته شده اند از شرکتی به قراردادی تبدیل شوند.
  • معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور خبر داد:تغییر وضعیت تمام نیروهای شرکتی وزارت بهداشت به قراردادی تغییر وضعیت تمام نیروهای شرکتی وزارت بهداشت به قراردادی به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، لطف‌الله فروزنده گفت: بر اساس دستور صریح رئیس جمهور و ابلاغ این معاونت و وزیر بهداشت و درمان مقرر شد همه نیروهای شرکتی که از طریق شرکت های پیمانکاری در وزارت بهداشت و دانشگاه ها و سازمانهای وابسته به کارگرفته شده اند از شرکتی به قرارداد

توضیحات کاربران بر روی محتوا/


  • نظرات و پیشنهادات توضیحات کاربر با توجه به اینکه تعدادی چندین نفر از نیروهای اجرائیات (پیمانکار نیروی انسانی )برابر نیاز در واحدهای اداری مناطق بکارگیری شده بودند پس از گذشت چند سال جدیداٌ به آنان اعلام گردیده که به واحد اجرئیات مناطق برگشت شوند و از انجائیکه سیستم اداری با کمبود نیروی کارمند مواجه گردیده واختلاتی درسیستم اداری بوجود آمده ایا نیروهای مورد اشاره برگشت خواهند شده یا خیر؟

مشاوره/ سلام بنده 3 سوال داشتم : 1 - در صورتی که شرکتی آیتمی را تحت عنوان حق سنوات در فیش حقوقی به صورت ماهیانه گنجانده باشد آیا می تواند در آخر سال ادعاکند که سنوات را در فیش حقوقی پرداخت کرده است ؟ 2 - در همان فیش حقوقی تا آخر سال 90 آیتمی بنام حق جذب وجود داشت که برای مدت 3 سال به همان منوال پرداخت کرده است اما در سال 91 آن آیتم را به اسم کارانه تغییر داده و همان مبلغ را پرداخت مینماید ، چگونه می توانم حق خود را بگیرم؟ 3 - بنده از مرخصی های سالیانه بر اساس دستور مدیر و با سند کتبی استفاده نکرده ام آیا میتوانم در موقع تسویه حساب حق مرحصیم را بگیرم ؟ با تشکر


  • ا سلام:حق سنوات درپایان هرسال و پس از بررسی نحو وزمان حضور کارمند در محل خدمت وبراساس تعدادروزهای حضور محاسبه و در پایان سال پرداخت می شود، لذا انجام موردی که فرموده بوده اید از نظر قانون گذار اشتباه و خطا می باشد.لیکن در صورتیکه واقعا مبلغ مزبور را دریافت می نمائید باز قابل قبول است در صورت عدم دریافت موضوع قابل پیگیری می باشد.با ارائه دادخواست به اداره کار و امور اجتماعی محل سکونت خودتان می توانید پیگیر حق خودتان باشید..با توجه به وجود سند مکتوب درزمینه عدم امکان استفاده از مرخصی استحقاقی ، کا
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ باسلام وعرض ادب میخواهم بدانم ایا اشخاص حقوقی ویا اصولا شرکتهایی که برابر اصل 44 قانون اساسی خصوصی شده اند فارغ از شخصیت سهامداران خود دارای شخصیت حقوقی مجزا هستند ؟


باسلام وعرض ادب میخواهم بدانم ایا اشخاص حقوقی ویا اصولا شرکتهایی که برابر اصل 44 قانون اساسی خصوصی شده اند فارغ از شخصیت سهامداران خود دارای شخصیت حقوقی مجزا هستند ؟
  • پرسش و پاسخ باسلام وعرض ادب میخواهم بدانم ایا اشخاص حقوقی ویا اصولا شرکتهایی که برابر اصل 44 قانون اساسی خصوصی شده اند فارغ از شخصیت سهامداران خود دارای شخصیت حقوقی مجزا هستند ؟   ؟ با سلام این شرکتها دارای شخصیت حقوقی هستند موفق باشید/شاه صاحبی
  • طبقه بندی اطلاعات

مشاوره/ با سلام خدمت مشاور گرامی من حدود 5 سال و سه ماه سابقه بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح دارم....اکنون که از آنجا بیرون آمده ام و یک شرکت مسئولیت محدود ثبت نموده ام اولا به عنوان مدیر عامل شرکت جدید چگونه برای خودم سابقه بیمه رد کنم دوما چگونه سوابق بیمه گذشته خودم را به تامین اجتماعی منتقل کنم تا بیمه ها یکجا جمع شوند؟ با تشکر فراوان از راهنمایی شما


مشاوره/ باسلام دربند3 استانداردشماره 9درتعریف سایردریافتها آمده که :سایردریافتهادربرگیرنده آن بخش ازمبالغ پیش دریافت پیمان است که کارمربوط به آن تاتاریخ ترازنامه انجام شده است .سوال من این است که ،وقتی پیش دریافت گرفتیم و کارراانجام دادیم آن موقع پیش دریافت می شوددرآمد .پس متوجه نمی شوم چراگفته جزء دریافتی محسوب می شود ؟ ممنون


  • پرسش و پاسخ باسلام دربند3 استانداردشماره 9درتعریف سایردریافتها آمده که :سایردریافتهادربرگیرنده آن بخش ازمبالغ پیش دریافت پیمان است که کارمربوط به آن تاتاریخ ترازنامه انجام شده است .سوال من این است که ،وقتی پیش دریافت گرفتیم و کارراانجام دادیم آن موقع پیش دریافت می شوددرآمد .پس متوجه نمی شوم چراگفته جزء دریافتی محسوب می شود ؟ ممنون ؟ با سلام دوست عزیز دریافتی ها دو گونه است: 1-دریافت قبل از انجام کار وخدمت که
  • حسوب می شود ؟ ممنون ؟ با سلام دوست عزیز دریافتی ها دو گونه است: 1-دریافت قبل از انجام کار وخدمت که به آن پیش در یافت گویند 2-در یافت بعد از انجام کار وخدمت (که بخشی از میزان کار انجام شده ای که به طور موقت دریافت می شود علی الحساب گویند) نکته ای که باید توجه کرد اینست که بعد از دریافت پیش دریافت کار به موازات در حال انجام است وبنابراین به تناسب کار انجام شده پیش دریافت بایستی مستهلک شود (ویا به مفهومی کار انجام شده به طلب تبدیل شود واز محل پیش دریاف
  • دریافت کار به موازات در حال انجام است وبنابراین به تناسب کار انجام شده پیش دریافت بایستی مستهلک شود (ویا به مفهومی کار انجام شده به طلب تبدیل شود واز محل پیش دریافتها پاس شود)در این حالت که حالتی بین دو نوع مذکور می باشد در استاندارد تحت عنوان سایر دریافتها جداگانه تعریف گردیده است وبه راحتی نمی توان آنرا علی الحساب ویا استهلاک پیش دریافت ویا حتی پیش دریافت نامید. 8/6/88

مشاوره/ با سلام . اینجانب فارغ التحصیل مدیریت بیمه و علاقه مند به حرفه ارزیابی و کارشناسی بیمه میباشم . حتی برای شرکت در آزمون ارزیایی خسارت به 3 سال سابقه فعالیت کارشناسی یا ارزیابی خسارت نیاز است. لطفا راهنمایی کنید .................


100 ردیف در 10 صفحه
   << بعدی  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1  قبلی >>