جستجو در پورتال

نتايج جستجو

مشاوره/ با سلام،من وظيفه بگير سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح هستم كه از سال 84 وظيفه بگير محسوب ميشوم.پرداخت مستمري به بنده از سال 89 شروع شد.آيا ميتوانم معوقات مستمري از 84 تا 89 را مطالبه كنم؟با تشكر
با سلام،من وظيفه بگير سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح هستم كه از سال 84 وظيفه بگير محسوب ميشوم.پرداخت مستمري به بنده از سال 89 شروع شد.آيا ميتوانم معوقات مستمري از 84 تا 89 را مطالبه كنم؟با تشكر
  • پرسش و پاسخ با سلام،من وظيفه بگير سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح هستم كه از سال 84 وظيفه بگير محسوب ميشوم.پرداخت مستمري به بنده از سال 89 شروع شد.آيا ميتوانم معوقات مستمري از 84 تا 89 را مطالبه كنم؟با تشكر  ؟ سلام و خسته نباشيد . علت عدم پرداخت درطول سالهاي مذكور را ننوشته ايد ولي و درصورتيكه استحقاق دريافت داشته باشيد بله ميتوانيد دريافت فرماييد . موفق باشيد باتوجه به توضيحات تكميلي كه دادم آيا
  • سلام و خسته نباشيد . علت عدم پرداخت درطول سالهاي مذكور را ننوشته ايد ولي و درصورتيكه استحقاق دريافت داشته باشيد بله ميتوانيد دريافت فرماييد . موفق باشيد باتوجه به توضيحات تكميلي كه دادم آيا از نظر قانون سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح،اين معوقات به بنده تعلق ميگيرد يا خير؟ بله تعلق ميگيرد البته اگر كسورات براساس قوانين نيروهاي مسلح بوده است مابه التفاوتي از شما دريافت ميگردد كه به اقساط نيز ميتوانيد بپردازيد
اخبار/ ‌قانون پرداخت پاداش پايان خدمت و بخشي از هزينه‌هاي ضروري به كاركنان دولت 26/2/1375
‌قانون پرداخت پاداش پايان خدمت و بخشي از هزينه‌هاي ضروري به كاركنان دولت در ادامه امده است
  • از خدمت آنان به هنگام بازنشستگي، معادل دو ماه آخرين دريافتي بابت حقوق و فوق العاده شغل به عنوان پاداش خدمت پرداخت مي شود. تبصره 1 - در صورتي كه سابقه خدمت مستخدم از سي سال كمتر باشد، پاداش به نسبت سال هاي خدمت محاسبه و پرداخت مي شود. در اين محاسبه كسر سال معادل يك سال منظور مي شود. تبصره 2 - در صورت فوت مستخدم، پاداش موضوع اين ماده به وزارت قانوني مستخدم متوفي، موضوع ماده (86) قانون استخدام كشوري تعلق مي گيرد. ماده 2 - به مستخدماني كه در سال آخر خدمت، محكوميت اداري داشته باشند، پاداش پايان
  • سر سال معادل يك سال منظور مي شود. تبصره 2 - در صورت فوت مستخدم، پاداش موضوع اين ماده به وزارت قانوني مستخدم متوفي، موضوع ماده (86) قانون استخدام كشوري تعلق مي گيرد. ماده 2 - به مستخدماني كه در سال آخر خدمت، محكوميت اداري داشته باشند، پاداش پايان خدمت پرداخت نمي شود. ماده 3 - در موارد زير به كاركنان موضوع ماده (1) يا ورثه بلافصل آنان، معادل ده برابر حداقل حقوق مبناي قانون نظام هماهنگ پرداخت كاركنان دولت مصوب 1370 به عنوان كمك هزينه پرداخت مي شود. - كمك هزينه ازدواج، در مورد ازدواج دايم مست
  • قوق مبناي قانون نظام هماهنگ پرداخت كاركنان دولت مصوب 1370 به عنوان كمك هزينه پرداخت مي شود. - كمك هزينه ازدواج، در مورد ازدواج دايم مستخدم يا فرزند اول وي فقط يك بار در طول خدمت. - كمك هزينه، در مورد فوت مستخدم و افراد تحت تكفل وي. تبصره - پرسنل نيروهاي مسلح و مشمولان قانون كار از اين لحاظ تابع مقررات و ضوابط مربوط به خود هستند. قانون فوق مشتمل بر سه ماده و سه تبصره در جلسه روز چهارشنبه بيست و ششم ارديبهشت ماه يك هزار و سيصد و هفتاد و پنج مجلس شوراي اسلامي تصويب و در تاريخ 1375.2.27 به تأي
  • طبقه بندي اطلاعات
مشاوره/ با سلام هزينه ثبت پرداخت سنوات خدمت به كاركنان اخراجي به چه نحوي است كه دارايي رد نكند
  • پرسش و پاسخ با سلام هزينه ثبت پرداخت سنوات خدمت به كاركنان اخراجي به چه نحوي است كه دارايي رد نكند   ؟ با سلام ثبت زير در صورت نداشتن ذخيره سنوات بايد در دفاتر ثبت شود. هزينه سنوات خدمت   *********                              موجودي نقد   ************ چنانچه قبلا ذخيره در نظر گرفته باشيد ثبت زير
  •   *********                              موجودي نقد   ************ چنانچه قبلا ذخيره در نظر گرفته باشيد ثبت زير را بايد در دفاتر منعكس كنيد: ذخيره سنوات خدمت  *************** هزينه سنوات خدمت  (مازاد بر ذخيره)*****                                          موجودي نقد و بانك  
مشاوره/ با سلام هزينه ثبت پرداخت سنوات خدمت به كاركنان اخراجي به چه نحوي است كه دارايي رد نكند
  • پرسش و پاسخ با سلام هزينه ثبت پرداخت سنوات خدمت به كاركنان اخراجي به چه نحوي است كه دارايي رد نكند   ؟     با سلام ثبت زير در صورت نداشتن ذخيره سنوات بايد در دفاتر ثبت شود. هزينه سنوات خدمت   *********                              موجودي نقد &
  •                              موجودي نقد   ************ چنانچه قبلا ذخيره در نظر گرفته باشيد ثبت زير را بايد در دفاتر منعكس كنيد: ذخيره سنوات خدمت  *************** هزينه سنوات خدمت  (مازاد بر ذخيره)*****                                          موجودي ن
اخبار/ مردان متولد 1340 تا 1372 بخوانند
سازمان وظيفه عمومي ناجا اعلام كرد: متولدان سال‌هاي1340 تا 1372 در شمول مقررات خدمت وظيفه عمومي بوده و بايد وضعيت مشموليت خود را روشن كنند.
  • به گزارش ايسنا: مردان متولد 1340 تا 1372 بخوانند مردان متولد 1340 تا 1372 بخوانند به گزارش ايسنا، براساس اعلام سازمان وظيفه عمومي ناجا، برابر ماده 2 و ماده 4 قانون خدمت وظيفه عمومي، هر فرد ذكور ايراني از سن 18 سالگي تمام، مشمول مقررات خدمت وظيفه عمومي شده و در سن 50 سالگي نيز از شمول اين مقررات خارج مي‌شود. بنابراين در حال حاضر افراد متولد 1340 تا 1372 در شمول مقررات خدمت وظيفه عمومي بوده و بايد به وضعيت مشموليت آنان رسيدگي شود. همچنين بر
  • ه عمومي، مداركي مانند كارت پايان‌خدمت، كارت معافيت‌دايم، كارت معافيت‌موقت در مدت اعتبار آن، گواهي اشتغال به تحصيل در مدت اعتبار آن و گواهي صادره از نيروهاي مسلح مبني بر اشتغال به خدمت دوره ضرورت، و نيز گواهي‌هاي صادره از نيروهاي مسلح مبني بر استخدام كاركنان، گواهي اشتغال به خدمت مربوط به افراد متعهد به خدمت در وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و برگ آماده به خدمت (برگ اعزام) بدون غيبت در مدت اعتبار آن، از جمله مداركي هستند كه بيانگر رسيدگي به وضع مشموليت افراد است. به گزارش ايسنا، كليه وزارتخانه‌ها، ا
  • مداركي هستند كه بيانگر رسيدگي به وضع مشموليت افراد است. به گزارش ايسنا، كليه وزارتخانه‌ها، ادارات و مؤسسات دولتي و وابسته به دولت، دفاتر اسناد رسمي، بانك‌ها، شركت‌هاي تعاوني، نهادهاي قانوني و مؤسسات خصوصي كه قانوناً انجام امور موضوع ماده 10 قانون خدمت وظيفه عمومي حسب مورد در زمره وظايف آنان قرار دارد، موظف هستند از مشمولان مذكور (متولدين 1340 تا 1372)، مدارك دال بر رسيدگي به وضع مشموليت آنان دريافت كنند. به گزارش ايسنا، افرادي كه در سن 50 سالگي هستند، از شمول مقررات خدمت وظيفه عمومي خارج ش
توضيحات کاربران بر روي محتوا/
  • نظرات و پيشنهادات توضيحات كاربر چرا دريافتي كارگران به عنوان نيروي مولد كشور اينقدر پايين است و اختلاف فاحشي با ساير اقشار مانند كارمندان، بانكها، نيروهاي مسلح و ... دارد؟ آيا رفع اين تبعيض در قانون اساسي پيشبيني شده است؟
مشاوره/ سلام ميخواستم حقوق و مزاياي سپاه پاسداران رو بدونم اگر دانشگاه افسري رفته باشي با درجه ستوان دوم ممنون
  • بنام خدا و با سلام: نحوي محاسبه حقوق و مزاياي نيروهاي مسلح متفاوت بوده و بسته به وظايف هر دستگاه متغير است .ليكن با توجه به وطيفه و جايگاه سپاه پاسداران در حفظ و صيانت از انقلاب و كشور، گمان مي كنم ميزان دريافتي اين عزيزان از كاركنان دولت بيشتر باشد.آئين نامه هاي داخلي نحوي محاسبه حقوق و مزاياي اين دسته از نيروها در اختيار  همگان قرارندارد.
مشاوره/ با سلام آيا خدمات كشوري در بازنشستگان نيروهاي مسلح در سالهاي 88و89 نيز اجرا شده است ويا اجرا مي شود
  • پرسش و پاسخ با سلام آيا خدمات كشوري در بازنشستگان نيروهاي مسلح در سالهاي 88و89 نيز اجرا شده است ويا اجرا مي شود  ؟ با سلام قرار بر اين بوده كه از تير ماه اجرا شود.حال نتيجه چه شود هو الآعلم
مشاوره/ باسلام و عرض ادب. بنده كارمند نيروهاي مسلح هستم و دفترچه خدمات درماني نيرو هاي مسلح دارم. همسرم مدت 6 هفته مي باشد كه باردار است و براي زايمان ايشان را از ابتدا در بيمارستان صارم پذيرش كرده ام. بيمه خودم حدود 300 هزار تومان بيشتر پرداخت نمي كند. و هزينه زايمان حدود 4 ميليون تومان مي شود. اگر بخواهم بيمه تكميلي درمان براي همسرم بگيرم كه سقف 3 ميليون باشد و بيمارستان صارم نيز تحت پوشش آن باشد بايد چكار كنم؟ هزينه بيمه برايم مهم نيست و اگر كمك كنيد كه بتوانم بيمه تكميلي دريافت كنم ممنون خواهم شد.
باسلام و عرض ادب. بنده كارمند نيروهاي مسلح هستم و دفترچه خدمات درماني نيرو هاي مسلح دارم. همسرم مدت 6 هفته مي باشد كه باردار است و براي زايمان ايشان را از ابتدا در بيمارستان صارم پذيرش كرده ام. بيمه خودم حدود 300 هزار تومان بيشتر پرداخت نمي كند. و هزينه زايمان حدود 4 ميليون تومان مي شود. اگر بخواهم بيمه تكميلي درمان براي همسرم بگيرم كه سقف 3 ميليون باشد و بيمارستان صارم نيز تحت پوشش آن باشد بايد چكار كنم؟ هزينه بيمه برايم مهم نيست و اگر كمك كنيد كه بتوانم بيمه تكميلي دريافت كنم ممنون خواهم شد.
  • م بگيرم كه سقف 3 ميليون باشد و بيمارستان صارم نيز تحت پوشش آن باشد بايد چكار كنم؟ هزينه بيمه برايم مهم نيست و اگر كمك كنيد كه بتوانم بيمه تكميلي دريافت كنم ممنون خواهم شد.   ؟ ضمن عرض ارادت خدمت جنابعالي بعرضتان برسانم كه جداي از اينكه امكان بيمه تكميلي براي خانواده شما فراهم ميباشد ياخير متاسفانه شركتهاي بيمه گذار در اين خصوص يعني زايمانها مدتي از 3 تا 6 ماه پيش بيني كرده اند يعني به صرف اينكه همين امروز بيمه تكميلي شويد بايستي مدت انت
مشاوره/ كاركنان پيماني با 6سال سابقه كاري و اتمام قرارداد چگونه ميتوان پاداش پايان خدمت بگيرند./م متشكرم
كاركنان پيماني با 6سال سابقه كاري و اتمام قرارداد چگونه ميتوان پاداش پايان خدمت بگيرند./م متشكرم
  • پرسش و پاسخ كاركنان پيماني با 6سال سابقه كاري و اتمام قرارداد چگونه ميتوان پاداش پايان خدمت بگيرند./م متشكرم  ؟ باتوجه به اينكه حق سنوات كاركنان معمولا در ازاي هرسال يكماه ميباشد لطفا اعلام فرماييد مشمول كدام صندوق بيمه اي ميباشيد . باتشكر نيروهاي انتظامي 6سال از سال 84 تا 1390 خدمت و قرارداد پايان يافت. بعداز پيگيري مكرر اعلام كه فقط به كساني پاداش ميدهيم كه از ديوان عدالت حكم بگيرد. لذا ق



با سلام،من وظيفه بگير سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح هستم كه از سال 84 وظيفه بگير محسوب ميشوم.پرداخت مستمري به بنده از سال 89 شروع شد.آيا ميتوانم معوقات مستمري از 84 تا 89 را مطالبه كنم؟با تشكر, ‌قانون پرداخت پاداش پايان خدمت, هزينه‌هاي ضروري به كاركنان دولت, مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت, با سلام هزينه ثبت پرداخت سنوات خدمت به كاركنان اخراجي به چه نحوي است كه دارايي رد نكند , با سلام هزينه ثبت پرداخت سنوات خدمت به كاركنان اخراجي به چه نحوي است كه دارايي رد نكند , مردان متولد 1340 تا 1372 بخوانند , سلام ميخواستم حقوق و مزاياي سپاه پاسداران رو بدونم اگر دانشگاه افسري رفته باشي با درجه ستوان دوم ممنون, با سلام آيا خدمات كشوري در بازنشستگان نيروهاي مسلح در سالهاي 88و89 نيز اجرا شده است ويا اجرا مي شود, باسلام و عرض ادب. بنده كارمند نيروهاي مسلح هستم و دفترچه خدمات درماني نيرو هاي مسلح دارم. همسرم مدت 6 هفته مي باشد كه باردار است و براي زايمان ايشان را از ابتدا در بيمارستان صارم پذيرش كرده ام. بيمه خودم حدود 300 هزار تومان بيشتر پرداخت نمي كند. و هزينه زايمان حدود 4 ميليون تومان مي شود. اگر بخواهم بيمه تكميلي درمان براي همسرم بگيرم كه سقف 3 ميليون باشد و بيمارستان صارم نيز تحت, كاركنان پيماني با 6سال سابقه كاري و اتمام قرارداد چگونه ميتوان پاداش پايان خدمت بگيرند./م متشكرم


به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|مشاوره در رازنامه
|تازه هاي رازنامه
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني