جستجو در پورتال

نتايج جستجو

مشاوره/ سلام.چگونه ميتوانم در قرارگاه خاتم استخدام شوم؟
سلام.چگونه ميتوانم در قرارگاه خاتم استخدام شوم؟
 • پرسش و پاسخ سلام.چگونه ميتوانم در قرارگاه خاتم استخدام شوم؟  ؟ ضمن عرض سلام متقابل  بمنظور استخدام در قرارگاه خاتم  ميتوانيد به سايت قرارگاه مراجعه نماييد تا اگر نوع تحصيلات و سوابق كاري و معدل و...... شما را نياز داشتند رزومه و درخواستتان را ارسال يا در سايت ثبت نام فرماييد . بديهي است اين قرارگاه نيز مانند سا ير سازمانها سعي دارد بهترينها را جذب نمايد و چندي پيش نيز اگهي استخدامي از قرارگاه درخصوص ج
مشخصات کاربر/ سينا آزادبخت
 • شهر: كوهدشت سوابق كاري: خدمت سربازي را در قرارگاه  سازندگي خاتم الانبياء گذرانده ام
مشخصات کاربر/ قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء (ص)
قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء (ص)
 • شركت قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء (ص) تاريخ تاسيس: نوع شخصيت حقوقي: سهامي خاص نوع سازمان: شركت ايراني نوع مالكيت: خصوصي نوع فعاليت: توليدي استان تاسيس: شهر:
مشاوره/ با سلام و عرض احترام اينجانب كارشناسي ارشد رشته مديريت اجرايي از دانشگاه علم و صنعت با معدل 18 را دارم. لطفا در خصوص يافتن شغل مناسب يا كارآفريني مراراهنمايي نماييد.
با سلام و عرض احترام اينجانب كارشناسي ارشد رشته مديريت اجرايي از دانشگاه علم و صنعت با معدل 18 را دارم. لطفا در خصوص يافتن شغل مناسب يا كارآفريني مراراهنمايي نماييد.
 • شگاه علم و صنعت با معدل 18 را دارم. لطفا در خصوص يافتن شغل مناسب يا كارآفريني مراراهنمايي نماييد.  ؟ باسلام و ارزوي قبولي طاعاتتان  بعرضتون برسونم در سايتهاي كاريابي و نيز وزارت نفت و قرارگاه خاتم الانبيا و ساير سازمانهاي ذيربط رزومه و درخواستتان را ارسال فرماييد . نتيجه راهم اگه حوصله داشتيد باينجانب اعلام فرماييد. باامتنان - مستوفي
مشخصات کاربر/ محمد هادي انواري
 • باسلام،  در شركت مهندسي باربد فن آور بعنوان مهندس اجرا و مسئول ساخت اسكلت ساختمانهاي بلندمترتبه (درحد 20 طبقه و بالاتر) مشغول به كار بوده ام كه علي رغم مخالفت كارفرمايم ، به علت رسيدن موعد خدمت سربازي مجبور به تسويه شدم و بعد از آن در قرارگاه خاتم الانبياء به عنوان مهندس اجرا در بخش ابنيه و مسئول دفترفني در اين بخش مشغول بكار شدم. بلافاصله پس از اتمام خدمت سربازي ، در يك شركت مهندسي ، بعنوان مسئول دفتر فني كارگاه مشغول به كار و تنظيم متره و صورت مجلس و صورت وضعيت و ....نمودم
مشخصات کاربر/ سيد حسين طباطبايي
 • آقاي سيد حسين طباطبايي تحصيلات: ديپلم رشته تحصيلي: انساني شغل: خاتم كار استان: اصفهان شهر: خوراسگان
مشخصات کاربر/ farhad moalemiyan
 • شهر: تهران سوابق كاري: موسسه عمران ساحل .خاتم الانبيا
مشخصات کاربر/ قاسمعلي ايران منش
 • آقاي قاسمعلي ايران منش تحصيلات: ليسانس رشته تحصيلي: ادبيات شغل: فرهنگي استان: مازندران شهر: ساري
 • مازندران شهر: ساري سوابق كاري: فرهنگي
مشخصات کاربر/ reza momeni
 • سوابق كاري: 4سال شركت بيمانكاري رهور؛2شركت جرم مصنوعي؛ودانشكاه كجساران و خاتم النبيا
مشخصات کاربر/ omidi
 • ان: تهران شهر: تهران سوابق كاري: فرهنگي - ورزشي - اقتصادي - كشاورزي - سياحتي - مديريت فرهنگي
|فروش ملك ۱۰ درصد زير قيمت

 

فروش ملك با موقعيت اداري ۱۰ درصد زير قيمت

 

مشاهده مشخصات

|محصولات رازنامه
جادوگران بازار نوين
250000 ( ريال )
برنده شدن در بازار منوط به مهارت و انضباط است و ربطي به شانس ندارد.اين كتاب حاصل مصاحبه با برندگان بازار سرمايه مي باشد.شانسي بودن موفقيت سرمايه گذاران موفق در اين مصاحبه به چالش كشيده شده است.اين جادوگران الگوهايي هستند كه به ما مي گويند براي موفقيت در بازار به چه چيزهايي نياز داريم.
تحليل و معامله گري در بازار ارز
200000 ( ريال )
مولف اهداف كلي از نوشتن اين كتاب را ارائه مطالبي براي علاقه مندان به بازارهاي مالي بين المللي بيان كرده تا با نگاهي اصولي، علمي و البته هدفمند و دور از مفاهيم بي ارزش يا بي كاربرد بتوانند درك درستي از اين نوع بازارها به دست آورده و نيز شرايط لازم براي ورود به بازار بزرگي همچون بازار تبادلات ارزي بين المللي را پيدا كنند و در نهايت با ديدي واقع بينانه به يك معامله گر مستقل، خلاق و موفق تبديل شوند. يادآور مي شود كه يك معامله گر حرفه اي نيز ناگفته هايي را در اين كتاب خواهد يافت كه به طور قطع در بهتر انجام دادن معاملاتش به او كمك خواهد كرد. در نهايت سعي كرده مطالب را به گونه اي ساده و روان بيان كند تا زمينه درك بهتر خوانندگان فراهم شود.
به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|مشاوره در رازنامه
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني