جستجو در پورتال

نتايج جستجو

مشاوره/ اگر كارمندي در امور مالي سازماني دولتي مشغول كار مي باشد وبراي پيگيري وصول پيش پر داختهاي سنواتي به ماموريت ميرود آيا بابت حق ماموريت به استناد بند6 م
اگر كارمندي در امور مالي سازماني دولتي مشغول كار مي باشد وبراي پيگيري وصول پيش پر داختهاي سنواتي به ماموريت ميرود آيا بابت حق ماموريت به استناد بند6 ماده 91مي توان از حق ماموريت پر داختي ماليات كسر نكرد؟
  • پرسش و پاسخ اگر كارمندي در امور مالي سازماني دولتي مشغول كار مي باشد وبراي پيگيري وصول پيش پر داختهاي سنواتي به ماموريت ميرود آيا بابت حق ماموريت به استناد بند6 ماده 91مي توان از حق ماموريت پر داختي ماليات كسر نكرد؟  ؟
توضيحات کاربران بر روي محتوا/ توضيحات كاربر
توضيحات كاربر
  • نظرات و پيشنهادات توضيحات كاربر باسلام و احترام : با توجه به اينكه مطالب اين سايت مفيد و جذاب مي باشد بهتر بود كه مديريت محترم سايت در استفادهاز تصاوير سمت چپ از عكس هاي بومي استفاده بيشتري مي نمود ونه فقط جهت بهتر جلوه دادن صفحه اصلي از تصاوير وارداتي استفاده بنمايند باتشكر .
توضيحات کاربران بر روي محتوا/ توضيحات كاربر
توضيحات كاربر
  • نظرات و پيشنهادات توضيحات كاربر باسلام و احترام : با توجه به اينكه مطالب اين سايت مفيد و جذاب مي باشد بهتر بود كه مديريت محترم سايت در استفادهاز تصاوير سمت چپ از عكس هاي بومي استفاده بيشتري مي نمود ونه فقط جهت بهتر جلوه دادن صفحه اصلي از تصاوير وارداتي استفاده بنمايند باتشكر .
مشاوره/ باسلام خدمت شما بنده نحوه محاسبه ماموريت كارمندان داخل شهر را سوال داشتم كه به چه صورت مي باشد.با تشكر
  • پرسش و پاسخ باسلام خدمت شما بنده نحوه محاسبه ماموريت كارمندان داخل شهر را سوال داشتم كه به چه صورت مي باشد.با تشكر  ؟ بنام خدا و با عرض سلام: نحوي محاسبه ماموريت كارمندان دولت به اين صورت است كه درماموريتهائي كه حداقل پنجاه كيلومترازمحل اداره دور شده باشند فوق العاده ماموريت به نامبرده تعلق مي گيردو در غير اينصورت دراينخصوص چيزي به ايشان تعلق نمي گيرد
مشاوره/ با سلام من در يكي از سازمان هاي شهرداري تهران شاغل هستم. ولي به تازگي به پروژه اي در يكي از شهرستان هاي استان تهران مامور شده ام. آيا بابت اين ماموريت به من حقوقي تعلق مي گيرد ياخير؟ وچگونه محاسبه خواهد شد؟ باتشكر
با سلام من در يكي از سازمان هاي شهرداري تهران شاغل هستم. ولي به تازگي به پروژه اي در يكي از شهرستان هاي استان تهران مامور شده ام. آيا بابت اين ماموريت به من حقوقي تعلق مي گيرد ياخير؟ وچگونه محاسبه خواهد شد؟ باتشكر
  • پرسش و پاسخ با سلام من در يكي از سازمان هاي شهرداري تهران شاغل هستم. ولي به تازگي به پروژه اي در يكي از شهرستان هاي استان تهران مامور شده ام. آيا بابت اين ماموريت به من حقوقي تعلق مي گيرد ياخير؟ وچگونه محاسبه خواهد شد؟ باتشكر  ؟ با سلام بله بابت ماموريت شما حقوق پايه هر روز بايد 2 برابر شود. به عنوان مثال اگر روزانه 10 ريال دريافت مي كنيد در صورت ماموريت بايد 20 ريال به شما پرداخت شود.
مشاوره/ با سلام سوال من در مورد يك پرسش و پاسخ بود كه سوال كرده بودنند (ثبت كننده مغميك اصلانيان و تاريخ ثبت 19/02/1390 ) ايا مبلغ 4000000 ريال من مشول ماليات يا مبلغ 4380000 ريال ( با مزايا)كه در جواب گفته شده كل مبلغ درامد بجز معافيتها( ماموريت و مزاياي غير نقدي و ...) سوال من از اين كلمه ماموريت داخل پرانتز است كه كجا عنوان شده ماموريت معاف از ماليات مي باشد سوال ديگر من اينكه آيا حق مسكن از بيمه وماليات معاف است يانه با تشكر
با سلام سوال من در مورد يك پرسش و پاسخ بود كه سوال كرده بودنند (ثبت كننده مغميك اصلانيان و تاريخ ثبت 19/02/1390 ) ايا مبلغ 4000000 ريال من مشول ماليات يا مبلغ 4380000 ريال ( با مزايا)كه در جواب گفته شده كل مبلغ درامد بجز معافيتها( ماموريت و مزاياي غير نقدي و ...) سوال من از اين كلمه ماموريت داخل پرانتز است كه كجا عنوان شده ماموريت معاف از ماليات مي باشد سوال ديگر من اينكه آيا حق مسكن از بيمه وماليات معاف است يانه با تشكر
  • نيستم ولي لازم است باستحضارتان برسانم كه حق ماموريت جزو مزاياي غيرمستمربوده و ماليات به ان تعلق نميگيرد. درخصوص جز دوم سئوال نيز حق مسكن باشرايطي درماليات محاسبه ميگردد . مستندات اينكه مزاياي غير مستمر ماليات تعلق نمي گيرد رو مي توانيد ارائه فرماييد . و ايا در خصوص ماموريت مستند جدا گانهاي وجود دارد يا خير؟ سوال دوم خواستم بدانم حق مسكن با چه شرايطي در ماليات محاسبه مي شود باسلام نظر جنابعالي را به ماده 19 - 82 و83 ماليات بردرامد حقوق درخصوص حق مسكن و فوق العاده ماموريت ونيز م
مشاوره/ با سلام آيا هزينه اضافه كاري و ماموريت بايد به عنوان حقوق مشمول دريافت بيمه آورده شود يا خير
مشاوره/ با سلام خدمت آقاي كاوه گرامي آبا اين امكان وجود دارد كه حق ماموريت پرداخت نشده 6 ماهه اول را در ليست ماهانه آبان91 بصورت يكجا به دارايي و تامين اجتماعي اظهار نمايي ؟
  • پرسش و پاسخ با سلام خدمت آقاي كاوه گرامي آبا اين امكان وجود دارد كه حق ماموريت پرداخت نشده 6 ماهه اول را در ليست ماهانه آبان91 بصورت يكجا به دارايي و تامين اجتماعي اظهار نمايي ؟  ؟ بنام خدا و با عرض سلام: بله امكان  دارد . با توجه  به اينكه  جهت پرداخت حق ماموريت  نيازي به  ارائه ليست به سازمان تامين اجتماعي نبوده و شما يك ماه مهلت داريد تا پس از پرداحت حق ماموريت ، موارد
اخبار/ چگونگي پرداخت پاداش و فوق العاده ماموريت كارمندان
ميزان پاداش كاركنان در سال جاري حداكثر به اندازه يك ماه حقوق و مزاياي مندرج در احكام كارگزيني در صورت وجود اعتبار و در سقف اعتبار مصوب تخصيص يافته به دستگاه اجرايي تعيين خواهد شد.
  • صبحانه نوشت:چگونگي پرداخت پاداش و فوق العاده ماموريت كارمندان منبع: تابناك تاريخ: 1393-01-15 چگونگي پرداخت پاداش و فوق العاده ماموريت كارمندان اين در حالي است كه پرداخت يك ماه پاداش به اعضاي هيات مديره، هيات عامل و كاركنان شركت هاي دولتي، بانك ها و بيمه هاي دولتي پس از تصويب مجامع و يا شوراهاي عالي آنها مجاز است. همچنين طبق ماده (۱
  • ارمندان اين در حالي است كه پرداخت يك ماه پاداش به اعضاي هيات مديره، هيات عامل و كاركنان شركت هاي دولتي، بانك ها و بيمه هاي دولتي پس از تصويب مجامع و يا شوراهاي عالي آنها مجاز است. همچنين طبق ماده (۱۶) ضوابط اجرايي بودجه سال ۱۳۹۳ فوق العاده ماموريت روزانه داخل كشور به كارمندان دستگاه هاي اجرايي كه به عنوان مامور براي انجام وظيفه موقت به خارج از حوزه شهرستان محل خدمت خود اعزام شده و ناچار به توقف شبانه هستند تا ميزان حداقل حقوق و مزايا به ماخذ يك بيستم و نسبت به مازاد ماخذ يك پنجاهم در س
  • راي انجام وظيفه موقت به خارج از حوزه شهرستان محل خدمت خود اعزام شده و ناچار به توقف شبانه هستند تا ميزان حداقل حقوق و مزايا به ماخذ يك بيستم و نسبت به مازاد ماخذ يك پنجاهم در سقف اعتبار مصوب دستگاه قابل پرداخت است. اما در صورتي كه كارمند در محل ماموريت خود توقف شبانه نداشته باشد تنها ۵۰ درصد از سقف تعيين شده قابل پرداخت است. در عين حال كارمندان وزارت راه و شهر سازي كه به دليل انجام وظايف خاص نگهداري، مرمت و بازگشايي راه ها موظف به انجام ماموريت مداوم در خارج از حريم شهر محل خدمت خود هس
مشاوره/ با سلام. ماموريت كارمندان دولت هنگامي كه محل اسكان در نظر گرفته شده باشد تامين شده محسوب و باعث كسر 30%حق ماموريت خواهد شد.سوال من اين است كه محل اسكان بايد از طرف دستگاه مبدا در نظر گرفته شده باشد يا دستگاه مقصد كه مشمول كسر 30% شود؟ با تشكر
  • پرسش و پاسخ با سلام. ماموريت كارمندان دولت هنگامي كه محل اسكان در نظر گرفته شده باشد تامين شده محسوب و باعث كسر 30%حق ماموريت خواهد شد.سوال من اين است كه محل اسكان بايد از طرف دستگاه مبدا در نظر گرفته شده باشد يا دستگاه مقصد كه مشمول كسر 30% شود؟ با تشكر   ؟ بنام خدا وباسلام: با دستگاه اعزام كننده مامور



اگر كارمندي در امور مالي سازماني دولتي مشغول كار مي باشد وبراي پيگيري وصول پيش پر داختهاي سنواتي به ماموريت ميرود آيا بابت حق ماموريت به استناد بند6 م, توضيحات كاربر, توضيحات كاربر, باسلام خدمت شما بنده نحوه محاسبه ماموريت كارمندان داخل شهر را سوال داشتم كه به چه صورت مي باشد.با تشكر, با سلام من در يكي از سازمان هاي شهرداري تهران شاغل هستم. ولي به تازگي به پروژه اي در يكي از شهرستان هاي استان تهران مامور شده ام. آيا بابت اين ماموريت به من حقوقي تعلق مي گيرد ياخير؟ وچگونه محاسبه خواهد شد؟ باتشكر, با سلام سوال من در مورد يك پرسش و پاسخ بود كه سوال كرده بودنند (ثبت كننده مغميك اصلانيان و تاريخ ثبت 19/02/1390 ) ايا مبلغ 4000000 ريال من مشول ماليات يا مبلغ 4380000 ريال ( با مزايا)كه در جواب گفته شده كل مبلغ درامد بجز معافيتها( ماموريت و مزاياي غير نقدي و ...) سوال من از اين كلمه ماموريت داخل پرانتز است كه كجا عنوان شده ماموريت معاف از ماليات مي باشد سوال ديگر , با سلام آيا هزينه اضافه كاري و ماموريت بايد به عنوان حقوق مشمول دريافت بيمه آورده شود يا خير, با سلام خدمت آقاي كاوه گرامي آبا اين امكان وجود دارد كه حق ماموريت پرداخت نشده 6 ماهه اول را در ليست ماهانه آبان91 بصورت يكجا به دارايي و تامين اجتماعي اظهار نمايي ؟, چگونگي پرداخت پاداش و فوق العاده ماموريت كارمندان, با سلام. ماموريت كارمندان دولت هنگامي كه محل اسكان در نظر گرفته شده باشد تامين شده محسوب و باعث كسر 30%حق ماموريت خواهد شد.سوال من اين است كه محل اسكان بايد از طرف دستگاه مبدا در نظر گرفته شده باشد يا دستگاه مقصد كه مشمول كسر 30% شود؟ با تشكر


به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|مشاوره در رازنامه
|تازه هاي رازنامه
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني